Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Allah yardımcın olsun sonucunu merakla bekliyorum ben de 20 ocağa randevu aldım işler yolunda giderse 22 ya da 23 gibi olmayı düşünüyorum şimdilik sanırım karın germe ve lipo acaba ameliyatı nerede kime ve ne kadara oluyorsunuz özel değilse

Ekleyebilrsen daha iyi göürüz ama bozma moralini daha çok şekil alacak herşeyin olmadı ilerde dikişlere dokunur dr revizyon olursun oradan

Canim yarın bır banyo yapayım öncesi ve sonrasını koyacağım inşallah, şu anda bır fil gibi sistem nasıl uyuyacağım bilmiyorum :KK66:)

roseberry roseberry canim sana da gecmis olsun dikisler berbat gorunebilir basta ama duzeliyor takma kafana :KK66: anlamadigim sirtin da dami dikis var yani bel tarafinida mi gerdi dr bazen goruyorum butun karin ve bel cevresinide geriyorlar seninki oylemi oldu diye sordum ..
Yok canım sırtımda dikiş yok Sezer'in kesiminden yaklaşık 5_6 cm daha fazla sağlı sollu yarın söz resim koyacağım. ...

@elmaliiisekerr 15 tatilden sonraki ilk hafta icin gun verecek doktorumuz.gun verdikten sonra bende gecelik.pijama artik ne gerekiyorsa tamamlayacagim sizler gibi..
internetten baktim toz olan ilaca not aldim deneyecegim..en asgari sekilde ben ve bu op.gecircek olan herkez atlatiriz ve paylasimlarimiza devam ederiz insallah:KK66:

@elmaliiisekerr 15 tatilden sonraki ilk hafta icin gun verecek doktorumuz.gun verdikten sonra bende gecelik.pijama artik ne gerekiyorsa tamamlayacagim sizler gibi..
internetten baktim toz olan ilaca not aldim deneyecegim..en asgari sekilde ben ve bu op.gecircek olan herkez atlatiriz ve paylasimlarimiza devam ederiz insallah:KK66:
inş tatlım allah hepimizin yardımcısı olsun inş bizde hayırlı bizi çok mutlu edecek sonuca varırız :-):KK73::KK36:

Resim ekliycem yardım edin lütfen....mesaj yazdığımız yerde fotoğraf makinası var oradan mi acaba?

IMG_20160111_203720.jpg

bende 17 kasımda oldum karın germe ve lipo .günde 45 dk yürüyüş yapmaya başladım bugün.karnımı hala hissetmiyorum.belimin yanlarında tasma var.cok memnun değilim suan.

Album ayarlarından neyi seçeceğim acaba takip ettikleri,takip edenler sadece ben seçenekleri var
En iyisi senin takip ettiklerin canim boylece istedigin kisiyi takip edersin ona resim gorme izni vermis oluryorsun :KK66: istegin zaman da bu listeyi duzenliyebilirsin :KK66:

X