Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Aslinda madfi olarak cok sikintim yok fakat estetik bilinmeyen bir denklem.benim.icin .. ha diyince nakit sorunum.var cunku 10 bin 15 binlerden bahsediliyor.esimde cok sicak bakmadigi icin bu ameliyatta evlilik hediyeleri olan kullanmadigim bilezikleri biraz birikimimde var zor gunler icin sakladigim buda zor gun benim Icin feda ediyorum

Esimi biliyorum komplikasyonsuz ve sorunsuz atlatirsam keseyi acar bir tutturdu sana bisrey olur bilmemne..ama sonra neden hep bol salaş kadife pijamalarla geziyorsun.biara esimden gizli yaptirmaya kalkistim falan.birsey sorcam birkac kisiyede sordum.amlyt olunca annem gelcek 1 hafta gece gunduz..sinra annem mecbur memlekete doncek ..gece kimse olmayacak ama 2 hafta gunduz sabah 10 aksam 6 da evimde temiziigimi yaoan kadin gelcek normalde haftada 2 gun gelio fakar amlyt.olunca anlastik hatta bugun anlastik kesin.2 haftada o gelck sadece gunduz.3 haftanin 1 haftasi gece annemolcak.2. Hafta gecekimse olmayacak.cok zorlanirmiyim.baska cozumarayisina giriyimmi?

Evet ameliyat öncesi dediği çok güzel bir göbek deliği yapacağım merak etme oldu
6 ay -1yıl arası çukurlaşma ihtimali hiç yoktu
Ama senin dezavantajın yurtdışında olman
Ben her gittiğimde ilgili davranıyor
Yüz yüze iletişim daha iyi
6 ay 1 yıl beklemek istemiyorum zaten
1 ay daha sabredeceğim
Yine aynı kalırsa ki bence aynı kalacak
Gideceğim tekrar

Son düzenleme:
Sadece karın germe mi göğüste var mı
Göğüs yoksa kollarını rahat kullanacağından kalkarsın kol gücüyle

Yaş kaç cnm çoluk çocuk durumu nedir

e hadi ha

kızlar görüşelim en kısa zmanda haftaya sınavların var sonraki haftasonu şarap içebiliriz siz de uygun olursanız eğer.:):):)

e hadi ha

kızlar görüşelim en kısa zmanda haftaya sınavların var sonraki haftasonu şarap içebiliriz siz de uygun olursanız eğer.:):):)

ahahhahha ben uygunum:)) senin facede fellik felllik gezerken görüyorum zuzu53 uyarmı ona bilmem malüm 3 tane minik yavru bana okey gelen varsa kalabalık yoksa sen ben şu şarap yerlerine

Olsun bozdur gitsin ya ben altın takı pek sevemdiğim için bendede büyük gram dedikleri stokdu çalıştığım ikrameye maaşlardan alınan duuryordu onlara el atalı çok oldu :))))) iyi bayanı da ayarlamışsın herşey çok iyi olur musmutlu olursun sende inşaşşah

Cnm benim daha güzel bacaklar totolar senin olsun bak kiskandilar paylaşılamıyorsun

Yok yok Hakkının Hakkı hakkıya yok bacım o bacak boyu hiç olmadı bende senin yapın muhteşem burada vardır kıskançlık ahahhah kadınlar klübü her türlüsü var kıskanır o paylaşmaz
Kizlar meme ameliyati sonrasi ilk fotolari paylastim degerlendirirseniz sevinirim. Sol memede ödem daha cok onun icin sol meme ucu biraz yamuk duruyor

Baktım herşey çok yolunda

Yavrummmm vuhhuuuu bu ne nasıl bir değişim maşallah

ben ona lakap taktım önceki haline ama buradan yazmayayım allahtan o kadar kendi ile barışık biri iki ne alınma ne darılma yüreği iyi hatunun allahda gönlüne göre vermiş herşeyi maşşallah

fitifit ben zuzuya pes walla diyorum başkada bişi demiyorum

Darısı başına canım

Bence de kurşun mu döktürüyorsun kendini nazar boncuklariyla mi donatiyorsun birşey yap işte

Cıscıbıldak hemi de:)) New York yolcusu bacınız:) Geçen yıl yine bu dönem gidip bavul taşı gez toz dikişleri patlatmıştım:) Hey gidi günler:)

ayyy bu alyanağın hastaları da hep yurt dışı gezmelerinde biri daha yeni geldi ayyy gezi fotoları faceyi salladı bende gelim canım benide götürrr zaman akmış evet ama gerçekten bir sene sonraki süreci değerlendirmen çok iyi oldu özelden tüzelden yazanlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…