Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Arkadaşlar ameliyattan çıktım şükürrr öncelik sağ salim çıktım tekrar şükür ameliyata girerken aklımdan çocuklarım hiç çıkmadı ama doktor abartıldığı gibi zor bir ameliyat değil lipo da 500 grm falan alınacak risk yok denecek kadar az demişti.2 saat oldu çıkalı şimdilik fazla çok iyiyim ağrım falan hiççç yok gerçi yürüme faslı ve sonrası ne olur bilmiyorum. Karnımı görmedim henüz gelişmeleri yazarım hepinize tek tek teşekkürlr doğal sakinleştiriydiniz benim için.doktorum çok ilgiliydi inşallah sonuçta iyi olur.

Gözünüz aydın, geçmiş olsun.

çok geçmiş olsun canım..

canım birde bişi sormak istiyorum sen sig. kullanıyormuydun? kullanıyorsan aml. çıkınca gıcık öksürük vs.. oluyormu?

canm çok çok geçmiş olsun hayırlı güzel mutlu sonuçlar dilerim darısı bizlerin başına bnmde az kaldı pazartesi aml bnde sizin gibi kurtulup burda paylaşayım inşallah

canım inan okurken gözlerim doldu. çok geçmiş olsun sağ salim çıkmışsın. umarım sonuçta çok güzel olmuştur. kendine çok çok iyi bak,haberlerini bekliyoruz.darısı bana inşallah

Olduda bitti masallah gecmis olsun sorunsuz surecin olsun canim insallah senide mutlu eder bu ameliyat

Geçmiş olsun Umarım sonuçta sizi tatmin eder ve çok Mutlu olursunuz

Kızlar sonunda öyle mutlu olucaksınız ki!! Bunu düşünün sadece. Belki abartıyor diyebilirsiniz ama neredeyse her gün eşime iyiki yaptırmışım bu ameliyatı diyorum oda gülüyor :))

kesinlikle katılıyorum ihtiyaç varsa doğru dr de iyiki yaptırmışım diyor insan bende en çok karın germeden mutlu olanlardanım :) yok yok abartmıyorsun

Çok geçmiş olsun.

canm çok çok geçmiş olsun hayırlı güzel mutlu sonuçlar dilerim darısı bizlerin başına bnmde az kaldı pazartesi aml bnde sizin gibi kurtulup burda paylaşayım inşallah
Benimki mini karın ve lipoydu bukadar kolay olduğuna hala inanmıyorum çok şükür ben sadece uyanamaktan korkuyordum gerisini bi şekilde katlanırım diyordum.birax önce yürüdüm 3 sezeryan olan biri olarak ameliyat sonrası yürüşlerim acılı olmuştu.hala inanamıyorum sadece dikiş yerleri hafif ağrıdı vebiraz başım döndü.ağrı kesiciler ve hemşireler sağ olsun. Sen de inşallah sağlıklı ve acısız uyanırsın hiç korkma. Maddi durumun fena değil ama kendime çok zor kıyafey alırdım belki çevrem pindi diye dalga geçmiştir bile benle.ne alsam olmuyor gibi hissedip vazgeçerdiim almaktan pisikoloji o kadar bozuktu.biraz özele girdi ama duygulandım ve içimi dökmek istedim.umarım hepimizin süreci de iyi geçer.gezmediğim ve alış veriş yapmadığım magaza bırakmam:)dualarım seninle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…