Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Istanbultb Istanbultb dogrudur odem vs sana oyle geliyordur :KK66:
Amannn tut kendini canim zahmetli yollardan gectin
ben bu ameliyati oldugum gunu milat sayicam ve cok dikkat edicem.ne olursa olsun deri esneyen organ yine gevser yine gevser :KK43:

Istanbultb Istanbultb dogrudur odem vs sana oyle geliyordur :KK66:
Amannn tut kendini canim zahmetli yollardan gectin
ben bu ameliyati oldugum gunu milat sayicam ve cok dikkat edicem.ne olursa olsun deri esneyen organ yine gevser yine gevser :KK43:

askkitabi askkitabi ba-yil-dim sana ayy masallah diyorum....
3 cocuk sonrasi ..
ay ne desem ki
Genetik mirasınıda unutmayalim cok iyi -imiş..
Dahada iyi olmus..3 cocugu ben yapsam ohhoo estetikte kurtarmazdi beni.
tekrar tesekur ediyorum beni de yuruklendirdigin icin:KK68::KK9:

öyle mi dersin? Ok yaziyorum o zaman....
kizlar Almanyada karin germe ve baska estetik olmak isityenler kesinlikle benim Doktorumu tavsiye ederim. Ben hem meme hemde karin germe oldum 1 sene aralikla ve cookkk mutluyum sonucdan.
Görüsmeler de bedava. Doktorumun adi Dr. Bachtiari, ayirca kendisi alman degil iranli ve alman forumlarda adi SIK gecen bir Dr.. Görüsürseniz ona deyin ki türk forumdan tavsiye geldi. :KK66:))
merhaba aşk kitabı ve diğer arkadaşlar sizi okuya okuya bende ameliyat sırasına girdim benimde 22 ocakda karın germe ameliyatım ve gögüs protez olucak çünkü asimetri var birazda yanlara lipo olucak lipodan çıkan yağlarla yüze biraz dolgu yapılacak benimde doktorum iranlı :KK66:istanbuldayım ama beni de izlemeye alabilirmisiniz birde sormak istediğim hem gögüs hem karın germe ameliyatı aynı anda zor olurmu heyecandan uyuyamıyorum;(

merhaba aşk kitabı ve diğer arkadaşlar sizi okuya okuya bende ameliyat sırasına girdim benimde 22 ocakda karın germe ameliyatım ve gögüs protez olucak çünkü asimetri var birazda yanlara lipo olucak lipodan çıkan yağlarla yüze biraz dolgu yapılacak benimde doktorum iranlı :KK66:istanbuldayım ama beni de izlemeye alabilirmisiniz birde sormak istediğim hem gögüs hem karın germe ameliyatı aynı anda zor olurmu heyecandan uyuyamıyorum;(

şimdiden geçmiş olsun canım.bende senin gibi korkup sadece karın germe ameliyatı olmustum göğüs ameliyatını iptal edip şimdi keşke olup kurtulsaymısım dıyorum.tekrar meme ameliyatı olmayı dusunuyorum cunku.zor olur mu diye sorarsan bence evet olsaydım da çok zorlanırdım.ama herkesin acı eşiği farklıdır.ama olurdum şimdi ameliyat olcak olsam zaten en fazla 1 hafta sonra ağrılar azalıyor bayağı iyi hissediyorsun :)

Merhaba... butun syfalari okuyamadim yardimci olur musunuz?? Bu karin germede bi kac fotoda cok dikis oldugunu gordum...o goruntu zamanla geciyor mu?? Sezeryan olanlar bile o dikis sizisinin yillarca gecmedigini soyluyor..ki bu bi uctan bi uca.....bide islem sonrasi ilerki yillarda hamileleik falan olursa???? Nolur cvp verirseniz cok sevinirimm......

