Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Evet canim ercan beyde oyle diyor zaten resimden cok yorum yapamiyorum gormem lazim dedi ..bakalim zaman ne gosterecek bana mayis basi icin bilet aldim
Dava acmak kolay ama turkiyede baya uzun suruyormus davalar.. Tabiki eger davalik bir durum'olursa acarim davami umarim gerekmez

Canım b
u sonuçlara varmak için erken değil mi, korkuyorum valla. Zannedersem 3 ay gibi oldu, şişlikler normal sanki, daha önce de bahsetmiştim bir arkadaşımın bu ameliyattan olduğunu, onda da çok ödem olmuş ve sık sık gidip iğne ile karnından ödemi çekmişler, bunu ilk defa ondan duymuştum. İnşallah tüm bunlara gerek olmaz mayıs ayına kadar çok güzel düzelirsin. Kilon harika ( ben o kiloya insem göbecikler atar dururum)) daha aktif spora başlayınca inşallah şişliklerin de iner, tüm bu ameliyatı olanlar inşallah hepimiz çok mutlu oluruz görüntümüzden

Insallah canim odem igneyle cekilmiyor canim eger sivi birikmesi varsa yani seroma olursa onu cekiyorlar benim oyle bir sorunum yok insallah dedigin gibi odemdir ama drum odem olsa demezmi bana odem diye yani rahatlatacak bisey soylemiyor sizin de kafanizi sisiriyorum burda

hahhaha diyene bak diyete başladın mı sen? Dövmen ne alemde rengi aktı mı hiç canımcım

Hç korkmayın karın germe ameliyatı %90 nın forumda yüzünü güldüren bir ameliyat doktorunuzla görüşüp netleştirdiyseniz içiniz rahat bir şekilde girin ameliyatınıza sağlıkla atlatın.Süreç ilk aylar normal dikişlere bakamaynda oldu, davul gibiyim diyende yaşayıp göreceksiniz bizler gibi mutlu olursunuz inşalah geçmiş olsun şimdiden

Olur mu canım ne şişirmesi tabiki paylaşacaksın durumları, bizler çok yeni ameliyatlıyız karnımız tef gibi gergin, sen de gergin misin

C ChAneL81 in en büyük dezavantajı tr de olmaması dediğin gibi resimle dr da cok dogru yorumlar yapamıyor olabilir chanelde doktorla yüzyüze görüşemediğinden sürekli öylemi böylemi diye derdine çare cevap arıyor tabi kimi zaman dr a kızıyor herkes önce kendini düşünür dogal olarak belkide şuan cok dogru bi süreçte ama yüzyüze olmadıgından bi türlü dogru iletişim kurulamadğından dr da hastada bu durumdan sıkılıyor ve yanlış anlaşılmalara neden olunabiliyor hasta para veriyor diye her zaman haklı değildir tabi ki dr da bi insan sonucta chanelin biran önce tr ye gelip dr a görünmesi gerekir imkanları dahilinde bizler şanslıyız dr elimizin altında istediğimiz gibi kafasını şişirebilioruz

Cevap yazan arkadaşlar çok teşekkür ederim inşallah sonuç memnun olan arkadaşların ki gibi olur bu arada 2 Sezeryan 2 bel fıtığı ameliyatı ve diz ameliyatı oldum belimde platin var ama Dr bey belinde ki platine bır zarar verecek bırakılıyor değil dedi

Yurt dışı hastaları çok var canım erken dönmelerde yaptık bizde bu ekşınları:)) fark etmiyor yanii

sen nasılsın yahu en son yılbaşı gecesi önünde mükellef sofran götürüyordun fnişh demi başladın diyete durumun ağrın ne alemde iyimiiisn canım morluk o bu azaldımı

palatin konusunda hiç bilgim yokta dr zararı yok dediyse yoktur karın germe sezaryandan kolaydı benim için

Öyle ulu orta mükellef sofra falan yazma ayıp gizli saklı yapıodum ben onu az önce de mercimek köftesi yedim akşam yemeği olarak bende bu sefer sıfır morluk hiç olmadı şaka gibi arnicaya boşa para verdim ödemliyim şuan agrılar bitmiyor bende işe gitmedim bugünde bu haftada böyle geçecek bu sefer 2 haftada incelemeyebilirim ödem pek atamadm su içemiorm

ahahhahah kız demedin jelo k.k da yazma sakın deme sadece dr duymasın dedin ondan şey ettim pardonnnn

aaaa yeme yahuu yeme daha dr lipo yapmaz diyim son bu başka dr de seçsen derim arayıp yapmayın bu pis boğaz
süper morluk olmadıysa su içde birde ananas ye bu dönem medoyada demiştim ödem attıırıyor

Sadece dr değil kk nın güzelleri de duymasın sonra yedin bak böyle oldun diyecekler sucum yüZüme vurulmasın fotolarımı görenler amelyat olduumu bilenler face de falan sadece yemeeeeee diye yaZıyorlar yemicem elimden geldiğince dikkat ediyorum. Ben de zaten bidaha lipo istemem ama istesemde Alpaslan bey yapmaz bende başka dr a gitmem tombulcana gezeriz :))) sen naptın yeni estetik planlarını lipo göz botox falan

