Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba.. İç kaslar dikildiği için içeride bir korse varmış gibi his oluyor evet.. Göbek deligi içi evet ilk başlarda koyu renk oluyor ama Zaman'la düzeliyor. Fakat bu biraz kişiselmi bilemiyorum bazı arkadaşların hala rengi koyu. Benimkinin rengi gayet güzel açıldı ,kesi izimde çok iyi oldu ..

Son 7 gun... ercan bey kilo verebiliyosan ver dedi ben 2 kg aldim ☺napiiim ya yemeklerle vedalasiyorum tadina bakmadan vedalasilirmi aslaaaa

Son 7 gun... ercan bey kilo verebiliyosan ver dedi ben 2 kg aldim ☺napiiim ya yemeklerle vedalasiyorum tadina bakmadan vedalasilirmi aslaaaa

ahhahah nasıl ya yedin yani maşşallah gezen ben kilo alan senmi oldun ameliyat sonrası yeme bak diyim acayip rahatlıyor kişi yiyor zuzu53 bakma o değişk hatun 17 kilo verdi bende yemeden tadına bakmadan duramayanlardanım

Off ya kiz hem gezdim hem yedim sigarayida birsktim zaten 5 gun oldu ne bulsam yiyorum sigara oldurmesin derken mide fesatindan gitcem be

Off ya kiz hem gezdim hem yedim sigarayida birsktim zaten 5 gun oldu ne bulsam yiyorum sigara oldurmesin derken mide fesatindan gitcem be

bende azalttım ama tam kesmedim şubat sonu mart başına bende ki mminik dokunuşlar o zamana kadar ne azlatırsam kardır diyorum:))) 3 tane iç yahu şimdi stres yapacan yemeye saracaksın:)

bende azalttım ama tam kesmedim şubat sonu mart başına bende ki mminik dokunuşlar o zamana kadar ne azlatırsam kardır diyorum:))) 3 tane iç yahu şimdi stres yapacan yemeye saracaksın:)
Ne biliyim yaa google amcadan baktim sigara ve anestezi diye sigara icenler zor uysniyo dedi tirstim

selam kızlar,ben geze geze dikişleri iltihaplandırdım sanırım geçenlerde banyo yaptım sonra orta yerden sürekli kan gelmeye başladı ve bir kaç gündür dikiş yerlerim kıpkırmızı doktorumu aradım resim yolla dedi bir pomat verdi kara merhem bolca sık orkid koy üstüne dedi ölü doku kalmıştır atmaya çalışıyor vücut dedi merhemi sür sabah görüşelim dedi korktum aml olanlar sizde böyle bir şey oldu mu? birde ben 1 haftadır araç kullanıyorum ve çabuk ayaklandım bunun zararı var mıdır....

kızlar birde benim eski göbek deliğim altta kalmış ve t şeklinde dikmiş ona çok moralim bozuluyor....

Arzucum tesekkur ederim cevabin icin...peki bu icte korse var gibi oluyor dedinya o zamanla geciyormu hep oylemi kaliyor icinde birsey var gibi onu merak ediyorum canim

Kızlar daha şimdi üye oldum ama çoktandır burayı takip ediyorum 1 şubat ta ameliyatım var zuzu53 ve bir kaç kişiyi izlemeye aldım ama fotoları göremiyorum öncesi sonrası fotoları benimle de paylaşırsanız sevinirim.En azından motive olup biraz heyecanımı yenerim..Teşekkürler..

Canim ya valla bendede heyecan var nasil olcak uyanabilecekmiyim agri olcakmi vs.. benim sezeryandan uyanirken cok migde bulantim olmustu cok canim yandi ogurdukce ondanda korkuyorum oglumda grip oldu bana bulasmasin diyede ugrasiyorum nasilim bilmiyorum habire biseyler yiyorum biri beni durdursun

sana telden yazdım cevabı ye anam yeee yarasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…