Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hiç bişey değil seninki minnak sorun göbek deliğine minik müdahe içe çökmesi için revizyon değil bile, başından savdığı varmı bilemem ben hiç denk gelmedim beni savmış olsaydı da tepelerdim oda var evet evet senin yazım dilin düzgün hep neyse sorunun çözülsün önemli olan bu

Planlarından daha önce bahsetmiştin yanılmıyorum değilmi? Ona istinaden sorunu erken çözmek istemiş olabilir. Senin adına çok sevindim herşey gönlünce olsun tatlım
3 ay önce bahsetmiştim yüzyüze görştüğümde
Son Zaman'larda göbek deliğindeki sorunlarla ilgili hep yazıştık
En son sadece ben yanınıza gelmek istiyorum ne Zaman müsaitsiniz dedim
Hemen gün verdi
Görüştüğümüzde de işe başlayacaksın sanırım falan deyince
3 ay önceki konuşmadan hatırladığını varsaymadım o an
Önemi yok zaten
Öyle ya da böyle
Zora sokmadı, ille de bekle demedi
Hemen gün verdi
Resimde gözüken deliğin içindeki şişkin düz deriyi
Bir kaç dikişle sıkarak gerecek
Sonrasında ıkınmak vs yok
Bişey takacam sonra deliğin içine dedi ameliyattan sonrada takmıştım zaten dedi ama benim göbek deliğimde sargı bezi dışında bişey yoktu sizde var mıydı
Başım çatlıyordu görüşürken tam düşünüp cevap veremedim o an

Tabiki memmuniyetsizligimizi dile getirmek en dogal hakkimiz
Benide bekliyor mayis ayinda bakalim ne diyecegini merak ediyorum fotolar canli gibi olmaz tabi simdilik lipo yapariz dedi ama gevsek deri gorurse muhtemelen bir daha germe olabilir..

Şu var ben okumuşsundur belki ilk ameliyatımı başka dr ye oldum mutsuz olunca da sonuctan aynı dr ye güvenip revizyon olmadım benim ki ciddi revizyondu çünki bende senin gibi beklemek istemedim görüştüğüm 10,11, dr hep bekleyin erken dedi kaslar iyileşmemiş oluyormuş 3 ayda işlem yaptırmak çok doğru değil demişlerdi alyanakta 6 ayda yaptı meme küçültme ile revizyon bacak ve toto çökmleerini bunu sor bakalım gerçi senin küçük işlem yoktur etkisi sürenin belki

Benim gobek deligimde hic bisey yoktu sadece uzerinde sargi bezi vardi dedigin gibi

chanel birdaha germe olmaz insallah canim ya. kizlar germe ve vaser lipo yapilacak bana lipo yyerleri daha cok agriyor diye okudum. tecrübeliler dogrumu?

chanel birdaha germe olmaz insallah canim ya. kizlar germe ve vaser lipo yapilacak bana lipo yyerleri daha cok agriyor diye okudum. tecrübeliler dogrumu?
Insallah canim ama oyle gozukuyor malesef..benim meme ameliyatimda vaser lipo da yapilmisti basene bel ve karnima meme agrisindan lipo acisini cok hissetmedim ama yinede boyle agir spordan sonra bir aci olur hamlamis gibi oyle olmustum ama cabucak toparlandim.. Bu germe ameliyatimda hic lipo acisi yoktu bende

dikisler nasil aci veriyormuydu? kimisi iki üc hafta yatiyorlarmis kimide 4. gün avm lerde :) sanirim biraz bünye meselesi.

dikisler nasil aci veriyormuydu? kimisi iki üc hafta yatiyorlarmis kimide 4. gün avm lerde :) sanirim biraz bünye meselesi.
Yok canim uyusuk oluyor zaten o bolge mesela benim dikis yerim hala hissiz
Bunye meselesimi artik bilmiyorum ama ben drenlerim cikar cikmaz gezmelere basladim butun gun avm leri gezdim uskudari alt ust ettim

Al yanak çok dikkatli ve ilgili bir doktor bunu zaten sende dile getirmiştin, hiç unutmuyorum jelibonun selamını söylediğimde direk 7. Kattaki o Eşsiz partilerinden bahsetti Önemsenmek güzel, ayırt edilmemek ve Eşit tutulmak biz hastalar için çokta önemli. Yeni göbek deliğin inşallah Dilediğin gibi olur...

Aaa çok sevindim canım hadi hayırlısı olsun. İnşallah başarılı geçen bir operasyon olur
Doktorların burayı takip edecek vakti olduğunu sanmıyorum.. Arada belki bakıyorlardır. Asistanları bakabilir,buradaki üyeler haber verebilir olup bitenden bilemiyorum..
Sonuçta buranın herkese açık bir platform olduğunu hepimiz biliyoruz. Doktora haber gidebilir,haberi olabilir.. Yazdığımız şeyin arkasında durabiliyorsak sorun yok bence. Sende kötü birşey yazmadın zaten. Olan şeyi yazdın. Bunu doktorun inkar etse bile herhangi bir doktora gidip sorun bu,doktorun kabul etmiyor desen her türlü yasal yolla Hakkı'nı arayabilirsin . Akıllı kadınlarız vesselam.. Bende bir sorun yaşasam önce doktorumla halletmeye çalışırım durumu. Haa doktorum ilgilenmiyormu o Zaman yasal yollara başvururum . Ama kendimi zora sokacak şeyler yapmam.. Hiçbir doktorda yapmaz sonuçta sanmam..
Ne mutluki doktorun daha fazla ertelemeden operasyonunu yapacak harika birşey bu .. Umarım C ChAneL81 arkadaşımızın yaşadığı sorunlada ilgilenir ve o arkadaşımızda Mutlu kervana katılır
Sedasyon yöntemi uygulanacaktır muhakkak. Hiçbirşey hissetmiyorsun merak etme :) Narkozdan farkı yok,hatta daha rahat sonrası Güzel haberlerini bekleriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…