Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kızlar bu konuyu sürekli takip ediyorum hepinizin mutluluğunu kalben paylaşıyorum bende şu fazlaliklardan kurtulduğum an inşallah o süreci burda paylaşabilirim ♡ mutlu göbişler hepinize

oooo kimler gelmiş :KK25: hoşgeldinnn daha uzun yolun var verde inşallah azimlisin verirsin canım kilo kalmaz:KK19:

kızlar bişey sorcam.yemeği fazla kaçırdığımda karnım şişiyor ve kesi izlerim gerilip acımaya başlıyor sizde yaşadınız mı?
gerçi benim gibi aml sonrası yemediğinizi varsayarsak yaşadığınızı sanmıyorum ya neyse :KK70: :KK70: rencide edin beni hadi :KK70: :KK70:

kızlar bişey sorcam.yemeği fazla kaçırdığımda karnım şişiyor ve kesi izlerim gerilip acımaya başlıyor sizde yaşadınız mı?
gerçi benim gibi aml sonrası yemediğinizi varsayarsak yaşadığınızı sanmıyorum ya neyse :KK70: :KK70: rencide edin beni hadi :KK70: :KK70:
Seni al yanak'a havale ediyorum kontrole git bakalım ne diyecek arayı çok açtın :KK70:

ya kizlar sormayin bende yeme tutkusu basladi kendimi tutuyorum:KK49:bide spora ne zaman basladiniz 2 hft 4 gun oldu.. benm bir an once en azindan spora baslamm lazim.. burdan aml olcak arkadaslari uyarmak istiyorum.. eger korseniz dizden gogus altina kadar ise mutlaka ameliyt sonrasi tam giydirilip giydirlmedigine ii bakin cunku bana sag bacagi tam giudirmedikleri icin ic basenimde gocuk var doktor odem gidincr kaybolur dedi ama hic umudum yok. :KK43:

ya kizlar sormayin bende yeme tutkusu basladi kendimi tutuyorum:KK49:bide spora ne zaman basladiniz 2 hft 4 gun oldu.. benm bir an once en azindan spora baslamm lazim.. burdan aml olcak arkadaslari uyarmak istiyorum.. eger korseniz dizden gogus altina kadar ise mutlaka ameliyt sonrasi tam giydirilip giydirlmedigine ii bakin cunku bana sag bacagi tam giudirmedikleri icin ic basenimde gocuk var doktor odem gidincr kaybolur dedi ama hic umudum yok. :KK43:
4,5 ay oldu doktorum yeni müsade etti üstelik şu an bile kendimi kasmadan zorlamadan yapmamı önerdi sıkıştığım noktada bırakıyorum, doktoruna danış tatlım şu an erken diye düşünüyorum.

Kızlar mrb Nasılsıniz :KK28: bugun ilk kontrolum yapildi cok sukur bir sıkıntı yok bacagimdaki zımbaların bir kısmını aldı dr. Kalanlarda persembe alonicak. Davul gibiyim ödemler cok fena :KK70::KK70:
maşallah cnm geçmiş olsun daha da güzel sonuçların olsun inşallah :KK66:

Hosbuldum canım ve malesef evet yolum çok uzun ama basaricam inşallah şu kilolar gitsin hemen hasan beye havale edicem kendimi inşallah benimde ameliyatım sizin gibi başarılı geçer

Olur olur kaçamak yapma yaparsan da hemen yine kontrol altına al kendini kolay gelsin canım

Spor için erken bence. Tempolu yürüyüşler yap şimdilik. Spor ağır geliyor bu dönemlerde zorlama bence ama doktoruna sor tabi o daha iyi bilir :KK66:
Korsenin iyi kullanılması lazım. Düzensiz sıkmalar iz yapar çöküklük yapar. Kıyafetlerede dikkat ! Umarım düzelir..

İstanbultb sen gıdıyada lipo yaptırmıştın zannedersem,memnunmudun fark ettimi eskisine oranla...
suan gıdımın orasi sert bayagi bazen bakiuorum yok olmus bazen sertlesip tekrar beliriyor.. daha 2 hafta oldu ama gidicek belli oluyo ve iyiki yaptirmisim.yuzumu oldugunda sisman ve yasli gosteriyordu. dusunuyorsan tavsiye ederim

Benimde aklımda var aslında ama kilo verebilir ve istediğim kiloya inersem,o zaman o kadar göze batmaz diyorum..bakalım artık,zaman ne gösterecek,zaten gıdıyı lokal anesteziyle yapabiliyolar..

X