Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Tekrar gecmis olsun sorunsuz surecin olur insallah..

Geçmiş olsun Sanada bir nazarlık ekleyelim
Sorunsuz çok Mutlu olacağın bir süreç dilerim

Bugun ameliyat olan arkadaslara cok gecmis olsun, insallah istediginiz sonuclari alirsiniz en kisa zamanda ve cabucak iylesirsiniz.. bende heyecanla bekliyorum detaylari yazacagim gunu cok az kaldi!

Oldu da bitti masallah,cooook gecmis Olsun elmalisekercim,ayyyyiii icimden elmali sekeeeeeeer diye sarki soylemek geldiiiiiii,bittiiiii kiiiiiz,haaaa haaaa:):) :)
Oldu da bitti masallah,cooook gecmis Olsun elmalisekercim,ayyyyiii icimden elmali sekeeeeeeer diye sarki soylemek geldiiiiiii,bittiiiii kiiiiiz,haaaa haaaa:):) :)
canm çok teşekkür ederim duaların için de kızz dee ne dersen de bana elma de armut de alınmam artık güzelleştimm darısı tüm olmak isteyen bacılarımın başına inşaallah

oyyy kimler gelmiş maşşallah sana bayıldım arkadaşlarına ve sana iyi olman süper rakı getirim mi iki tek atalım ilgisiz olmasın yanaklarını beyaz yanak yaparız

Bugun ameliyat olan arkadaslara cok gecmis olsun, insallah istediginiz sonuclari alirsiniz en kisa zamanda ve cabucak iylesirsiniz.. bende heyecanla bekliyorum detaylari yazacagim gunu cok az kaldi!

Darısı başına yaşın genç yaa ne bilim kestirmeye kıyamıyorum seni nedense yaşıtın çocuğum var heralde ondan

Anammm 2 gündür hastayım yatıyorum bu Arada ne güzel şeyler olmuş arkadaşlar güzel göbişlerine kavuşmuş inşallah sonrası da rahat geçer çok geçmiş olsun mercimekceku ve /elmaliiisekerr

cok tatlisin canim benim, ama kendim icin yapacagim ilk guzel sey olacagini umid ediyorum, kendime hep cok kizdim bu hale geldigim icin ama biryerden baslamak gerekiyor.. bu operasyonlarla motive olmayi hedefliyorum ve artik utanip sikilmadan birseyler yapmak istiyorum.. Insallah Sizler kadar mutlu olurummmm Jelesec

Hayirli olsun canim yeni göbeğin. Darisi bize

Kizlar çizimlerim yapildi. Ameliyata alinmayi bekliyorum. Odadayim hala. Sabah 8 de olacakti ama öğlenmi alacak nedir

Karin germe yaptirmiş olan arkadaşlar. Ameliyattan hemen sonrasi odaya çikildiğinda dikkat edilecek şeyleri yazabilirmisiniz. Öğlen ameliyata girecem acemice yanluşlar yapmayayim. Burdada çok bişey anlatmiyorlar.

Karin germe yaptirmiş olan arkadaşlar. Ameliyattan hemen sonrasi odaya çikildiğinda dikkat edilecek şeyleri yazabilirmisiniz. Öğlen ameliyata girecem acemice yanluşlar yapmayayim. Burdada çok bişey anlatmiyorlar.
V şekli yatış kollar destekli kalkış eğik yürüyüş bildiğin şeyler 4.günümdeyim sadece dikiş yerlerinde ve lipo yelerinde hafif sızım var ama ağrı ya da acı yok doktorum 10 gün eğik gez düzelir gibi olsanda dik yürüme koru dedi süreç şuan güzel seninkide daha güzel olur inşallah karnımı dün gördüm çatlakta eser yoktu haliyle şişlik vardı sadece sonucu merakla bekliyorum

Kizlar çizimlerim yapildi. Ameliyata alinmayi bekliyorum. Odadayim hala. Sabah 8 de olacakti ama öğlenmi alacak nedir

hayirlisiyla ameliyatini ol mutlu ol canim dualarim seninle ..

Dikkat edilecek seyler egik yuru dikislerine dikkat et dizlerinin altina mutlaka yastik koy ve govdeni tam yatar pozisiyona alma zaten yatagini yastigi felan hemsireler ayarlar sen uyanmadan odanda .. Tek basina kalkma ilk kalkmak istediginde hemsireleri cagir zaten sonda olacak wc ye kalkmana da gerekmiyecek ilk gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…