Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canim benim dikey izim keske sizinki gibi olsa piercing izi var igrenc duruyor hatta resim koymustum ama canli cok daha kotu
Sonra benim karnim eskisine gore ayni yediklerime de dikkat ediyorum halbuki kan tahlili yaptirdim hersey normal
Ercan beyin bana dedigi su oldu
Eger keside sorun yoksa yada kopek kulagi denen sey olmazsa revizyon olarak saymam sizi dedi yani kendince cok iyi karnim .. Canli gormem lazim diyo gidip gostersem nolur zaten dikey izimi yok etmicek ve lipo ucreti alacak .. Ben para verdikten sonra BENIM isteklerimi yapan dr ´a giderim olur biter ..

Anladm cnm bak bakalm sende haklısın inşallah istediğin gibi olur tatlım

canım göz kapağı öncesi sonrası varmı albümünde evet bi kaç oalan arkadaşım var gördüm reeldede burada da güzeldi sonuçları, benimde derim var alınınca açılcak inş:))) aaa süper iyi olmuş inş banada ekstradan bi kaç el atar yok demem bak buna:))) sevindim iyi olmana

ha bide simetri durumu falan yaşadınmı bende buna taktım herkes yok tek göz kapağında olmuyor çok iyi oldu dese de bente simetri tiki var :)))) alyanak iyidir zaten ondan hiç şüphem yok sadece bende sorun didikliyorum:)))

gittim gittim adam çok iyi ilgi desen ilgi alaka desen alaka ben ameliyat olduğum dr ile toplamda 40 dk görüşmemişimdir adam her gidişimde 1 saat bi buçuk saat ayırıyor üstelik benim üzerimden bi gelirde sağlamayacak lazer lipoliz yaparız dedi. hatta gerekirse başka bi yerimden alıp dengeleyecek çok teferruatli anlattı vücudumdan çok dengesiz yağ alımları yapılmış. çok kızdı niye vücudunla bu kadar oynattın diye. bu hafta yine gidicem burundanda ameliyat olmak istiyorum tomografi istedi ikisini bi olurum belki tabi söz vermedi burun için cünkü ben estetik istemiyorum. Ancakk tek şartı var ismimi kk yazmayacaksın dedi bende söz verdim yazmam :)

Çok sevindim adına sen kaç kere lipo oldun ki bunu dedi sana? Dengesiz yağ çekimi karın bölgesindemi totoda mı? Bende de buna benzer işlem oldu evet yağ alındı karnımdan çöken yerlere kondu doğru dediği düzelir, helal olsun adam adım geçmesin diyor bak ne drler var adım geçsin diye takla atıyorlar:))) bana özelden şey ettirin söz demem k.k yaaamerak ettimmm

Anladım canım bilmiyordum aynı dr imiş doktorumuz, bende yaşadım benzer sorunlar evet neyse geçti gitti süreç darısı başına ama popo oluyı hayret demek ikimizde de aynı şey olmuş, ben daha gel bedava deseler popodan yağ aldırtmam
Çok merak ettim amme çatlarım valla bak dr bide taş atıyor iyice merak ettim doğru reklama bende karşıym aynı bakıyoruz bende dr olum y bakış aynı haberdar et sonucundan

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle çok geçmiş olsun. Reklam amaçlı yapılan operasyonların sonucu herdaim hüsran tıpkı sizin Yaşadığınız gibi... Görüşmeye gittiğiniz doktorunuzun tutumunu tebrik ediyorum umarım sonucuda takdire Layık olur, popülarite tutkunu olmayan işini severek yapan doktorlarımızda yabana atılıyor. Iyi haberlerini bekliyoruz, sevgiler

Son düzenleyen: Moderatör:
Bencede çok :) bilemedim normal fiyatlar nasıl ne kadar oldunuz olan arkadaşlar bursadan kimse yokmu kızlar

millet kötü popoyu güzelleştirir bu güzeli bozuyo bide bana selülit diye kakalamaya çalışmaları yok mu bende salağım ztn ya aman neyse her dr un lipo sonuçu iyi olmuyo gerçi bi yıldır meme ucumdaki sertliği de açıklayamamıştı ama dikiş atarken kası dokuya dikerken nasıl yaptılarsa sertlik var ve kasım geriliyo çektiriyor bu gittiğim dr istersem onu da düzelttirebilirsin dedi ama bence gerek yok adam iyi yapmış diyo beğendi allahtan boyutundan memnunum şekli şemali iyi

teşekkür ederim ist da birçok dr a gittim esteworld de iki dr a gtim birisi bakmaya bile tenezzül etmedi birisi hı hı falan diyip attı başından bi başka dr un bozduğunu yapmaya kimse yanaxmıyo yanaşsalar bile rötuş olsa bile yeni bi ameliyat Maliyet oluyordu neyse ki bu dr yaparım dedi bu bile benim için iyi bir şey çok sağ ol umarım anlattığı ğibi olur ama adama fena göz dağı verdim sen plastik cerrahlar için çok zor bi hastasın dedi

Bilinçli tüketici

Reklam amaçlı yapılan bir operasyonmu? Ne demek istenildiğini anlamadım? Bende aynı doktorun hastasıyım,sonuçlarım yaşadığım süreç ortada.. Ayrıca reklamı olmayan doktorların iyi olmayan sonuçlarıda var bildiğimiz bilmediğimiz....
Bence yanlış bir değerlendirme olmuş.

Bencede çok :) bilemedim normal fiyatlar nasıl ne kadar oldunuz olan arkadaşlar bursadan kimse yokmu kızlar

yok fazla kombinede fiyatlar daha uyguna gelir sizin de kombineyse bu rakam yüksek ama tabi dr den dr değişiyor Srdar eren 30 yakın alıyormuş ünlülerin dr si ya o fark heraldee araştıırn Bursada olanlar vardı burada geçmişte yazdılar ama dr ler aklımda değil inanın

Son düzenleme:

Anladım canım inşallah bundan sonra sıkıntısız atlatırsın

Şöyle açıklayayım FAZLANAZLI arkadaşımız doktoruyla alakalı yaşadığı sıkıntıyı yani şikayetini dile getirmiş buna istinadende sorununa çözüm ararken görüştüğü doktoru reklama ihtiyacı olmadığından bahsetmiş bende fikir olarak genelleme yaparak durumu değerlendirdim. Ne mutlu sana bu konuda şans yüzüne gülmüş... Üstelik sende daha önce bahsetmiştin sadece göbek Fıtığı sorunun olduğunu şöyle değerlendirirsek senin sonucunda çok dramatik değil, herkes senin gibi mutlu olur inşallah arzumcum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…