Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Pişt haydi toto büyütme topiğine burası karın germe başlığı yeni gelen arkadaşların kafası karışacak popomu yaptırsak karınmı gerdirsek diye

Yemişim konu başlığını popolar güzel ben ne yapayım konu açtınızda benmi gelmedim karnını gerdirenler popişleri unutmayın çekilen yağlar boşa gitmesin
Sen foruma üç ayda bir uğra sonrada başlıkmı açtınızda uğramadım de anne terliğini hak ettin topiği şenlendirin popolarınızla :)) senin toto yok gerçi amma oda olur doktorun sağ olsun

Yemişim konu başlığını popolar güzel ben ne yapayım konu açtınızda benmi gelmedim karnını gerdirenler popişleri unutmayın çekilen yağlar boşa gitmesin
Bende uzun bir müddet düşündüm yağları ne yapsam diye popomu dudak mi başka birşey mi diye ama bulamadım elimde patlayacak anlaşılan çıkan yağ

Yağların gramını ziyan etme düşün bulursun birşey Squat bir başlasam neler olacak neler sırf popiş albümü yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…