Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Tatlım.. Yazılan yorumlar gayet açık net,ne demek istenildiği anlaşılıyor. Ben sadece REKLAM AMAÇLI YAPILAN OPERASYON demenin nedenini anlamadım ve yaptığın yoruma katılmadığımı belirttim.. Her doktorun başarılı oldugu kadar başarısız sonuçlanan ameliyatları olabilir. Bunu görüyoruz işte forumdan. Mevzu reklamı olan doktor yada reklamı olmayan doktor mevzusu değil bence. Ben misal doktorumun ismini bu siteden buldum ilk. Sonra araştırdıkça gazete,tv yayınlarını okudum,izledim. Açıkcası tv lerde yapılan sonuçları gördükçe de güvenim arttı. Özellikle doktorum programındaki hastaları gördükçe gurur duydum doktorumla. Ama tabi her hasta memnun kalacak değil. Ayrıca bizler sadece yazılanları okuyoruz. Doktor hasta ilişkilerini bilemeyiz. Hata nerde kimde tam bilemeyiz,yazılana görede yorum yaparız. Ama olay farklıda olabilir!
Akıllı bir kadının yapacağı şey sorunmu yaşadı,başka bir doktorda bu sorunun olduğunu onayladımı? Belgeleyip doktora dava açabilir. Herkesin aklı fikri var,gidip görüşüp karar veriyor.. Bizler süreçlerimizi yazar,fotolarımızla sonuç gösterip bilgi verir yardımcı oluruz sadece. Doktoru karalamak yada doktorun reklamını yapma gibi ucuz numaralara girmeyiz.. Kimin reklama ihtiyacı var Allahaşkına..
Neyse boşver artık.. Herkesin aklı fikri var dediğim gibi. Çok araştırsın,gitain görüşsün,içine sinen doktora karar versin
Hani ne oldu bacak fotosu :) Ercan beyin bacak lipo sonucunuda görmek istiyoruz artık

Canım selam çok geçmiş olsun, sana özel mesaj atmak istedim ama sana özel mesaj gönderemiyormuşum nedense... Kol lipo yu çok merak ediyorum ben de olacağım da bana özel den mesaj atıp biraz bilgi verirsen sevinirim

Kol lipo ve mini kol germe bende oldum kol germede kolu kullanmmak lazım lipoda sorun yok tek korse işi işte ve feci ödem oluyor tabi buda değişir benn ellerime kadar şişmiştim ama sonuç mıutlu ediyor sıkıntıya değer.

Canım sağol, mini kol germede dikiş nasıl oluyor, kaç cm gibi ve gizlenebiliyor mu.

Ay heryerim ağrıyor dökülüyorum evde battaniye üstümde yatıyorum desemde inanmayın hastayım ama dolaşıyorumhava buz gibi ama çıkmayı düşünenlere sesleniyorum oturun evinizde totonuz donar

Canım sağol, mini kol germede dikiş nasıl oluyor, kaç cm gibi ve gizlenebiliyor mu.

koltuk altında tam iz kıvrımda anca açarsan kolu belli bana tam kol germe yapmadı dr dedi kısa giyiniyorsun genç yaşın 44 ama genç sayılırım:))) izi rahatsız eder demişti mini yaptı ve lipo, yazmıştım eskilerde ben kolu erken kullanmak zorunda kaldım birinin iizi kötü iyilşeti kabardı kalınlaştı onada hep dedi dr gel hemen düzeltelim diye ama gidemedim 1 senedir artık bu yeni göz kapağında el attıırıım

Ay heryerim ağrıyor dökülüyorum evde battaniye üstümde yatıyorum desemde inanmayın hastayım ama dolaşıyorumhava buz gibi ama çıkmayı düşünenlere sesleniyorum oturun evinizde totonuz donar

aynen valla hiç çıkasım yok pijama terlik evde takılacam

hahhahha çatlak naber yahu nerelerdesin sen be kayboldunn atıldı heralde bu k.k dan demişitim

Ahahaha çalışıyok anacımm çok vaktim olmadı girip yazmaya. Ama takip ediyorummmm ^_^

Ya şu zuzu53 arkadaşı merak ettim çok dışardan okudum birazda sonuçlarını çok merak ettim gidim bi soriyimm dedim.
Hemde jelibonumun bir çayını içiyim girmişken dedim.

Merhaba memetörcüm ben bugüne kadar hangi doktor için reklam yapıyor demişim önce onu konuşalım sen anlatmak istediğimi anlamamışsın bunuda yaşadığın olumlu sonucuna bağlıyorum, aynı doktorun hastası olan bir üyemiz yaşadığı durumu aleni bir şekilde dile getirmiş üstelik ufak tefek bir sorunda değil. Benden bacak lipoma ait fotoğraf istemişsin istersen canlı kanlı göstereyim sakınacak bir durum yok burada herşeyi kanıtlamak zorundada değilim k.k daki herkes yaptırdığı ameliyatların fotoğraflarını paylaşıyormu öyle bir mecburiyetmi var varsada ben bilmiyormuşum demekki, bu arada ben bacak lipomdan oldukça memnunum öncesine ait fotoğrafımla diğer bacak resimlerimi karşılaştırırsan aradaki farkı göreceksin, Eleştiriye açığım şikayetim olduğundada adil bir şekilde dile getirip çözüm yolu ararım.

Vayy işemi girdin atarlar oradanda ban yersin sennhayırlısı olsun

ha ekler seni görde utan kadındaki azmi dr neler yapmış oda azmetmiş incelmiş albümüne bak çok resmi varr

varmı kız yeni estetikler söyle gizleme

Hayatım keyfini çıkar karnının, memenin,bacağının resimlerin öncesi sonrasınla muhteşemsin ama en çok yılbaşı gecesi beğendim seni çok seksiydinnn

Merhaba, sizin bir kaç mesajınızı evvel zamanlarda okumuştum karın germe ameliyatımı olmuştunuz, sevgiler

Beni kimse atamazzz ben istifa ederim. Nitekim ettim de. Milletin yasak ilişkisini ortaya çıkartırım aslanlar gibi istifamı da basarım. Müdürse müdürlüğünü bilsin dostuna torpil yapmasın. Ayy çok atarlıyım gene.

Var estetiğim ama sölememm çok ayıp

ahhahah la heryerde arıza çıkarıyon deliisin ne diyim

Atarını yesinler k.k da da çokk atarın oldu hımmm ne kız estetiğin de hele merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…