Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sadece karın germe mi göğüste var mı
Göğüs yoksa kollarını rahat kullanacağından kalkarsın kol gücüyle

Goguse protez vs yok...aslinda hoca gerekli dedi fakat suan gogus istemiyorum bakimi korkularim vs.oyuzden lipo yapilinca cikan yagi belli islemden gecirip gogusune enjekte ediyim bir nebze bosluklari doldururuz dedi.suan tamkarin germe simit,basen,bacakarasi ,gidi lipo olcam insallah..ilerleyen zamanlarda buyuk olmayan yuvarlak bir protezimolsun isterim tabi..bilsem yanimda 1 ay kalcak annem herseyi biranda yaptiririm ama gece kalck kimsem yok

Yaş 28 bir cocuk var bir ölü dogum.. hamilelikte 40 kilo alan bastan asagi göçmüş biriyim
Ooo çok fazla almışsın ne yapmışsın sen yaaa çocuk kaç kilo doğdu hepimiz bi ölçüde göçmüş insanlarız ama sırasıyla guzellesicez inşallah yaşında genç daha ama ameliyattan önce zayıflamaya çalış mutlaka

İnşallah kızlar Ayy ne üzülüyordum anlatamam dışarda çoğu insan doğurmuş ama sanki hiç bişey olmamış Ayy ben niye böyleyim diye meğer duydum arkadaşlar sakliyomusestetik yyaptırıp benim neyim eksik kız bende olurum taş :)

A
ahh canlar bende 25 yaş 30 kilo almış insanım doğumda ahh ne pismnim ahh kızlar su karın geermeden sonra herşeye sıfırdan basliycam inssallah

Cok kotu darbe yedim inan bu kilolardan yesemde yemesemde aldim .. son kalan 10 kiloyu bir aldim bir verdim cok tuttum kendimi ama son kilolari vermeye dermanim kalmadi.tine sin zamnlarda baya basardim ancak versekte duzelmeyen orta vucut beni bu tur aml.itiyor.ben ilk dogum yaptigimdada biliyordum er yada gec germe yaptcgminama esimi zor ikna ettim artik..bende igneden kkrkan insan germe ve lipo olcam ama olsun diyorum forumdaki arkadaslarimiz gibi benimde acim dinecek falan diyorum sabirla bekliyorum.sen nezaman olcaksin hangi hocada karar kildin.sadece germemi olacak ?

bende saklayacagim ameliyat olunca esim asla duyurmayacagiz dedi.tek paylasacagim platform burasi cunku burda usanmadan bizlere yardim eden ameliyati olmus kisiler var.daha drenleri cikmadan sureci yansittilar cesaret verdiler .. ilerleyen gunlerde coooookistedigim sey var elmacik kemigi bolgem kilo al ver cene bolgeme dolgu goz kapaklarim bile sündü :) birde tonguç işkenin yuz estetigj amly.fresiz basarili kafayi yedim arastirirken

Cocuk normalsinirlarda 3.600 du sanirim olan bana oldu ayaklarin birbucuk numara buyumustu daha yeni eski numarama dondu (3 yilda) gebelikte dusuk tehlikesi asiri idem ve seker cikinca uctum gittim.en son 73 kiloydum..15 tatil sonradi okcam bu surecte en faxzla 4 kg daha verebilirim cunku sabrim yok pskolojim sifir..bazende diyorum karin gerilcek sonrasi dank edip 10 kg birden veririmde karin yine bollasir mi

Bebişim hiç bir dövme ilk yapıldığı o canlı renkte kalmazz. Sıkıntı yapma. Aslında o ilk yapıldığı anda ki canlılığı hiç sevmem ben amele gibi durur. Yeni yapıldığı belli böle öghh

Ayy bu soğukta karda kışta hiçç çalışamiceğimm şekerim. Yatıp kıç büyütüceğim benanaaaa

canim bende vala öyle kilolar gitse bile vücutta resmen sarkmalar birakiyo ahh nerde o genç kızlık zamanlar bende sakliycam vala ameliyat olduğumu ben estetik internationalda selçuk beyle gorusucem canim bu yazdan sonra sporla iyice zayiflayif inşallah olucam

Canim benimde psikolojim bozuldu böyle biseyden inşallah ameliyat olunca rahatliycaz bende doğumda 70 ken 100 oldum sinir oldum şaka gibi kendime aynadan bakmak istemedim kendim kendime ettim vala millet ye bişey olmaz dedi yedim deli gibi halbuki millete ne bakiyosam aman yani sonuçta çözüm var para lazım kız bu rakamlar az değil kocisimi ikna ettik olucaz karın germe meme büyütme bizde kredi cekicez herhalde :)

Anladım bebem cahalım bu dövme konusun da dedim adam beni kazıkladımı rengi atınca ha bende çok memnunum yok seni kıskanıp iyik gidip yaptırmışım bu sabah duşa girerken penye pijamalı resimlerimi attım dövmeli buradan iki arkadaşa dedim alın ne seksiyim penye pacalı 2,5 kiol vermenin zaferi moralim tavan
ye iç yat bacım boşver çalışma

