Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

koltuk altında tam iz kıvrımda anca açarsan kolu belli bana tam kol germe yapmadı dr dedi kısa giyiniyorsun genç yaşın 44 ama genç sayılırım:))) izi rahatsız eder demişti mini yaptı ve lipo, yazmıştım eskilerde ben kolu erken kullanmak zorunda kaldım birinin iizi kötü iyilşeti kabardı kalınlaştı onada hep dedi dr gel hemen düzeltelim diye ama gidemedim 1 senedir artık bu yeni göz kapağında el attıırıım
Canım sağol bilgiler için, ben de aynı senin o genç yaşındayım

Şöyle açıklayayım @soocute arkadaşımız doktoruyla alakalı yaşadığı sıkıntıyı yani şikayetini dile getirmiş buna istinadende sorununa çözüm ararken görüştüğü doktoru reklama ihtiyacı olmadığından bahsetmiş bende fikir olarak genelleme yaparak durumu değerlendirdim. Ne mutlu sana bu konuda şans yüzüne gülmüş... Üstelik sende daha önce bahsetmiştin sadece göbek Fıtığı sorunun olduğunu şöyle değerlendirirsek senin sonucunda çok dramatik değil, herkes senin gibi mutlu olur inşallah arzumcum
Zuzucugum benimde dramatik bir karnim yoktu biliyosun ve sonucum kotu oldu dimi :KK12:
Ama mutlu olamadim malesef ..

Zuzucugum benimde dramatik bir karnim yoktu biliyosun ve sonucum kotu oldu dimi :KK12:
Fıstık senin durumunu özeldede hep değerlendirdim biliyorsun hala aynı fikirdeyim yani bunun al yanakla bir ilgiside yok neden diyeceksin sende yolunda gitmeyen birşeyler var mesela daha öncede bahsetmiştim hormonel bir sıkıntı söz konusu olabilir, ödem atamıyor olabilirsin birde senin aylardayken bilmiyorum hatırlıyormusun çok şiştiğimi kendimi aml olmamış gibi hissettiğimi hatta ve hatta çok pişman olduğumu göbeğimdeki bombenin ve midemdeki şişliğin aşırı olmasınıda dile getirdim aynı şeyleri doktorumlada paylaştım aksi bir durum olursa iğne yapacağını yazmıştı bu süreçte eşim bile Olanları fark edip sen böylemi kalacaksın bile demişti evet kilo fazlan olmayabilir ama bu ameliyattan sonra belki bir kaç kilo daha kaybedersen ve diğer arkadaşlarında yaptığı gibi spor yaparsan bence herşey yoluna girer tatlım

Fıstık senin durumunu özeldede hep değerlendirdim biliyorsun hala aynı fikirdeyim yani bunun al yanakla bir ilgiside yok neden diyeceksin sende yolunda gitmeyen birşeyler var mesela daha öncede bahsetmiştim hormonel bir sıkıntı söz konusu olabilir, ödem atamıyor olabilirsin birde senin aylardayken bilmiyorum hatırlıyormusun çok şiştiğimi kendimi aml olmamış gibi hissettiğimi hatta ve hatta çok pişman olduğumu göbeğimdeki bombenin ve midemdeki şişliğin aşırı olmasınıda dile getirdim aynı şeyleri doktorumlada paylaştım aksi bir durum olursa iğne yapacağını yazmıştı bu süreçte eşim bile Olanları fark edip sen böylemi kalacaksın bile demişti evet kilo fazlan olmayabilir ama bu ameliyattan sonra belki bir kaç kilo daha kaybedersen ve diğer arkadaşlarında yaptığı gibi spor yaparsan bence herşey yoluna girer tatlım
Canim evet ozelden cok destek oluyosun bana bunun icin ayrica tsk ederim .. kan tahlili yaptirdim temiz cikti .. Bu sabah tartinin resmini bile yolladim ercan beye 60 kiloyum yani 3 kilo zayifladim ama ercan kilo aldin diyor baska bisey demiyor bence kiloyla alakasi yok oyle olsaydi heryerimden kilo alirdim ki ben eski kiyafetlerimi giyiyorum .. Yani ercan bey le ilgilisi neden olmasin ki daha iyi olacagima kotu oluyor..
Herkesi iyi ameliyat edecek diyede bir sey yok oda insan hata yapabilir ..
Insallah hersey yoluna girer diete spora devam zaten tatlim :KK66:

Yahu sonucun illaki iyi olması için öncesinin dramatik olup olmamasının önemi yokki. Benim evet çok kötü değildi ama sorunlar vardı. Şimdi mükemmel oldu bence.. Seninde çok kötü bir durumun yoktu ama sonuç çokta iyi değil,fotolarda belli zaten bir sorun bar ama nedir bilmem. Aşkkitabı arkadaşımızında kötü değildi öncesi ama güzel oldu :KK66:
Şans birazda,doktorlada alakası var yada yok.. Sonuçta sorun varsa düzeltilmeli. Herkes Mutlu olmalı :KK66:

