Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

tboz tboz burada neler neler gördük bana da erkek üye dendi :))))))) bende sana medo ile dedim fake deriz :KK70:
ama şuda var bu başlığı baştan sona okuyan herkes açık net bilir görür süreçlerini çoğu kişi şeffaf yazdı neyse sıkıntısı sevinci ha içlerinden farklı amaçlar güdende oldu dr den parasını istemek geriye yada bedava ameliyat olmak yada övüp reklamını yapıp başka çıkarlar da sağlamak isteyenlerde bunları okuyan yazan çizen görürür anlar ! Bak biz medoyla nasıl sana dedik dedikodunu yaptık diyee:KK70:yazını alıntılayamamışım tboz tboz üstteki yazına cevabımmm:)))) anladın sen
Hahahah evet bende övdüm malesef fotolarımla :KK70: bişey için pişmanım zuzu gibi pozlar vermeden kilo aldım :KK70: şimdi siz görün inceleyim ecik iç gıdıklayıcı çamaşırlar alıp hem memelerimle hem minik börülce (alıntı _MedceziR_ _MedceziR_ ) vücudumla dr nasıl övülüyomuş size gösterecem :KK70::KK53:

Hahahah evet bende övdüm malesef fotolarımla :KK70: bişey için pişmanım zuzu gibi pozlar vermeden kilo aldım :KK70: şimdi siz görün inceleyim ecik iç gıdıklayıcı çamaşırlar alıp hem memelerimle hem minik börülce (alındı _MedceziR_ _MedceziR_ ) vücudumla dr nasıl övülüyomuş size gösterecem :KK70::KK53:

ahahhah bekliyoruz merakla salının bakımmm gözler hatun görsün:KK19: medo yaptı en çok dedikodunu ben dedim yok yahu fake değildir diyee:KK70:

ahahhah bekliyoruz merakla salının bakımmm gözler hatun görsün:KK19: medo yaptı en çok dedikodunu ben dedim yok yahu fake değildir diyee:KK70:
Evet dedi med de jelo hep seni savundu ama hep ben ettim ben yaptım dedi :KK70: yalnız ben bunları duyduuumda o zamanlar hiç üzülmüodum valla aksine gerine gerine kollar kabarmış bi şekilde gururla dr uma söylüyordum sanki benim eserimmiş gibi :KK70:

kizlar vallahi ben dr. yasin ünal in biraz reklamini yapiyor gibi oluyorum ama elimde degil canm doktorum oyle bi dikis yapmiski 2 yillik sezeryan dikisim belli ama karin germedeki dikisim 3 hafta olmasina ragmen super duruyooo keske sezeryan dikisimide acip diktirseydim kendisine..bugunden itibarende bi krem ve bant verdi onlari yapocam iz 1 ayda siliklesicek dedi heyecandan diyemedm iz nerdeki :) ya beklentim dusuktu birden oyle gorunce sasirdim yada doktorum cok ii siz icin resim ekledim bakabilirsiniz.. bu arada dovme bozulmasin die sezeryanin kesisnden germe yapmadi .. dovmenin yerini bilen arkadaslar anliycak ne demek istedigimi :)

kizlar vallahi ben dr. yasin ünal in biraz reklamini yapiyor gibi oluyorum ama elimde degil canm doktorum oyle bi dikis yapmiski 2 yillik sezeryan dikisim belli ama karin germedeki dikisim 3 hafta olmasina ragmen super duruyooo keske sezeryan dikisimide acip diktirseydim kendisine..bugunden itibarende bi krem ve bant verdi onlari yapocam iz 1 ayda siliklesicek dedi heyecandan diyemedm iz nerdeki :) ya beklentim dusuktu birden oyle gorunce sasirdim yada doktorum cok ii siz icin resim ekledim bakabilirsiniz.. bu arada dovme bozulmasin die sezeryanin kesisnden germe yapmadi .. dovmenin yerini bilen arkadaslar anliycak ne demek istedigimi :)
Zaten burada malesef asıl reklam yapanlarla sonucundan cok mutlu olup dayanamayıp dr una minnettarlıgını dile getirenler ayırt edilemiyor asıl reklam için üye olup yaZanlarıda forum yöneticileri genelde cabuk yakalıyor boşver sen dogru bulduun yolda devam et :KK55:

Kizlar ben geldim yine...bugun 15 inci gunumdu gobekteki dikisler alindi biraz acildi gibi hafif iltihap gibi olmus aciyor..ilacladilar bakalim ama korktum ya..sizde oldumu boyle birseyler neler yaptiniz gecermi korkuyorum

