Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Arkadaslar gorusmeden ciktim. Karin germeye ihtiyacin yok git spor yap biraz dedi. Gogus icinde proteze evet dedi. Subatta bende memelenicem insallah.
Hayirlisi olsun canim, doktorun ne iyiysi onu demistir eminim . en guzel sonuclar al insallah; )

Arkadaslar gorusmeden ciktim. Karin germeye ihtiyacin yok git spor yap biraz dedi. Gogus icinde proteze evet dedi. Subatta bende memelenicem insallah.
Bol bol spor yaparsan toparlanırsın six packs çok faydalı, göğüs ameliyatında hayırlı uğurlu olsun güzel haberlerini bekliyoruz,Hoşçakal

Hayirli olsun canim memeler kervanina katil bakim karninda ki deri gevsekmi canim? Gevsekse sporla toparlama olurmu ? Olursa ne mutlu sana

Hadi hayırlısı olsun diyelim
Sporla karnım düzelmedi benim. Benimde tam karın germedik bir durumum yoktu ama karın germe ile gayet güzel bir sonuç oldu. Hamileliklerden dolayı iç kaslar artık yırtılmıştı. O durum sporla düzelmiyor maalesef. Birde esnek deri.... Yani dene tabi,umarım düzelir
Göğüse sadece protezmi olacak? Dikleştirme gerekli değil sanırım ne güzel Kaç cc olabilirmiş,birşey söyledimi doktorun?

Diklestirme ve lipo ameliyati olmustum ben 2014 te ama protez koydurmamistim. Kendi dokumla toparlandi. Resim eklerim . Kaslarimdada bi yirtilma yokmus. O yuzden 1 sene deniyim bakalim olmadi rahat durmam ben yaptiririm da karin germeyi.

Diklestirme ve lipo ameliyati olmustum ben 2014 te ama protez koydurmamistim. Kendi dokumla toparlandi. Resim eklerim . Kaslarimdada bi yirtilma yokmus. O yuzden 1 sene deniyim bakalim olmadi rahat durmam ben yaptiririm da karin germeyi.
Bir arkadaşım dikleştirme toparlama ameliyatı olmuştu. O da protez koydurmamıştı. Bir sene çok güzeldi sonra üst kısım boşaldı . Şimdi pişmanlık yaşıyor.
Protez ile birlikte tüm sorun gider ve Mutlu olursunuz.. İnşallah
Foto eklerseniz bakmak isteriz Tabiki..
Bu arada karın germeden önce bende lipo denemiştim ama işte çok deri gevşemesin diye lipoyu fazla yapamıyorlar. Tatmin etmemişti beni. Oturduğumda,eğildiğimde katlantı oluyordu. Göbek fıtığım çıkınca tam karın germeye yöneldik işte :)

Doktor gayet güzel açıklamış sporla demek toplanacak karın yoksa neden para kazannmak istemesin demi? eğer sarkan deri yoksa , karın çok aşırı yağlı değilse ,karın germe ameliyatı anlamsız boşa kesi, boşa para, boşa iyileme süreci sıkıntı , benim özel bölgeme düşen bir katmanım vardı ve yağlı bir karın mecburiyet karın germeydi spor miporla olmadı :)deneyin en azından sporu baktınız yine mutlu değilsiniz olursunuz olmadı karın germe:) hadi hayırlısı meme ameliyatınız çok iyi geçer mutlu olursunuz inşallah

Cok tesekkur ederim hepinize tek tek. Bide zaten maddi olarakta ikisi zorlayabilirdi cunki esimdi burnunu yaptirmak istiyodu bide o cikti basima, gorusmeye geldi benimle ve burnunu yaptiricak

Aynen dedigin gibi goguslerim gayet dik ama ust tarafi bosaldi ve yassilasiyo dar bisey giydigimde

sersuma benimde basima geldi buna benzer olay esim fiyat anlasmaya diye hastaneye geldi 99 yilinda su sporlariyla ugrasirkn burnunukirmis o tarihte burun amly.olmus istanbulda balatta.tonguc iskenin en hasass konusu burun ve gogus.esime yanasti konusurken konusurken hoop ikna etti burnunun ucu dusmus sanirim oyle dedi.haydaaa dedim esimde benden sonra iyilesir iylesmez tekrar burun op.gecircek...artik beylerde bu estetik islerinde merakli ama oncelik bayanlarin olsun

Aynen oyle valla benimkide nefes alma sikntisi yuzunden ameliyat olmustu, butun kikirdaklarini almislar kikirdak kalmadigi icin burnunun ucu dusmus. Bide kulaktan kikirdak alip burnunun ucuna koyucak doktor. Bu arada gogus fotosuda yukledim, valla gogus olayi beni cok heycanlandirdi. Diktorda zaten protez taktirip mutlu olmayan kadin yok dedi.

Aylar,Yıllar sonra tekrardan herkese selam Tanıdık,tanımadık kimler var bakalım? Jelesec in meleklerinden biriyim Şöyle bir düşündümde tam 4 yıl olmuş ameliyatımı olalı...İlk zamanlar nasıl coşkuyla yazardık buradan,nasıl merakla takip ederdik ameliyat olacakları ... 4 koca yıl geçmesine rağmen hala ''İyi ki '' dediğim kararlarımın en büyüğüdür karın ameliyatım . Olmak isteyenlere çoşkuyla hala ''olun'' der, yeni olmuşlara da biran önce toparlanıp güzel karınlararının keyiflerini sürmesini dilerim...Sevgiler

Hoşgeldin sefalar getirdin, arayı açmayın siz eski üyelerin katkılarına ameliyat olmuş olsak bile hala ihtiyacımız var, bir çok hastaya paylaşımlarınızla ciddi anlamda yardımcı olduğunuzu düşünüyorum. Kararından memnun kalmana çok sevindim, benim gibi bıngıl bıngılmışsın bir kadın için göbeksiz olmak ne kadar keyif verici öyle değilmi doktorlarımızın ellerine sağlık. Mutlu kadın mutlu toplumun temelidir. Sevgiler

nldglp merhaba..seni tabiki hatirliyorum :)
Profilinfeki foto. uzerinden edilen yilbasi muhabbeti falan
onceden foto.vardi senin kaldirmissin yada izlemeye alirmisin beni.ozamanlar izleme yoktu
nasilsin memnunmusun operasyonlarindan..bende 15 tatil.sonrasi bu kervana katilacagim

Cnm ben de çok gördüm burda adını ve methini beni izler misin çok merak ediyorum seni

Merhaba bizler yeni uyeyiz aslında bu sayfayı uzun süredir takip ediyorum üye olup resimler görüp aynı gobuse sahip olup cesaretlenip kurtulmak için gün sayanlardanim eğer izin verirsenizz resimlerinizi görmek isterim ben bi 20 kilo verip yirmi daha verip olucam ameliyatı canim doğumda otuz kilo almıştım ahh ahh pişmanlık çok büyük ama ne çare burda bi çok arkadaşımızdan destek gördüm fikir edindim inşallah sizin deneyimlerinizide dinleriz :)

Hoşgeldin k.k nın aslarından süslü hatun ne güzel yazmışsın kalemi kuvvetli nldglp evet evet iyiki bana atmışsın o resimlerini bende senden görüp karın germe mi olmuşum hakkını ödeyemem az katlanmadın bana carlama ma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…