Valla burada öyle dedikodu sever üyeler varki bende dahilll deriz anam deriz yedi de şişti ki iftira değil belgeli delilli yüzünde hamur işlerinin verdiği mutluluk hepsi elimde bence bu sefer tamam olacan sık dişiniii yaza bomba tboz olup salın sana dilediğim senin de amin dediğin yenı yıl dileğini yürürülüğe sok
Benim miink şeyler bebem yani heryerim süper az dokunuş olacak

Olur mu canım ne şişirmesi tabiki paylaşacaksın durumları, bizler çok yeni ameliyatlıyız karnımız tef gibi gergin, sen de gergin misin
yok canim gergin degilim heryerimi elimle sıkabiliyorum hatta nasil desem boyle yagli bir parca tutuyosun ya gobeginde oyle benimki foto da koyacam o sekil anlarsin keske gergin olsam da cenemi kapatsam

agzina saglik arkadasim ben kendimi ifade edemiyorum bu yazdiklarin gibi aynen o sorunu yasiyorum dr da cevap vermeyince haliyle burda dir dir cene yapuyorum tabi tr dekiler hemen gidip gorusebiliyor benim o sansim yok malesef belki ondan daha rahatlar sureclerinde .. Tabi herkes de benim gibi memmuniyetsizlihini dile getirmiyor neyden korkuyorlarsa ahh vok param olsaaaa atlayip gelirim her sorunda tr ye ama yakinda yerlesecegim zaten

İnşallahh burdan da bi kez Aminnnn diyelim

Dört gözle bekliyoruz yerleşmeni o halde
Şöyle bi durumda var her hasta tipi aynı değildir herkes aynı şeyi sorun olarak görmez evet sende dile getirilemeyen bi sıkıntı var gibi ama yine de erken dönem olabilir biz cok cabuk sonuc almak istiorz ama germe de tecrübem yok belki de eksik bişeyler olabilir bunu da malesef dr la yüzyüze görüşünce anlaşılabilir beklenen süre geçtiğinde burda herkes sonucunu sürecini paylaşabilir önemli olan kimse üstüne yanlış almasın lütfen önemli olan dr u da kötülemeden kimseyi ima ederek konuşmadan yapılmış olması. Hepimiz geçtik bu süreçlerden kimi sabırlı memnun kimi sabırsız memnunda değil panik ya da burada gözükmeyen kimsenin bilmediği olayların buralara farklı şekilde yansıtılması o kadar cok çeşitli tuhaf şeyler yaşanıyor ki şöyle geri yaslanıp izlediğimde gülüyorum buradaki üyelerin amacı tek aynı estetik bölümü için konuşuyorum herkes iyi bi dr a iyi bi fiyata iyi sonuclu bi operasyon geçirip mutl olmak ve bunu da burada paylaşmak istiyor. Kimi cıkıyor yalan diyor kimi reklamcı diyor kimi iftira diyor bunlar elbette yaşanabilir sonucta birbirimizi tanımıyoruz ama yinede bunları anlamaya calışırken de dogruluğu ispatlanmadan kimse kimseyi kırmamalı hepimiz burada tanıştık güzel dostluklarda kurduk ha şu da var güzel sonuclarla fotolarımızı birbirimizle paylaştıgımızda istemeden de olsa kim ne derse desin o dr un reklamını yapmış oluyoruz buna da engel olamayız bu da bana göre yanlış değil buradaki iyi sonuclu üyelere güvenip dr a giden ve sırf buna göre karar verip amelyat olanın aklına şaşarım buradan reeldeki gibi tavsiyeleri alıp dr la son olarak yüzyüze görüşüp herkes kendi aklıyla karar vermeli kimse kimseyi kötü sonucuyla suclamamalı

Ay konudan cok mu saptım ne 1-2 gündür yazışmalarıda okuyorum ondan heralde yazasım geldi bide evde oturmaktan bu hale geldim idare ediverin kızlar

Ayyy yemişim diyeti ayol. Böyle çok daha güzelim ben kendimi mutlu etmeyi öğrendim
Yoo dövmelerim gayet sağlıklı bir biçimde ahenkle dans ediyii dadlumm

Manyak yeme be o kadar çile cektin işe gir yine sen evde yer dururusun bende memnunum da rengi daha siyahtı diyom adam beni kazıkladı mı o kadar parayı alıp o siyahlık acıldı gibi ha siyah ammeee daha acık siyah iyiki yaptırmışım senden görüp ya bi havam oldu dövmeyleee

tboz burada neler neler gördük bana da erkek üye dendi :))))))) bende sana medo ile dedim fake:)))) deriz
ama şuda var bu başlığı baştan sona okuyan herkes açık net bilir görür süreçlerini çoğu kişi şeffaf yazdı neyse sıkıntısı sevinci ha içlerinden farklı amaçlar güdende oldu dr den parasını istemek geriye yada bedava ameliyat olmak yada övüp reklamını yapıp başka çıkarlar da sağlamak isteyenlerde bunları okuyan yazan çizen görürür anlar ! Bak biz medoyla nasıl sana dedik dedikodunu yaptık diyeeyazını alıntılayamamışım tboz üstteki yazına cevabımmm:)))) anladın sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…