Bunun nesi reklam tatlım millet bas bas bağırıyor rahat ol çok iyi yaptın uyan gider fikir alır :KK19:
Reklam yapanları yönetim şutluyır zaten. Gözden kaçan olursa KiB yaparız,reklamsa zaten gönderirler :)
Ayrıca sadece doktor ismi yazmakta reklam olmuyor bence askkitabi askkitabi . Tabiki doktorunun ismini yazacaksın. Sürecini yazacak bilgi vereceksin. Doktorun ismi yazmayıp öyle güzel reklam yapanlar varki valla :)) Onlar niyetlerini belli ediyor zaten :KK66:

Merhaba... butun syfalari okuyamadim yardimci olur musunuz?? Bu karin germede bi kac fotoda cok dikis oldugunu gordum...o goruntu zamanla geciyor mu?? Sezeryan olanlar bile o dikis sizisinin yillarca gecmedigini soyluyor..ki bu bi uctan bi uca.....bide islem sonrasi ilerki yillarda hamileleik falan olursa???? Nolur cvp verirseniz cok sevinirimm......
Merhaba, kesi izi uzunluğunuz ilk günlerde hatta ilk aylarda daha geniş durabilir fakat vücut şekillenmeye başlayıp ödem atımını gerçekleştirdikçe durum Değişiyor süreç uzun erken dönemde fark görmeyi hedeflemek Üzücü olabilir ilk altı ay en yoğun dönem... Hamilelik kısmıyla ilgili yorum yapamayacağım fakat engel olmadığını düşünüyorum, doktorunuza gerekli detayları iletirseniz sizi en iyi şekilde yönlendirecektir. Sevgiler

canım zuzu teşekkür ederim inş hayırlı olur ben istbulda dr b.evler aile hast dedi dr aret çerçi özkan bakalım canm hayırlı olur inş çokta korkuyorum amaa aslında beniağrılar sancılar beni korkutan uzun süre narkoz ben Son iki doğumu sezeryan dı az çok biliyorum :eek:
anesteziden hiç korkma ben 5 ay önce dr emre üregene burun ameliyatı oldum
tam 4 saat ameliyatta kaldım
doğumumu sezeryan ile yaptım ve öncesinde de iki ameliyat oldum üstelik bir gün arayla allaha şükür hiç bir yan etkisi olmadı
bak bu ay sonunda yine amelşyat oluyorum

Benim alınan dikişim iki üç taneydi,diğer kısımlar yapıştırılma gibi idi. Yani çok fazla dikiş olmuyor ama kesi izi duruma göre uzuyabiliyor..
Kesi izi ilk başta koyu renk oluyor. Birazda sizin vücudunuzun vereceği tepkiye göre,sizin kullanacağınız kremler ilaçlar ve en önemlisi dikkatinize göre izler silinir,ince kalır..
Dikiş sızısı olmadı bende. Uyuşuk gibi oluyor zaten. Fakat yogun kas Ağrı'sı,baskı hissi ve gerginlik hissi yaşadım ben.
Hamilelik yaşanabilir tabi ama herşey sil baştan olur.. Ameliyattan sonra bir sene geçmesi gerek en az hamilelik için. Ama böyle bir düşünce varsa ya ameliyat ertelenmeli yada hamilelikler çocuk yapma düşüncesi bitikte sonra bu ameliyatı olunması tavsiyem :KK66:

askkitabi askkitabi ba-yil-dim sana ayy masallah diyorum....
3 cocuk sonrasi ..
ay ne desem ki
Genetik mirasınıda unutmayalim cok iyi -imiş..
Dahada iyi olmus..3 cocugu ben yapsam ohhoo estetikte kurtarmazdi beni.
tekrar tesekur ediyorum beni de yuruklendirdigin icin:KK68::KK9:

Cook tesekür edrim. Seni yüreklendirdiysem ne mutlu bana. Umarim sende benim gibi mutlu olursun canim

anesteziden hiç korkma ben 5 ay önce dr emre üregene burun ameliyatı oldum
tam 4 saat ameliyatta kaldım
doğumumu sezeryan ile yaptım ve öncesinde de iki ameliyat oldum üstelik bir gün arayla allaha şükür hiç bir yan etkisi olmadı
bak bu ay sonunda yine amelşyat oluyorum
teşekkür ederim canm verdiğin cesarete siz sgr kullanıyormuydunuz ben günde 1 paket ama şimdi biraz azalttım yani günde 7 8 adet şu en ince ve kısa olanlardan :KK14::KK43:

Leyla0611 bu arada hayatım ne güzel amlyt ların sorunsuz geçmiş çok geçmiş olsun inş şimdi olacağın amlytında sorunsuz geçsin mutlu sonuç almanı dilerim darısı ben ve burda amely günümüzü bekleyen arkadaşlarımın başına inş burda ve buranın dışında tüm bu amly ları yaptıranlara da acil şifa herşeyin gönlünce olmalarını temenni ederim :KK68::KK68:

X