Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hastenedeyim.yarin akşam çikabilirmişim
âhh canm iyimisin biraz eve çıktığında daha iyi olursun inşallah evde birde iyi bakılırsa çabuk iyleşirsin inşallah geçicek arkadaşım bugünler allah sabır versin şifa versin hepimize

Teşekkürler gayet güzel anlatmışsınız inş ilerleyen Zaman'da çok güzel oldum iyi ki yaptırmışım dediğinizi duyarız da bize de şevk olur

Benim 6. Günüm ağrım yok ama hareket sıkıntısı var iyileşme süresi beni korkutuyor.inşallah çok uzamaz.dikiş yerleriimde sıkıntı yok lipo yerleri özellikle göbekte ince bir sızı var. Bugün ağrı kesici kullanmadım bu yüzden acımış olabilir.eğik yürüyorum.kesinlikle süreç uzun ama düşünseniz ya inşallah bir sorun olmazsa şimdiye kadar pisikolomizi alt üst eden bi dertten kurtulacağız.

âhh canm iyimisin biraz eve çıktığında daha iyi olursun inşallah evde birde iyi bakılırsa çabuk iyleşirsin inşallah geçicek arkadaşım bugünler allah sabır versin şifa versin hepimize
Çok sağol canim. Allah sana da tez şifa versin. Umarim evde psikolojik olarak daha rahat olurum. Kendimi böyle halsiz değil keyifli hissetmek istiyorum. Sen eve çiktin mi canim. Nasilsin şuan

İnşallah canim. O yüzden giriştik bu işe. Süreç uzun inşallah sorunsuz geçer. Ne bileyim bu arada grip bile olsan çok büyük bir izdiraba döner. Bu sebeplerden dolayi korkmaya başladim. Yoksa şuan 3.günümdeyim ağrilara dayanabiliyorum. Karindaki gerginlik ağri hissi 2-3hafta sonra geçiyormu acaba yada daha dayanilir bir hale geliyor mudur. Sürecin bu aşamasinda olanlar biraz bahsedebilir mi

Çok sağol canim. Allah sana da tez şifa versin. Umarim evde psikolojik olarak daha rahat olurum. Kendimi böyle halsiz değil keyifli hissetmek istiyorum. Sen eve çiktin mi canim. Nasilsin şuan
evet canm evdeyim dün sabah çıktım eve geldim piskolojikmidir olarak daha iyi olurum diye düşündüm ama işte bı sefer ödem oluştu şiştim herkes gibi bizde yaşıyacaz bu evreleri allah kolay atlatmayı nasip etsin hepimize inşallah ama hast piskolojisinden çıkaçaksın yaa evde daha rahatlarsın

Hepsi gelip geçici şeyler hatta ben ne yaptım diye kızıp duracaksınız kendinize şiştikçe zamanla Şekil belirginleşmeye başladıkça isabetli bir karar verdiğinizi fark edeceksiniz

zuzu53 3hafta sonra gerçekten işe başlayabilecek duruma gelebilir miyim. 3hafta sonra dik yürünebiliyor mu. Pijama harici giysiler giyilebiliyor mu. Hatirliyorsan o dönemleri anlatsana

Ödem arara oluyormuş diye duymuştum. 6 ay sonra tam düzene giriyormuş. Hareketlerini engellemiyorsa ağri yapmiyorsa korkma canim. Ara ara kisa yürüyüşler yap. Dolaşim bozukluğuda şişliği arttirir. Hep yatiyoruz çünkü. Yinede bunlari en hafife indirgeyecek yöntemleri dr.dan öğren bizede bilgi ver.

zuzu53 3hafta sonra gerçekten işe başlayabilecek duruma gelebilir miyim. 3hafta sonra dik yürünebiliyor mu. Pijama harici giysiler giyilebiliyor mu. Hatirliyorsan o dönemleri anlatsana
Kıyafet konusunda ben elbise giymeyi tercih ettim neden diyeceksin şekillenme aşamasında Vücudu çok sıkmamak gerek diye düşünüyorum simit bölgesinde sorun yaşanabilir rahat şeyler giymeni önereceğim doktorumda böyle olmasını istemişti , işe Başlama Süren oldukça uzun rahat rahat iş hayatına geri dönebilirsin ameliyat olup 10 gün sonra ofis ortamına geri dönen arkadaşlarımızda vardı sorun olacağını düşünmüyorum. Güzel günler dilerim

5,5 ay oluyor ameliyat olduğum ve hala ödemlerim oluyor bünyeden bünyeye değişir bu durum benim vücudum fazla su topluyor ben 1 yılı bulacağını düşünüyorum tabiki bu tamamen benim anatomik yapıma göre olan bir şey belkide sende bu kadar uzun sürmez

zuzu53 ben 2 hafta sonra bir düğüne gideceğim gidebilir miyim, biraz dikleşir miyim sence.Sen o günler nasıldın.Bir de dr a söylicem bacaklara lipo çok uygulamasın ödem olursa nasıl yürürüm

K kakulem @elmaliiisekerr benimle ayni zamanda ameliyata giernler hadi olduk bitti kalkin yahu hijyenik mendillerle temizlenin sacinini tarayin en hos parfumunuzu sıkıp hafif bi ruj surun gitti gobisler gelsin bikiniler oldu bitti masallahiz hadi hadi kaldirin poponuzu yatmak yok ole bobregimizi aldirmadik yahu estetik olduk

Ay alemsin valla neşelendirdin. Allahta senin yüzünü hep güldürsün. Ben estetik olduğumu unttum lohusa yada bypasli gibiyim şuan valla. Bu arada aml. Planlamadan önceydi ağustos ayi için tatil rezervasyonu yaptirmiştim. Yol da 5-6 saat sürüyor. 6-7 aylik ameliyatli olacam ozaman gidebilrim değilmi kizlar. Az önce aklima geldide. Bikini mikini derken yani

Kizlar aml.2 aylik olanlar 5-6 aylik olanlar izlemeye alinda göbeğimizin olacaği hali görüp yeniden motive olalim. @elmaliiisekerr i de unutmayin.

Gidersin tabiki ohhhhh misler gibi olursun hatta benim şu anki halimde olacaksın keyfini sürersin bol bol şimdiden iyi eğlenceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…