Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cook tesekür edrim. Seni yüreklendirdiysem ne mutlu bana. Umarim sende benim gibi mutlu olursun canim

Dayanışma işte askkitabi askkitabi im :KK19:En Büyük KK

Leyla0611 bu arada hayatım ne güzel amlyt ların sorunsuz geçmiş çok geçmiş olsun inş şimdi olacağın amlytında sorunsuz geçsin mutlu sonuç almanı dilerim darısı ben ve burda amely günümüzü bekleyen arkadaşlarımın başına inş burda ve buranın dışında tüm bu amly ları yaptıranlara da acil şifa herşeyin gönlünce olmalarını temenni ederim :KK68::KK68:

Amin amin isteyen herkes sağlıkla atlatsın

2 gun girmedim forum almis yurumus yahu oku oku yoruldum ☺ askkitabi askkitabi benide izlemeye alirmisin cok merak ettim valla ayyy azda kaldi heyecan basti sanki biraz

2 gun girmedim forum almis yurumus yahu oku oku yoruldum ☺ askkitabi askkitabi benide izlemeye alirmisin cok merak ettim valla ayyy azda kaldi heyecan basti sanki biraz
hastaneye gidene kadar nötr tepkiler gösterdim okuyanlar bilir ameliyat günü yatış işlemleri yapıldı dudaklarım büzüldü kalbim kütür kütür atmaya başladı şöyle iki arada bir derede kaldım derlerya işte o misal :)) sende sakın ol bebeğim herşey güzel olacak inşallah

Bak bak moral olsun ameliyat öncesi sana gerçi benim resimleri gördün yeter o moral sana :KK48: bide wuuu selam dersin biter heyecanın:KK70: az kaldı evet oyyy hadi ol güzel sonuçlarla dön aramıza :KK74:

hastaneye gidene kadar nötr tepkiler gösterdim okuyanlar bilir ameliyat günü yatış işlemleri yapıldı dudaklarım büzüldü kalbim kütür kütür atmaya başladı şöyle iki arada bir derede kaldım derlerya işte o misal :)) sende sakın ol bebeğim herşey güzel olacak inşallah

Yok yok çok hazır bilinçli biri mercimek duasını edip yatacak al yanağın masasına :KK48:

Insallah zuzum yaa bisey dorcam meshur suruptan ictinmi dende rahatlamadinmi sonra

Aynen valla nasil olcak aciyacakmi diye hop oturup hop kalkiyorum
Hic acimayacak yani ben aci hissetmedim gercekten sadece kas acisi var oksurunce onu da kontrol altina alirsan super!!
Ameliata gitmeden o aci surup veriyorlar kafam guzeldi benim :KK70:

Jelesec Jelesec son halini az once gordum super valla bak gaza geldim yine aml. Gununden bigun oncede bekliyorum fotolari o gazla kosarak giderim kes beni incelt doktooor diye diye hahah

Hic acimayacak yani ben aci hissetmedim gercekten sadece kas acisi var oksurunce onu da kontrol altina alirsan super!!
Ameliata gitmeden o aci surup veriyorlar kafam guzeldi benim :KK70:

Sigara kullaniyorm canim ya azalttim sozde ama o yuzden tirsiyorum oksurukten simdi balgam sokturucu icicem 5 gun belki faydasi olur

Sigara kullaniyorm canim ya azalttim sozde ama o yuzden tirsiyorum oksurukten simdi balgam sokturucu icicem 5 gun belki faydasi olur
Bende iciyordum ameliyat gunune kadar da ictim napim birakamadim:KK43: ama oyle balgam felan olmadi sadece bogazima giciklik gibi birsey geliyordu ve birden oksurme istegi geliyor ama yavas yavas bogazini temizlersin ya konusmadan oyle oyle yavasca oksuruyordum zaten ilk hafta agri yapiyor sonra agri hafifliyor oksurunce bazende hapsirinca gobegim yerinden firlicak saniyordum :-)

mercimekceku mercimekceku canm evet az kaldı sayıyorum bende günleri çokkkk korkuyorummmm ara ara bir sinirleniyorum terör estiriyorum evde aklımdan hiç çıkmıyo yaa çantamı yavaştan hazırlıyorum işte biyandan temizlik sürekli aklımda az önce ağladım bi tuhafım yani karışık anlatamıyorum allahım yardım etsin :KK61::KK61::KK61:

Jelesec Jelesec son halini az once gordum super valla bak gaza geldim yine aml. Gununden bigun oncede bekliyorum fotolari o gazla kosarak giderim kes beni incelt doktooor diye diye hahah

hahhahha aman gaza gelme sonra sonucundan memnun kalmazsan benim gazıma geldin diye yazarsın şapkaları değiştiriirz :cool: en taze hallerim maşşallah de

İlaç kullanmadan önce doktoruna sor muhakkak.. Ameliyattan 10 gün bir hafta önce ilaç, bitki çayı ve asprin gibi kan sulandırıcı ilaçlar kullanman yasak.. Öksürük be grip benzeri şikayetler olursa ameliyat tarihi ertelenir zaten. Umarım hiçbir sorun olmadan ameliyatını olur kurtulursun :KK66:

Bende iciyordum ameliyat gunune kadar da ictim napim birakamadim:KK43: ama oyle balgam felan olmadi sadece bogazima giciklik gibi birsey geliyordu ve birden oksurme istegi geliyor ama yavas yavas bogazini temizlersin ya konusmadan oyle oyle yavasca oksuruyordum zaten ilk hafta agri yapiyor sonra agri hafifliyor oksurunce bazende hapsirinca gobegim yerinden firlicak saniyordum :-)

Insallah bendede oksuruk olmaz diye dua ediyorum hayirlisiyla olsunda bitsin ☺

Cani
İlaç kullanmadan önce doktoruna sor muhakkak.. Ameliyattan 10 gün bir hafta önce ilaç, bitki çayı ve asprin gibi kan sulandırıcı ilaçlar kullanman yasak.. Öksürük be grip benzeri şikayetler olursa ameliyat tarihi ertelenir zaten. Umarım hiçbir sorun olmadan ameliyatını olur kurtulursun :KK66:
2 gun once dedi doktorum o yuzden icsem diye dusundum ama dur bak aklima takildi yarin arayip sorayim bi

X