Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım ya valla ilk gün gibi aklımda bana yazmıştın bende özelden cevaplamıştım zaman hızlı geçiyor :) aynı dr olmamasının hiç önemi yok samimi bulduğuma sonuna kadar destek olurum sende o samimi bulduklarımdansın:KK19: ilk başta türkçen yüzünden zor anlaşsak da anlaştık:21: sonucunun keyfini çıkarmak hakkın:KK60:
Manidar arkadaşım benim cansın can :KK15:

Sayın estetikseverler, beni olaylarınıza ve kavgalarınıza karıstırmayın, tersim pistir..kimseyle ugrasamam, konuları ya da kisileri de takip etmiyorum zaten..ulu orta yazdım ki tek tek cevap vermeyeyim diye..

Jelesec Jelesec sana soyluyorum şaziment sen anla artık :KK70:

Herkes kendi arasında çözsün neyse sorunu bacım çocuk değiliz :KK19:

Anlamam mı ahhh daha en başta anladım çözdümde çözemeylere zor oldu:KK54:
Neyse başlık sakinleşmişken herkes güzel süreçleriyle, arada geyikleri ile devam etsin En Büyük KK

Istanbultb Istanbultb baya oldu ameliyat olali canim diyorlar ya odemdir diye..yeni halinin fotografini eklediginde bizede haber et.
yasin hocaya gidecekmisin birdaha bittimi kontroller artik?
4 subatta tekrar gidicem doktora dedim oda 2 yildir onunde koca bi gobekle gezdin normaldir oyle dusunmen ve 3 ay dolmadan odemleri sifirladigini dusunme bile. tuzlu yeme kg almamaya calis dedi.. bakalim aslinda binkac gundur camfistigina takilmis durumdayim cnm tuz cekio.. ☺ yasak ya tatli gelio

4 subatta tekrar gidicem doktora dedim oda 2 yildir onunde koca bi gobekle gezdin normaldir oyle dusunmen ve 3 ay dolmadan odemleri sifirladigini dusunme bile. tuzlu yeme kg almamaya calis dedi.. bakalim aslinda binkac gundur camfistigina takilmis durumdayim cnm tuz cekio.. ☺ yasak ya tatli gelio

Canım tekrar baktım albüme 3, 6 ay sürer bu durum erken paniğin yeme ama yeme yiyip alanları biliyorum ben forumda eskidende oldu bu bir rahatlama oluyor yemeye sarıyoruz

Canım ya valla ilk gün gibi aklımda bana yazmıştın bende özelden cevaplamıştım zaman hızlı geçiyor :) aynı dr olmamasının hiç önemi yok samimi bulduğuma sonuna kadar destek olurum sende o samimi bulduklarımdansın:KK19: ilk başta türkçen yüzünden zor anlaşsak da anlaştık:21: sonucunun keyfini çıkarmak hakkın:KK60:

ay canimmm benim cok tatlisin yaaa. Evet türkcemle idare edin. Almanyada büyüdüm canim, arzum77 arzum77 da cok cekti benden :))

Herkes kendi arasında çözsün neyse sorunu bacım çocuk değiliz :KK19:

Anlamam mı ahhh daha en başta anladım çözdümde çözemeylere zor oldu:KK54:
Neyse başlık sakinleşmişken herkes güzel süreçleriyle, arada geyikleri ile devam etsin En Büyük KK

Ben herhalde birsey kacirdim?? :)

tskler canim... Ben almanyada oldum canim. Eger buralara gelebilirsen kesinlikle görüs derim. ismini özelden yazarim tabiki. buraya yazarken reklam yapmis olurum :KK66:

Canımcım adını yaz lütfen ne reklamı yahu senin reklam yapmadığını biliyoruz böyle düşünme hem çok soruyorlar buradan özelden yurt dışındakiler yaz en azından uyan gider :KK19:

Canımcım adını yaz lütfen ne reklamı yahu senin reklam yapmadığını biliyoruz böyle düşünme hem çok soruyorlar buradan özelden yurt dışındakiler yaz en azından uyan gider :KK19:

öyle mi dersin? Ok yaziyorum o zaman....
kizlar Almanyada karin germe ve baska estetik olmak isityenler kesinlikle benim Doktorumu tavsiye ederim. Ben hem meme hemde karin germe oldum 1 sene aralikla ve cookkk mutluyum sonucdan.
Görüsmeler de bedava. Doktorumun adi Dr. Bachtiari, ayirca kendisi alman degil iranli ve alman forumlarda adi SIK gecen bir Dr.. Görüsürseniz ona deyin ki türk forumdan tavsiye geldi. :KK66:))

öyle mi dersin? Ok yaziyorum o zaman....
kizlar Almanyada karin germe ve baska estetik olmak isityenler kesinlikle benim Doktorumu tavsiye ederim. Ben hem meme hemde karin germe oldum 1 sene aralikla ve cookkk mutluyum sonucdan.
Görüsmeler de bedava. Doktorumun adi Dr. Bachtiari, ayirca kendisi alman degil iranli ve alman forumlarda adi SIK gecen bir Dr.. Görüsürseniz ona deyin ki türk forumdan tavsiye geldi. :KK66:))

Bunun nesi reklam tatlım millet bas bas bağırıyor rahat ol çok iyi yaptın uyan gider fikir alır :KK19:

X