Herkeze selam
Uzun zamandir konuyu takip ediyorum misafir olarak. Daha once lipo ve gogus toparlama ameliyatim var. Ancak lipodan sonra bir turlu toparlanmayan ve alt karindada olsa sarkmis bir derim var. Aslinda hep 50 kilo olarak yasadigim hayatimi ancak iki dogum dagitti tabi. Su an yine 50 kiloyum ama karnimi hic sevmiyorum. Birde tabi kilolar gidince dik ama kucuk goguslerimi. Merak ettigim konu mini karin germe yaptiran arkadaslar, gobeginiz ne durumda , gobek deligi yapiliyomu tekrar yoksa eski gobek deliginiz kaliyomu. Gerildiginde asagiya dogru inmiyomu gobek deligi. Mini yaptiranlar lutfen bir cevap

Insallah yaa biran once olsa bitse diyorum gun yaklastikca heyecan artiyor

Aynen bende de hep bu vardır karar verdimi bekleme olayı sinir olsun bitsin isterim neyse sabır canım

yaaa avcilarda kimse yokmu... kiskandim sizi bulusmayinnn bulusmayinnnn yada bulusun bi kadehte kirmizi sarap bana yollayin bari ,offf yazik bana yaaa kismsesiz sel sevil ödemli korseli yasamaya calisiyorum

gel canım ya atla değişklik olur olmadı sana foto atarız şerefe derken

Buyur gel canım :) salına salına gezeriz Ny sokaklarında güzel göbüşlerimizle:))

Valla ne iyi olur yurt dışı görmedim bacım ben rehberim ol sennn

Hahaha gun yaklasinca yazayim dedim ondan karisti

canım herşeyi anlat sor istediğini de olmadı yanına 5 kere git sonra deme hemen ameliyta alındım acelece bişey konuşamadım notlarını al dökül adama

Yaş 28 bir cocuk var bir ölü dogum.. hamilelikte 40 kilo alan bastan asagi göçmüş biriyim

Hepimiz göçtük olsun çözüm sürecine girdin canım artık fıstık gibi olma yolunda adımlarını attın

Bu arada arkadasim ercan beye gogus ameliyati oldu gayet memnun. Onunla ve Naci celik le gorusmeyi dusunuyorum. Naci celik e de baska bir arkadasim gogus ve lipo oldu. Benim lipo oldugum doktora ise tekrar gitmeyi dusunmuyorum cunki karnimda dalgalanmalar var bariz belli olan.

Pijamanı sevsinler senin yavrum genç kızlara taş çıkartırsın sakın yok canım deme gayet samimiyim tütütütü maaşallah süper girl

Seve seve Jelesec

kızlar bakın şimdi her dr un memnun olan ve olmayan hastası olabilir diyoruz memnunlar canım dr um cicim dr um yazabiliyor ki yazsın ancak memnun olmayan sorununu dile getirdiğinde dava mı açılması gerekiyormuş az önce dr un avukatı aradı özür dilememi istediler tekzip yayınlayacakmışım bende kabul etmedim her sorun yaşayan hastaya dava açılıyorsa vay halimize.

dr ların işi gücü var iki gün önceki yazımı dr a uçurmuşlar varsın öyle olsun ama kimse şunu unutmasın o kişi içinde yapılacak şeyler vardır muhakkak. selametle :)

Pijamanı sevsinler senin yavrum genç kızlara taş çıkartırsın sakın yok canım deme gayet samimiyim tütütütü maaşallah süper girl

Buradaki yazılımlarla alakalı mı ? Çok şaırdım hımm uçurma olayı hep var fadıl takipte boşver sen artık başka dr revizyona odaklan

FAZLANAZLI şimdi şöyle bi durum var tamamen benim görüşüm bu sen malesef üzücü bi sonuç almışsın ne hayallerle olup bu operasyon için hem maddi hem manevi zarara ugramışsın. Elbette bunu dile getirebilirsin bunu fotolarla da gösteriyorsun zaten kimisi fotolarla ispatlayamadanda kötü berbat diye yorumlar yazıyor ama seninki zaten fotodan bile belli oluyor ancak bunu bazı yerlerde farklı dillerde yazıyorsun herkesin görebildiği yerde başkası hakkında olumsuz konuşuldugunda karşı tarafa cevap hakkı doguyor ama karşı tarafta gelip burda öyle bi cevap yazma durumu olamaz. Yazım dilinde ister istemez dr u kötülüyorsun ve benim bildiiim kadarıyla bu da bu sitede yasak. Kabul edip etmemek senin kararın elbette ama bence sende bi avukatla görüşmelisin. Keşke dr un senin yanında olsaydı sonuna kadar bunlar yaşanmasaydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…