Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hemen tartida eksi gormene cok sasirdim cunki vucudun odem doludur su an .. Belkide sende fazla odem olmadi sanslisin o halde morluklar bir sure sonra gececek ama gecene kadar disari cikamamak can sıkıcı tabi ..
Memmun olmaniza sevindim

Bence 14 gunde kalkip oyniyamazsiniz.. Ama oturup izlerim derseniz olur ..

Bence de oyun olmaz
Ben omuzlarım önde hafif eğik yürüyordum o zamanlar
Anlaşılabilir

Kizlar aml.çiktim. ilk 3 saat şiddetli ağrilarim oldu. Sonra ağri kesicilerle azaldi. Korse çok geriyor ağritiyor. Dr. Pansuman için açtiğinda daha rahattim. Allahim kaçgün daha sürer böyle

Kizlar aml.çiktim. ilk 3 saat şiddetli ağrilarim oldu. Sonra ağri kesicilerle azaldi. Korse çok geriyor ağritiyor. Dr. Pansuman için açtiğinda daha rahattim. Allahim kaçgün daha sürer böyle
Gecmis olsun nasil siddetli agrin oldu canim lipodan dolayimi agrilar??
Korse basta sıkıcı olabilir ama sonra onsuz yapamiyosun
Merak etme cabuk geciyor benim hic agrim olmadigi icin bilemem .. Drumun eli hafifti galiba yada ben herkul gibiyim

Benimde
benim de ağrım olmamıştı acaba kilo fazlalığı ya da yağ alımının fazlalığı mı etkiledi neyse kurtuldun gerisi kolay geçmiş olsun

Kizlar bugun 3. Gunun aml. Girdigim kilodan 2 kg fazla cikiyorum tartida sdvgili doktorum cok ilgili bayagi germis dedigine gore gobek deligimin 3 cm ustunden kesip dikmis siz hesaplayin gerisini yatarken hic agrim yok ayaga kalkarken kas agrim oluyo biraz daha hissediyorum direnlerin 1 i cikti 1 tane kaldi cikarken biraz acidi ama dayanilmaz bisi degil bugunluk bu kadar optum..

çok geçmiş olsun cnm lipo olduysa en cok agriyi o yapiyo ama zamanla gecicek korseye alısıcaksın zamanla artik sıkmiyo bu korse diceksin korse candir sev onu

kızlar bnmde bügün 3ü günüm hast çıktım şimdi evimdeyim drenlerim duruyor cumartesi çıkacağını söyledi dr biraz kas ağrılarım var şimdilik bunlar ayrıntıları biraz dha iyleşip yazıcam

Canim dikey izin oldumu senin ?

Dikkat et canim karin kaslarini kullanma fazla egilip yerden biseyler toplama dizlerini buk alirken..

Geçmiş olsun korseye sonra alışacaksınız ben çıkarmak istememiştim onla güvende hissetmiştim kendimi:) şimdi yeni alışma everesi sonra arkadaş olacaksınız korseyle:)

Benimde
benim de ağrım olmamıştı acaba kilo fazlalığı ya da yağ alımının fazlalığı mı etkiledi neyse kurtuldun gerisi kolay geçmiş olsun

Bende şanslı gruptandım ağrım azdı heralde ağrı eşi ile alakalı da olabilr dr eliyle de tabi lipoda sırt liposunun dışındada ağrım olmmaıştı sırt liposu ağrılı :)

Süper yahu maşallah canımm

çok geçmiş olsun cnm lipo olduysa en cok agriyi o yapiyo ama zamanla gecicek korseye alısıcaksın zamanla artik sıkmiyo bu korse diceksin korse candir sev onu

bencede korse candır

Yok canim dikey izim komple gitmis eski gobek deligim

Sende dikey iz olmazdı zaten ben dediydim dr olacağım yakında az kaldı

bende de yok dikey iz kardeşiz

çok geçmiş olsun zoru atlattınız hergün daha da iyi olur inş herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…