Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kızlar,devlet hastanesinde olacağım ameliyatımı,arkadaşım özel oda ayarlayacak. salı günü ameliyat olacağım. ay çok çabuk gelişti. doktor özeldede olsa devlettede olsa aynı ameliyatı yapacak, özeller 3 katı para istiyor. bilmiyorum doğru bi karar verdim mi. hala ameliyat olacağıma inanamıyorum. burda yazmak ,ben de istiyorum demek güzeldi. nasıl kalkıp gideceğim salı sabahı o ameliyata,offfff.

Bende istiyorum o vakit zuzu53 sen anlat bakim bi nasi olunuyo ozel hasta acaba?? Senden bahsedince adamin gururdan gizleri isildiyo valla
Oda benim sırrım olsun :)) süt dökmüş kedi gibi ameliyat olan tek hastası bendimde ondan ne bir kesi izi sordum ne göbek deliğim nasıl olacak diye işte bende böyle türünün son Örneği bir vakayım

Hayırlısı olsun iyi düşün yani dr ye güveniyorsan gördüysen yaptığı işleri için rahat etsin sağlıkla atlat sabahı gidersinde gece zor insan bir heyecan yapıyor uyuyamıyor bile:)

H
Hayirlisi olsun canim doktor icine sindiyse dusunme daha gerisini

Ya benim icim rahat etmedi. Bir doktorla daha gorusucem. Ne biliym ben spor sevmemki, yapiym de karnim biraz duzelsin. Bir doktora daha gorunmek istiyorum o yuzden. Birde ne guzel kararlar verilmis ameliyAt gunleri alinmis. Darisi basima

Ya benim icim rahat etmedi. Bir doktorla daha gorusucem. Ne biliym ben spor sevmemki, yapiym de karnim biraz duzelsin. Bir doktora daha gorunmek istiyorum o yuzden. Birde ne guzel kararlar verilmis ameliyAt gunleri alinmis. Darisi basima
canım,bende bir kaç tane dr.la görüştüm. karnına şöyle bi bakıyorlar tamam yapalım deyip hemen ameliyat günü vermeye çalışıyorlar. yani buralardan,googldan araştırıp gitmesen hiç açıklayıcı rahatlatıcı bişeyler anlatan yok. basit bi sivilce sıkılacakmış gibi tamam yaparız diyorlar. yalnız dümdüz olacağı konusunda net konuştular. mecbur birine güvenip yaptıracağız işte. umarım sonuç güzel olur,deneyimlerimi paylaşırım sizlerle. umarım sende içine sinen bi dr. bulu ameliyatını olursun

cnm bende devlette oldum doktorum özel oda ayarları sağolsun her iki amlytma da doktoruna güveniyorsan sıkıntı yapma bunlar güzel heyecanlar bir bakmissin hersey olup bitmis

siz memnunmusunuz sonuçtan. biraz anlatabilir misiniz. hastanede neler gerekir,yanımda bulundurayım. kaç gün kaldınız. kaç gün kalacağım hakkında dr.la konuşmayı unuttuk. heralde 2 gündür. çok heyecanlyım.

evet memnunum zaten özel odada kaldığınız için ilgide özel oluyor cnm ben karın amlytnda 3 gün kaldım dr leri çıkarmadan bırakmadı dr. Yanımda terlik bir gecelik bir pijama peçete ıslak mendil pipet götürmüştüm sadece başka bişeye gerek kalmıyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…