Senin yaptığın reklam değil canım... Reklam yapan ayrı,doktoru ve yaşadığı süreci yazıp memnuniyetini yazmak ayrı :KK66:
Maşallah sana,Mutlu güzel yorumlar okuyunca Mutlu oluyorum :nazar: Darısı herkesim başına olsun :KK66:

Resim ekledim demişsin göremedim ben, senin süreci okudukça seviniyorum valla,

Hahahah evet bende övdüm malesef fotolarımla :KK70: bişey için pişmanım zuzu gibi pozlar vermeden kilo aldım :KK70: şimdi siz görün inceleyim ecik iç gıdıklayıcı çamaşırlar alıp hem memelerimle hem minik börülce (alıntı _MedceziR_ _MedceziR_ ) vücudumla dr nasıl övülüyomuş size gösterecem :KK70::KK53:
Kim tutar seni canım, sen yeterki incel biz önünde saygıyla eğilir ve çokta memnun oluruz :KK70:

Öyle ulu orta mükellef sofra falan yazma ayıp gizli saklı yapıodum ben onu az önce de mercimek köftesi yedim akşam yemeği olarak :KK70: :KK70: bende bu sefer sıfır morluk hiç olmadı şaka gibi arnicaya boşa para verdim ödemliyim şuan agrılar bitmiyor bende işe gitmedim bugünde bu haftada böyle geçecek bu sefer 2 haftada incelemeyebilirim ödem pek atamadm su içemiorm
Aaaaa şöyle geriye dönüp neler Yazılmış diye bakayım dedim Mükellef bir soframı Yılbaşı gecesimiii offff sabahlar olmasın dakka bir gol bir olmuş tatlım senin durum :KK70: ben yaz tatillerini iptal et derken sen liponu kutlamışsın :p

Aaaaa şöyle geriye dönüp neler Yazılmış diye bakayım dedim Mükellef bir soframı Yılbaşı gecesimiii offff sabahlar olmasın dakka bir gol bir olmuş tatlım senin durum :KK70: ben yaz tatillerini iptal et derken sen liponu kutlamışsın :p
Hakkaten ya tatili kes dedin ben daha şimdiden yılbaşı kutladım cok yemedim ya masumca ablamla evde hazırladık 2 dilim pizza 2 dilim börek biraz tatlı biraz amerikan hafif başka meze falan içki yoktu zaten bunları yedim fazla yemedim zaten Jelesec Jelesec hanfendiyede yılbaşı günü şeklimi gönderdim bitkin şekilde hemen az ye gebertirim msjı aldım gözleri direk sehpadaki yiyecekleri görmüş e işte insanın aklı hep yemekte olunca onunda :KK70: telden görüşüosanz atsın sana fotoyu nasıl masum masa gör :KK36::KK47:

Hakkaten ya tatili kes dedin ben daha şimdiden yılbaşı kutladım cok yemedim ya masumca ablamla evde hazırladık 2 dilim pizza 2 dilim börek biraz tatlı biraz amerikan hafif başka meze falan içki yoktu zaten bunları yedim fazla yemedim zaten Jelesec Jelesec hanfendiyede yılbaşı günü şeklimi gönderdim bitkin şekilde hemen az ye gebertirim msjı aldım gözleri direk sehpadaki yiyecekleri görmüş e işte insanın aklı hep yemekte olunca onunda :KK70: telden görüşüosanz atsın sana fotoyu nasıl masum masa gör :KK36::KK47:
Hahaaaaa demek o kadar Mükellef bir sofraydıkı jelibon seni uyardı :)) o halde yarasın löp löp et olsun :KK70: jelesec kapı komşum sayılır fakat beni beğenmiyor aramız limoni ama resim için Huhu diyeyim :p

zuzu nun bahsettigi bir şey yok benim görüştüğüm dr kendisi demişti başka şeylere atfen bende burda dile getirdim sohbet muhabbet esnasında ancak alınganlık yapanlar olmuş ya da biz yanlış anlaşmalar diyelim hasan fındık ın hep dediği şeyle bitireyim "nerden buldun beni kadınlar Kulubü oraya nasıl inanıyorsunuz dr ların orda paralı adamları var."

başka bi dr un anlatımından konuyu farklı yönlere çekmeye gerek yok olayı ateşleyen ben olduğum için açıklama yapma gereği duydum fotoğraf koyuyoruz zaten göbeğim çöktü iç bacaklarım dalgalandı popoda da var çökme gören her dr şaşırıyor bende elektrik kesilmiş şaşırmayın diyorum :KK70:

Hahaaaaa demek o kadar Mükellef bir sofraydıkı jelibon seni uyardı :)) o halde yarasın löp löp et olsun :KK70: jelesec kapı komşum sayılır fakat beni beğenmiyor aramız limoni ama resim için Huhu diyeyim :p
benden de selam söyle :KK54:

X