Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hoşgeldin sefalar getirdin, arayı açmayın siz eski üyelerin katkılarına ameliyat olmuş olsak bile hala ihtiyacımız var, bir çok hastaya paylaşımlarınızla ciddi anlamda yardımcı olduğunuzu düşünüyorum. Kararından memnun kalmana çok sevindim, benim gibi bıngıl bıngılmışsın :KK70: bir kadın için göbeksiz olmak ne kadar keyif verici öyle değilmi doktorlarımızın ellerine sağlık. Mutlu kadın mutlu toplumun temelidir. Sevgiler

Bak nldglp nldglp ile samimi olma gebertirim o benim çeteden yedirmem :KK12: he bide kıymet bilsen bak katkımız olmuş aldın mı bir hediye yok:-)

nldglp nldglp merhaba..:KK52:seni tabiki hatirliyorum :)
Profilinfeki foto. uzerinden edilen yilbasi muhabbeti falan :KK66:
onceden foto.vardi senin kaldirmissin yada izlemeye alirmisin beni.ozamanlar izleme yoktu:emir_bebek:
nasilsin memnunmusun operasyonlarindan..bende 15 tatil.sonrasi bu kervana katilacagim :21:

aaaaa Neste Neste tanıyormuusn nldglp nldglp evet evet profilindeki foto olay olmuştu :KK53:

Cnm ben de çok gördüm burda adını ve methini beni izler misin çok merak ediyorum seni :KK66:

seni izlemeye almaz erkeksin:63: o bacakları vermezsen bana böyle derim:KK8::KK48:

Bak nldglp nldglp ile samimi olma gebertirim o benim çeteden yedirmem :KK12: he bide kıymet bilsen bak katkımız olmuş aldın mı bir hediye yok:-)

aaaaa Neste Neste tanıyormuusn nldglp nldglp evet evet profilindeki foto olay olmuştu :KK53:

seni izlemeye almaz erkeksin:63: o bacakları vermezsen bana böyle derim:KK8::KK48:
Hatunum görüş günü takdim edeceğim fakat vuslata eremedim :KK70:

Kızlar ben yazmayı unutmuşum inanin,çoklu alıntı yaptım ama olacakmı ,ne çıkacak bakalım karşıma:KK43:
Takip ederim güzeller istediğiniz bu olsun :KK51:
Takip edilince galiba resimler görünüyor ,ben çok uzak kaldım kusura bakmayın...jelocandan öğrenirim bilemediklerimi.
Zuzu edebiyatına kurban çok layk seçeneği olaydı keşke :KK66:

Jelesec Jelesec ben cook eskiyim aslinda hesabimi unutmustum 10 senedir buralardayim.sonra yine eklemistim sizi falan:)
Olay olmustu o fotograf hic hatirladin sende:KK48::KK58:

Kızlar ben yazmayı unutmuşum inanin,çoklu alıntı yaptım ama olacakmı ,ne çıkacak bakalım karşıma:KK43:
Takip ederim güzeller istediğiniz bu olsun :KK51:
Takip edilince galiba resimler görünüyor ,ben çok uzak kaldım kusura bakmayın...jelocandan öğrenirim bilemediklerimi.
Zuzu edebiyatına kurban çok layk seçeneği olaydı keşke :KK66:

aahhahah beceriksiz lo nasıl çete idin sen alıntı bile yapamıyon :KK70: düşmüşsün çaptan öğretirim ben sana :p

Merhaba arkadaşlar bende karın germe ameliyatı olucam şubat ayında. öncesi ve sonrası resimleri çok merak ediyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

Merhaba arkadaşlar bende karın germe ameliyatı olucam şubat ayında. öncesi ve sonrası resimleri çok merak ediyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

biraz paylaşım yapıp hatta sizde resim koyarsanız arkadaşlar ekler resimleri görebilriisniz malum özel albümler herkesi ekleyemeiyorlar bu yüzdem, hayırlısı olsun inşallah çok güzel geçisn ameliyatınız mutlu olun sonuçtan

ameliyattan sonra tabiki de öncesi ve sonrası resimlerimi paylaşırım. benim gibi merak edenlere yardımcı olmak isterim.bende iki çocuktan sonra karında biraz hasar meydana geldi çok abartılı değil ama yinede rahatsız oluyorum

merhaba kızlar bir kaç gündür giremedim bu gün 10 gün oldu dün araba kullandım çarşamba kontrolüm vardı bu sabah çocukları okula ben bıraktım ameliyat öncesi resim ekledim çok şükür ameliyat sonrası hoş resimlerim yok çünkü çok şişim ama birazdan koyacağım resimleri izlediklerim bakabilir...

merhaba kızlar bir kaç gündür giremedim bu gün 10 gün oldu dün araba kullandım çarşamba kontrolüm vardı bu sabah çocukları okula ben bıraktım ameliyat öncesi resim ekledim çok şükür ameliyat sonrası hoş resimlerim yok çünkü çok şişim ama birazdan koyacağım resimleri izlediklerim bakabilir...
Masallah sana cabuk toparlanmissin
Sis olman cok normal canim daha cok yeni odem dolusundur
Gerci benim uc ay oldu hala sisim :KK53:

chanelll canım sen ameliyat sonrası neler yaptın senin fazla kilon yok ben 160 boy kilom 68 di ameliyata girerken şimdi 70-71 kilo geliyorum düşün yani şişimi nasıl bir korse taktın aml sonrası doktor bana pazarlarda satılan karın korselerinden takmış onu takınca sırtımdam fışkırıyor yağlar....

Merhaba geçmiş olsun.. Bende fotolarınızı görebilirmiyim? Benimde fotolarım var öncesi sonrası :KK66:
Bu arada maşallah valla 10. Günde araba kullanmışsınız :nazar: şişkinlik ödem olabilir bu normal. Ama yinede aynaya baktığınızda fark olmalı öncesi haline göre.

kızlar aml sonrası resim ekliyorum fakat albümlerin ordan daha önce resim koyan herkesin resimlerini görüyorum herkese açık mı orası..

X