Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

İçmezmiyim odaya getirdiklerinde doktorum çizim yapıyordu hadi bi fondip yapıverin öyle devam edelim dedi sonrası sersemlik ve sendeleme tadını hiç merak etme içmeye doyum olmuyor
O sıvı bi bende mi etki etmedi
Gayet kendimdeydim
Hiç fark yok gibiydi

Tatlişkom senin göbek yer çekimine kurban olduğuna göre benimkide yerin alt katmanlarındaydı

Haha alemsin valla zuzu olsun bitsin şöyle guzel bi kahve icelim ercan bey hastalari olarak bogaza nazir Jelesec i de alalim 3 lu gobis resimleri atariz bi sag salim ciksam gerisi kolay

Hayati fonksiyonlarım devam ediyordu fakat Çakır keyiftim
Bugün Ercan Bey le görüştüm
Pazartesiye gün verdi hemen hiç sormadı ısrar etmedi bekle diye
işe başlayacaksın sanırım beklemek istemiyorsun gibisinden bir cümle kurdu
Burayı okumuş dedim içimden :)
İnşallah pazartesi istediğim sonuç çıkar
O bölgeyi uyuşturucak bi de Çakır olman için bişey vereceğim dedi
Acı hissetmezsin dedi
Ameliyata giderken içirdiğiniz sıvı mı dedim, o bana etki etmedi ama normaldim ben diye bi endişelendim
Yok damardan dedi
Öyle işte sabah 10:30 yatış

Bi de göbek etrafındaki küçük kesi izleri kabardı biraz orayada bant koy dedi

ha narkoz yemeyeceksin o zaman bu iyi bak kulak cupuğu da bitti burayı okumasa bile kuşlar her dr ye hatta arkadan konuşulanları bile ucurur oo hep oldu bu hatta okuyup dava açanları bile gördük

Insallah bu kez sonucundan memnun olursun canim birde benide izlemeye alirmisin resimlerini merak ettim

Planlarından daha önce bahsetmiştin yanılmıyorum değilmi? Ona istinaden sorunu erken çözmek istemiş olabilir. Senin adına çok sevindim herşey gönlünce olsun tatlım

Senin adina cok sevindim canim insallah bu sefer istedigin gibi olur gobek deligin cokuk olur ve bir an once projelerine baslarsin..

ha narkoz yemeyeceksin o zaman bu iyi bak kulak cupuğu da bitti burayı okumasa bile kuşlar her dr ye hatta arkadan konuşulanları bile ucurur oo hep oldu bu hatta okuyup dava açanları bile gördük
Benim için sorun değil
Yüzüne bakamayacağım şeyler söylemedim hiçbir zaman
Memnuniyetsiz olduğum konu vardı
Bunu dile getirdim
Ercan beyin yaptığı açıklamaları da yazdım buraya
Ercan bey zaten her seferinde ilgili davrandı bana
Başından sardığını hiç düşünmedim
Şuanda arkasında duruyor zaten
beklemek istemediğim için revizyon yapacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…