Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

haklısın canım. yakışacağını bilince zevk alarak alışveriş yaparsın artık

Bana bağırsak çalıştırıcı vermediler sonda da yok demek ki ameliyatın boyutuna göre yöntem değişiyor.

c
canm bnm allah hepimize dilediğimiz herşeyin hayırlısını versin bnm için çok zor bir karardı bu bnde Son iki doğum sezeryan bbğm 1 yaşında daha 1 yıl oldu acı taze sayılır ama gel görki karnım berbat durumda o bir yılda 5 ay bbk emzirdim kestim taaa ki şimdiye kadar dietisyenin yardımı kendi irademle 88 dn 74 e düştüm şimdi allah nasip ederse pazartesi bu sarkık koca göbeğinde kurtulacam bnmde korkum ağrılar fln diil uyanamamak birdesonrası kötü yara iyleşme leri özel demişken bnde biraz bahsedeyim eşim biyere götürecek beni onu giy onu çıkar diğerini giy çıkar şal kapat bn tmm fazlalık kapandı derim bu sefer eşim görür bune ne biçim giyindin yok tek parça elbise giy giyiyorum karnım önden gidiyo adamından pek ilgisi kalmadı bana başladı alay etmeye oranı öle Buran böle bnde her ne olursa olsun yaptıracam ddm o dünden razı beni tamir ettirmeye bu arada uzun zamandır da o bir koltukta ben bir koltukta paylaşmak istedim sana canm cani yürekten acil şifalar diliyorum ömrüne ailenle sevdiklerinle veee güzel göbişlerinize mutlu mesut yaşa inşallah

Çookkkk teşekkkürler.inan ifadelerin bir çoğu aynı ilgi anlamı hariç ama giy çıkar faslının fazlası var eksiği yok. Bence ilgide çocukla alakalıdır ben nerdeyse 16 senelik evliyim ve 3 çocuk. Senin bebiişin çok küçük daha o zamanlar insan fark etmiyor ama aslında büyük çoğunlukla kadınlar ilgisiz oluyor ; çocukla uğraşmaktan bunu eşinin ilgisizliği sanıyor.erkekle kadın fıtratı çok ayrı erkekleriin büyükkkk bölümü kadından ilgi gördüğünde _sevse bile_anca ilğisini gösteriyor.niyetim felsefe yapmak değiil yanlış anlama ama benzer duygularo fazlasıyla ysşadım. Benüm küçük nerdeyse 4 yaşında onun birli yaşları geldiği aklıma aynı duygular bi ara eşim beni aldatıyor sandım _ işi 5 te biden adam 6_gibi evdeyken herzaman_ ev ve iş yeri arası trafiğe bağlı olarak en erken neydeyse bir saati bulurken:) ha bide eşin ilgisiz olsa ya da seni sevmese bir erkeği kimse o istemediği sürece yanında tutaaamaz.doğumunu yeni yapman iğleşme süreni bence etkilemez.çünkü farklı uygulamalar.gerçi benim ki mini karın ve yağ aldırma ameliyattan ameliyata değişebilir.yinede tahmin ettiğin gibi bi acı olacağını sanmıyorum.canım seninlede doğum sonrası haklıymışsın diye konuşacağımızdan çok eminim.duam senin gibi bu ameliyatı olan herkesle.

Gece nerdeyse 3 olup uymuyorsa insa _acıyla alakalı kesinlikle değil_ baxı kelimeleri yanlış yaxıyo ameliyat diyecektim özür.bu arada öğretmenim ama yazım yanlışlarıyla dolu ifadelerim telden yazınca.hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah...

canımm sana nekadar teşekkür etsem azdır şu dönemde sen yeni aml ben aml arefesi okadar iyi geliyoki insana ayy ne biliyim insan çokmu duygusallaşıyor bnmde içten duygularını paylaştığın için tekkrar teşekkür ederim bu arada bnd 5 çocuk annesiyim en büyük 18 yaşımda 41 sizin bnm için içten dua ettiniz hissettim inşallah amly dan sonra kesinlikle haberdar edicem tekrarrrr çokkk çokkkk teşekkürlerrrr sağlıcaklaaaaa kalınnnn çokkkk mutluuuu olunn inşallahhhh

Istanbultb Canim nsailsin anlatsana
iim tatlim.. 4 subatta kontrolum var. vee biraz deformasyonlar goruyorum. aml. cikisi ic basene lazerlipo yapilmisti korseyi tam giydirmemisler ic kismi gocuk kaldi. kendimde degildim ilk gun yoksa duzeltrdm ertesi gun hemen duzelttim ama ise yaramadi . birde otururken dikis sonlari katlaniyor. doktooor hepsi icin gecer diyor ama sanmiyorum gecicegini. aml. olacak olan arkadaslara ilk tavsiyem kesinlikle korseyi tam giydirildiginizden emin olun. arzum77 C ChAneL81 sizde oldumu bu durumlar sizce gecermi? ve randevuda nasil bir yol izlemeliyim? hemen tepkimi koyayimmi yoksa bekliyimmi

kızlar bnm amly saati değişti biraz önce dr um aradı yine pazartesi fakat saat 2 de dd sabah 11 yatış yap dd daha önceki saati 7 yatış 9 amly idi sabaha okadar hazırlamiştim kendimi ama hayırlısı artık biran önce olsada bitse yawww 2 de girip 5 gibi çıkarız dd hayırlısı allahtan şimdilik bukadar

Hayirlisi Olsun CanimCanim

Canim resim eklesen daha iyi anlariz otururken bir resim ekle dedigin yeri
Benimde oturunca katlanti var ayakta cok guzel karnim eskisine gore ama benim beklentim oturunca katlantilarin gitmesiydi..
Daha erken oldugu icin zaten yapacak bisey yok canim zamana birak belki duzelir .. Duzelmezse 6 ay sonra anca revizyon olabiliyorsun
Moralini bozma canim duzelmeyen bisey degil dediklerin..

Hayırlısı olsun tatlım geç olsun güç olmasın

canım heyacan ne durumda, benim aml de salı sabah. korkudan ölecem valla. burdan arkadaşların albümlerine bakarak kararlılığımı devam ettirebiliyorum. siteden hiç ayrılasım gelmiyor. bugün de hafta sonu kimseler yok burda galiba. ben devlet hastanesinde olacam ameliyatı acaba yanlış mı karar verdim diyorum şimdi.

ahhh be gülüm o heyecanı sende az çok biliyosun ne diyim bilmiyorum ki kimselere bişey de söylemiyorum gizli gizli içimde neler konuşuyorum bir bilsen ah nasıl olcak ah uyanacam mı ahhh ölecem mi kalacam mı Son ra bir düşünüyorum korkunun ecele faydası yok diyorum yani bişey olacaksa bu işte de olur başka işte de hakkımızda hayırlısı allah hepimizi sevdiklerimize bağışlasın mutlu sonuçlara ulaştırsın hast olayına gelince bazen devlet hastanelerinde okadar iyi dr ları mı varki bazen prof lara limon sıkıyo lar onun için kalbini ferah tut inşallah ne olmasını nasıl olmasını diliyorsan gerçekleşmesini dilerim korkma kızzz az kaldı olcak bitcek kurulacağız bizde fıstık gibi olacaz bacımmmm

Kızlar kızlar gelemmi yanağınızdan öpemmifitifit o resim bildirimde çıkıyor popişime estetik yaptırıcam faturayı da sana göndericem@fitifit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…