Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canim ben olsam medikal korsemi takardim hemen baska korse takma bence iz olusur allah korusun bende iz oldu basende cok cirkin iki ay sonra baska korseye gecersin kuzum
bizim doktora sordum resimde attim kendi korsemin ustunden asiri sıkıci olmayacak sekilde giyinebilirsin dedi.. ama hafif yuruyusler cok oturma taktigin korseyle dedi.. cok sıkiyormu belki hazir aml. olmusken lazerlipnun etikisi varken sekil verir die dusunuyorm

bizim doktora sordum resimde attim kendi korsemin ustunden asiri sıkıci olmayacak sekilde giyinebilirsin dedi.. ama hafif yuruyusler cok oturma taktigin korseyle dedi.. cok sıkiyormu belki hazir aml. olmusken lazerlipnun etikisi varken sekil verir die dusunuyorm
Aynen dr un cok hakli oyle iz yapacak kiyafetlerden uzak dur dar yada belini iyice sıkan kiyafetler olmasin canimoturunca bile hamile gibi otur diyordu ki karninda iz olmasin diyodu

Çok yukarıda;(
Canim yukarda dedigin zaman tam anlamiyabilirler .. Kesi yerin yanlari bel cukuruna kadar yukarda yani boyle dersek daha iyi anlamis olurlar .. Uzulme elbet cagresi vardir canim goster baska drlara ne dicekler bakalim..

Çok yukarıda;(

senin ameliyatın ne zamandı? yani ne kadar geçti süreç eeğer yeniyse sakın iizm yukarda diye panic yapma boşa kendini üzersin şimdi araayamma çok geridedir bende feryansın yapmıştıım çamaşırımın 4 parmak yukarısın da dikişim diye indi 1,5 ayın içinde o dikiş izi çamaşır bikinin içine

Canim yukarda dedigin zaman tam anlamiyabilirler .. Kesi yerin yanlari bel cukuruna kadar yukarda yani boyle dersek daha iyi anlamis olurlar .. Uzulme elbet cagresi vardir canim goster baska drlara ne dicekler bakalim..
Aynen öyle sen gördün Serap ben yanmayımda kimler yansın:KK43:

yok bu izler inmez öylede kalır bende yer dururum kendimi morelim çok bozuluyor zuzu53 zuzu53 valla bacım hiç keyfim yok resim çekinmiyorum:KK43:
Say'ın gardaşım lütfen üzülme vardır bir Çözümü doktorunla bu durumu paylaştınmı? Hatırlıyorumda bazı konularda bende çok paniklemiştim her fırsatta soluğu lolipopun yanında aldım:KK70: birde aklıma ne geldi bu gibi ameliyatların sonrasında yaşanan süreçler hakikaten ciddi destek gerektiriyor tabi beklentilerde çok önemli örneğin burun aml endo aml göğüs aml yada diğerleri hepsi kişiden kişiye Değişiyor biri çok morarıyor diğeri aylarca sürünüyor Öbürü iki günde toparlanıyor işin içine tensel faktörlerde giriyor alkol sigara tüketimide giriyor stres faktörleride giriyor çok konuştum yine belkide bana kızacaksın çok pozitif olduğum için nacizane görüşümü dile getirip seni rahatlatmak istedim, umarım sorunun çözüm bulur arkadaşım. :KK15:

Say'ın gardaşım lütfen üzülme vardır bir Çözümü doktorunla bu durumu paylaştınmı? Hatırlıyorumda bazı konularda bende çok paniklemiştim her fırsatta soluğu lolipopun yanında aldım:KK70: birde aklıma ne geldi bu gibi ameliyatların sonrasında yaşanan süreçler hakikaten ciddi destek gerektiriyor tabi beklentilerde çok önemli örneğin burun aml endo aml göğüs aml yada diğerleri hepsi kişiden kişiye Değişiyor biri çok morarıyor diğeri aylarca sürünüyor Öbürü iki günde toparlanıyor işin içine tensel faktörlerde giriyor alkol sigara tüketimide giriyor stres faktörleride giriyor çok konuştum yine belkide bana kızacaksın çok pozitif olduğum için nacizane görüşümü dile getirip seni rahatlatmak istedim, umarım sorunun çözüm bulur arkadaşım. :KK15:
Can'ım benim çok sağol sen hep böyle konuş bu konuyu paylaştım inecek iz aşşa dedi ama sanmam yarın kontrol var tekrar konuşacağım

Canim benim bu beklentiyle alakasi yok ben gordum arkadasimin izini yani nasil desem eline beline koydugun yer varya ha oraya kadar iz uzamis yukari dogru duz bir iz degil .. Yani beklese bile cok az asagi inecek
Pozitif olmak guzel bisey ama akil var mantik var gorunen koy klavuz istemez misali.. Tabiki cagresi vardir mutlaka umarim islem yapmadan duzelir ama sanmiyorum

X