Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

evet memnunum zaten özel odada kaldığınız için ilgide özel oluyor cnm ben karın amlytnda 3 gün kaldım dr leri çıkarmadan bırakmadı dr. Yanımda terlik bir gecelik bir pijama peçete ıslak mendil pipet götürmüştüm sadece başka bişeye gerek kalmıyor zaten
teşekkür ederim canım ya. yani yapılacak iş aynıdır ama çok süslü konuşma ,reklam yoktur devlet hastanelerinde. nebilim ağrımla sızımla pek ilgilenmezlerse diye endişelendim de. bide en çok sonuca odaklanıyorum tabi. sonuç istediğim gibi olacaksa nerde kalmışım çok önemli değil.

C ChAneL81 maşallah canm gerçekten taşş cnm kaç aylık bu hali birde prsing izi eski göbk deliiğ kaybolmuş gibi geldi bana bnde böle olacammı sence karnımı gördün kocaman sarkık ve yağ dolu :KK70::KK61:
Tsk ederim canim uc ay oldu ameliyat olali tas kelimesini aslinda fitifite demistim :KK70:
Eski gobek piercing izi fotolarda cok belli olmuyor aslinda
Sende daha gizel olursun insallah tatlim hic uzulme az kaldi kurtuluyosun :KK66:

Çok iyi görünüyorsun bence zamanla guzellesmis bak :KK68:
Tsk ederim tas totolu :nazar:
Insallah annemleri bekliyorum gelsinlerde hergun gidecegim sporuma artik

Tsk ederim canim uc ay oldu ameliyat olali tas kelimesini aslinda fitifite demistim :KK70:
Eski gobek piercing izi fotolarda cok belli olmuyor aslinda
Sende daha gizel olursun insallah tatlim hic uzulme az kaldi kurtuluyosun :KK66:

Tsk ederim tas totolu :nazar:
Insallah annemleri bekliyorum gelsinlerde hergun gidecegim sporuma artik
Keşke yakın olsak birlikte yapardık ne güzel gaza gelirdik falan :KK6:

teşekkür ederim canım ya. yani yapılacak iş aynıdır ama çok süslü konuşma ,reklam yoktur devlet hastanelerinde. nebilim ağrımla sızımla pek ilgilenmezlerse diye endişelendim de. bide en çok sonuca odaklanıyorum tabi. sonuç istediğim gibi olacaksa nerde kalmışım çok önemli değil.
Rica ederim cnm ne demek :KK66: herşey doktorunun elinde tuşa basınca zaten hemsireler geliyor inşallah hersey istediğin gibi olur güzel sonuçların olsun taş gibi göbüşün olsun :KK66:

X