Yahu sonucun illaki iyi olması için öncesinin dramatik olup olmamasının önemi yokki. Benim evet çok kötü değildi ama sorunlar vardı. Şimdi mükemmel oldu bence.. Seninde çok kötü bir durumun yoktu ama sonuç çokta iyi değil,fotolarda belli zaten bir sorun bar ama nedir bilmem. Aşkkitabı arkadaşımızında kötü değildi öncesi ama güzel oldu :KK66:
Şans birazda,doktorlada alakası var yada yok.. Sonuçta sorun varsa düzeltilmeli. Herkes Mutlu olmalı :KK66:
Evet yani bak mesela fatifatin karnida dramatik degildi sonucu super oldu sans iste estetikten yana yuzum gulmedi ..
Duzeltemeye gelince ercan beyin dedigi kopek kulagi olursa revize ediyormus yoksa revizyon sayilmazmis..

Karın germeden sonra kilo alırsanız anormallik kaçınılmaz. Kesi yeri ve alınan kısmın yağları geç oluşuyor. Bu nedenle kilo orantılı değil skar üstü başlıyor yani mideye ve yanlara doğru kilo depolanıyor. Buda boğum boğum bir görüntü oluşturuyor.
Köpek kulağını bile revizyon etmeyen dr lar var.
Tabi ameliyat sonrası korse kullanımı ödem yapıcı gıdalardan uzak durmak önemli. Tabi bu ameliyatlar olunuyorsa bundan sonrasında çok dikkatli bir beslenme şekli oluşmalı. Yoksa ameliyat öncesi halinizi bile ararsınız.
:KK14:

Herkese merhabalar, ben 38 yaşında 2 çocuk annesi bır bayanım boy 160 kilo 68 kilo fazlalığım Karnım midem ve yanlarda gözümü kararttim ve yarın 7,5 ta hastaneye giriş yaptıracagim Avcılar medicana hastanesinde doktorum Prof.dr Ali Gürlek çok araştırma yapmadım vazer liposuction ve karın germe olacak korku ve heyecanla beraber bır duygu halindeyim yorumları okuyunca biraz tirsiyorum kimi çok memnun kimi hiç memnun değil inşallah bende memnun olan gruptan olurum ne olur bana dua edin....

Canim evet ozelden cok destek oluyosun bana bunun icin ayrica tsk ederim .. kan tahlili yaptirdim temiz cikti .. Bu sabah tartinin resmini bile yolladim ercan beye 60 kiloyum yani 3 kilo zayifladim ama ercan kilo aldin diyor baska bisey demiyor bence kiloyla alakasi yok oyle olsaydi heryerimden kilo alirdim ki ben eski kiyafetlerimi giyiyorum .. Yani ercan bey le ilgilisi neden olmasin ki daha iyi olacagima kotu oluyor..
Herkesi iyi ameliyat edecek diyede bir sey yok oda insan hata yapabilir ..
Insallah hersey yoluna girer diete spora devam zaten tatlim :KK66:
Kuzucum birşey daha söyleyeceğim bazı durumlar resimlerden pekte iyi değerlendirilemiyor yaşadım biliyorum yazın geldiğinde mutlaka Görüşmeye git bu şekilde çok daha iyi değerlendirilme şansın olur, eğer diyorsan ben bu işten çok soğudum ve teknik olarak yanlış olduğunu düşünüyorum o zaman arzumunda dediği gibi davanı açıp hakkını ararsın

Herkese merhabalar, ben 38 yaşında 2 çocuk annesi bır bayanım boy 160 kilo 68 kilo fazlalığım Karnım midem ve yanlarda gözümü kararttim ve yarın 7,5 ta hastaneye giriş yaptıracagim Avcılar medicana hastanesinde doktorum Prof.dr Ali Gürlek çok araştırma yapmadım vazer liposuction ve karın germe olacak korku ve heyecanla beraber bır duygu halindeyim yorumları okuyunca biraz tirsiyorum kimi çok memnun kimi hiç memnun değil inşallah bende memnun olan gruptan olurum ne olur bana dua edin....
Merhaba hic korkmayin agri olmuyor karin germede sadece ilk gunler oksurunce kaslar agri yapiyor.. Ve beliniz agriyor ..
Insallah memmun olursunuz drunuzdan ben arastirdim da noldu sonuc kotu oldu buna takilmayin lutfen drunuzun ismi gecmese bile bu forumda endise etmeyin ismi duyulmamis ve guzel sonuclar cikaran dr cok ..
Dualarim seninle :KK66:

X