Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kızlar günaydın umarım herkes iyidir...pek fazla uğrayamıyorum hem işler çok yoğun hem keyifsizim..seviyorum sizleri çıtır hatunlar :)

Canım yazdım özellerden ama buradan da yazayım nice güzel yaşlara inşallah sağlık güzelliklerle

Cıscıbıldak hemi de:)) New York yolcusu bacınız:) Geçen yıl yine bu dönem gidip bavul taşı gez toz dikişleri patlatmıştım:) Hey gidi günler:)

Canim keske sana bastan olumsuz seyleri soyleseydi de kendini buna hazirlasaydin... Simdi bir suru projelerin erteleniyor cok sinir bozucu bir daha ameliyat masasina yatacaksin ...
Bende ameliyata girmeden konusamadim bile ben kendisine biraktim neden dersen isini biliyor dr sonucta benmi ogretecegim yapilacaklari diye sustum ama keskee isteklerimi soylesedim bastira bastira
Bu forumda cok gobek fitigi olan var ve boyle bisey gormedim simdiye kadar yani senden kaynaklanan bisey degil bence !!
Arzumun dedigi gibi yeniden delik acilip dikiliyor.. Benim gobek deligim buyuk oldu mesela hic hosuma gitmiyor hele o dikey izi de kotu bana deseydi ki dikey izinde piercing izi kalacak daha fazla kes derdim ki iz gozume batmiyor sadece o eski piercing izi kotu gozukuyor.
Ercan bey bana gore ilgisiz davraniyor en son yazdigi zayiflayin ! Zayifliyamazsiniz lipo yapabilirim'sadece ama o izinizi mumkun degil yapamam duzeltemem dedi o kadar revizyon yapanlar nasil mumkun oluyor anlamadim ki bende hala deri fazlaligi var belki beni kanli canli gorse anliyacak resimlerden belkii anlasilmiyor bakalim artik ..

Hahaaaa demek fake şüpheleri vardı dur birax bende şikayet edeyim ayol ne kahve içmeye çağırdın nede kahvemi içmeye geldin senin içinde soyunacaktım inanmayan şişsin patlasın davul olsun

Sen beni beğenmiyormusun

hahhaha şimdi beğeniyomda iki arkada gaz veririler fikrim değişir önce derim bu kadın sevilmezmi nasıl ilgili nasıl güzel yazıyor aynı drlere yazdığımız gibi sonra derim şişko hiçde güzel değil hahhah

Hahaaaa demek fake şüpheleri vardı dur birax bende şikayet edeyim ayol ne kahve içmeye çağırdın nede kahvemi içmeye geldin senin içinde soyunacaktım inanmayan şişsin patlasın davul olsun

Fake diye baktım ben tboz fake mi demiştimmm derim ben kahve değil şaraba @Merops sen ben gelen gelir tayfası ile açan orada masada bakarızzz

Son düzenleme:
hhahhah pis adam satarım ben nasılsın canım o durum nasıl iyileşme varmı şifrelli yazıyom anla ertelenen işlemin tarihini benle aynı alda yarenlik yapak sana dolma sardırırım
Jelesec durumlar hala aynı ben zaten uzun vadede plan program yapamıyorum.mutlaka bi aksilik çıkıyor.bende bu aksilikler benim hayrımadır deyip kendimi teselli ediyorum
Bacım çok güzel dolma yaparım.nasip olurda ziyaretine gelirsem söz sana dolma getiricem

Kizlar meme ameliyati sonrasi ilk fotolari paylastim degerlendirirseniz sevinirim. Sol memede ödem daha cok onun icin sol meme ucu biraz yamuk duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…