Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sorma bende yılbaşı gecesi bana video ve resim attı dedim bu seksi bayan kim hak etti yaşasın mutluluğunu zuzu53 zuzu53
valla bende en başta dedim bu fake mi ne ayak loo bukadar mutlu resimleri öncesi sonrası fark büyük ama görenler olunca hele sen cıbıldak görrmüşsün dedim he gerçek kesilen biçilen:KK48: çetere çıkarmayayım da okusunlar başlığı çok var iyi işleri :nazar:var öyle dr ler evet bende uyuşamam benim ruh halimi bozar öyle dr ler :KK12: nereye gidiyon canım gez gez valla okey inşallah tarih yazarım :KK68:
Cıscıbıldak hemi de:)) New York yolcusu bacınız:) Geçen yıl yine bu dönem gidip bavul taşı gez toz dikişleri patlatmıştım:) Hey gidi günler:)

Resmin üzerinden 1 ay daha geçmiş ama hiç bir fark yok mesela
Düzelecek olanda 1 aylık bir değişim gözlenirdi zaten
Ercan bey kendiliğinden çukurlaşacağını söylüyor
Onun için 1-2 ay daha sabredip tekrar gideceğim
Ne yapacağını konuşmadık
Gerekli bir şey olursa ben yaparım dedi
Benim öncesi göbeğimde hiç çukur yokmuş ve kas ayrılığı ve fıtık bereber olduğundan
6 ay -1 yıl arasında oturur dedi
Ama ameliyat öncesinde de kas ayrılığım fıtık olduğunu falan yine söylemişti
Böyle bir durumda bana deseydi keşke
Ameliyat sonrası sizi böyle birşey bekliyor deseydi
Hatta ameliyata girmeden çizim yaparken çok güzel bir göbek deliği yapacağım demişti
Canim keske sana bastan olumsuz seyleri soyleseydi de kendini buna hazirlasaydin... Simdi bir suru projelerin erteleniyor cok sinir bozucu :KK12:bir daha ameliyat masasina yatacaksin ...
Bende ameliyata girmeden konusamadim bile ben kendisine biraktim neden dersen isini biliyor dr sonucta benmi ogretecegim yapilacaklari diye sustum :KK14:ama keskee isteklerimi soylesedim bastira bastira
Bu forumda cok gobek fitigi olan var ve boyle bisey gormedim simdiye kadar yani senden kaynaklanan bisey degil bence !!
Arzumun dedigi gibi yeniden delik acilip dikiliyor.. Benim gobek deligim buyuk oldu mesela hic hosuma gitmiyor hele o dikey izi de kotu bana deseydi ki dikey izinde piercing izi kalacak daha fazla kes derdim ki iz gozume batmiyor sadece o eski piercing izi kotu gozukuyor.
Ercan bey bana gore ilgisiz davraniyor en son yazdigi zayiflayin ! Zayifliyamazsiniz lipo yapabilirim'sadece ama o izinizi mumkun degil yapamam duzeltemem dedi o kadar revizyon yapanlar nasil mumkun oluyor anlamadim ki bende hala deri fazlaligi var:KK59: belki beni kanli canli gorse anliyacak resimlerden belkii anlasilmiyor bakalim artik ..

Sorma bende yılbaşı gecesi bana video ve resim attı dedim bu seksi bayan kim hak etti yaşasın mutluluğunu zuzu53 zuzu53
valla bende en başta dedim bu fake mi ne ayak loo bukadar mutlu resimleri öncesi sonrası fark büyük ama görenler olunca hele sen cıbıldak görrmüşsün dedim he gerçek kesilen biçilen:KK48: çetere çıkarmayayım da okusunlar başlığı çok var iyi işleri :nazar:var öyle dr ler evet bende uyuşamam benim ruh halimi bozar öyle dr ler :KK12: nereye gidiyon canım gez gez valla okey inşallah tarih yazarım :KK68:
Hahaaaa demek fake şüpheleri vardı dur birax bende şikayet edeyim ayol ne kahve içmeye çağırdın nede kahvemi içmeye geldin senin içinde soyunacaktım :KK70: inanmayan şişsin patlasın davul olsun :p

Sen beni beğenmiyormusun :KK43:

hahhaha şimdi beğeniyomda iki arkada gaz veririler fikrim değişir:KK59: önce derim bu kadın sevilmezmi nasıl ilgili nasıl güzel yazıyor:KK59: aynı drlere yazdığımız gibi :KK8: sonra derim şişko hiçde güzel değil hahhah

Hahaaaa demek fake şüpheleri vardı dur birax bende şikayet edeyim ayol ne kahve içmeye çağırdın nede kahvemi içmeye geldin senin içinde soyunacaktım :KK70: inanmayan şişsin patlasın davul olsun :p

Fake diye baktım ben tboz tboz fake mi demiştimmm:rolleyes::-) derim ben kahve değil şaraba @Merops sen ben gelen gelir tayfası ile açan orada masada bakarızzz:KK70:

Son düzenleme:
hhahhah pis adam satarım ben :KK48: nasılsın canım o durum nasıl iyileşme varmı şifrelli yazıyom anla:cool: ertelenen işlemin tarihini benle aynı alda yarenlik yapak sana dolma sardırırım :KK70:
Jelesec Jelesec durumlar hala aynı:KK43: ben zaten uzun vadede plan program yapamıyorum.mutlaka bi aksilik çıkıyor.bende bu aksilikler benim hayrımadır deyip kendimi teselli ediyorum:KK64:
Bacım çok güzel dolma yaparım.nasip olurda ziyaretine gelirsem söz sana dolma getiricem:KK19:

Kizlar meme ameliyati sonrasi ilk fotolari paylastim degerlendirirseniz sevinirim. Sol memede ödem daha cok onun icin sol meme ucu biraz yamuk duruyor

X