Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Günaydın kızlar evimdeyim ve daha iyiyim hareketlerim kısıtlı tabi sunnetli çocuk gibi yürüyorum :KK70: cok sukur kendi ihtiyaclarimi karsilaya biliyorum :KK66: bacak iclerimden 2kilo yag cekmis birazda simitlerden tabi karniimi duzeltmis tas gibi suan :KK70: bacaklarda dikis yok zımba var ve biraz aci veriyor tabiki :KK70:ilk gun neden boyle birsey yaptim kendime diodum ama simdi iyikide yapmisim diorum :KK70: hayatimda ilkkez bacaklarimi ince ve birbirine degmeden yurudugumu goruyorum cok sukur mutluyum insallah boyle iyilesmeye devam ederim :nazar:

Günaydın kızlar evimdeyim ve daha iyiyim hareketlerim kısıtlı tabi sunnetli çocuk gibi yürüyorum :KK70: cok sukur kendi ihtiyaclarimi karsilaya biliyorum :KK66: bacak iclerimden 2kilo yag cekmis birazda simitlerden tabi karniimi duzeltmis tas gibi suan :KK70: bacaklarda dikis yok zımba var ve biraz aci veriyor tabiki :KK70:ilk gun neden boyle birsey yaptim kendime diodum ama simdi iyikide yapmisim diorum :KK70: hayatimda ilkkez bacaklarimi ince ve birbirine degmeden yurudugumu goruyorum cok sukur mutluyum insallah boyle iyilesmeye devam ederim :nazar:
Cok sukur canim ama bak fazla hareket etme kendini iyi hissetsende dikislerin cok taze iyice kaynamasini bekle canim dikislerde acilma veya genisleme olmasin ..merak ettim vallahi barbi bebek gibi bacaklarin olmustur ne guzel :nazar:

Ohh ohhh... Maşallah :nazar:
Ameliyat sonrası ilk gün sıkıntısı fena oluyor. Keşke o günü hastaları hep uyutsalar geçip gitse :))
Lütfen dikkat et kendine zorlama Sak'ın :KK66:

Arkadaşlar selam:KK54: zuzu saç muhabbeti yani yüz resmi yüzünden yemiş ilk banını:))) kural ihlali iyi olmuş bir daha dikkatli olur :KK48::KK59:

Cok sukur canim ama bak fazla hareket etme kendini iyi hissetsende dikislerin cok taze iyice kaynamasini bekle canim dikislerde acilma veya genisleme olmasin ..merak ettim vallahi barbi bebek gibi bacaklarin olmustur ne guzel :nazar:
tesekkur ederim cnm bnm zaten bisey yapmiyorum annem bakiyor bana sagolsun :KK66: wc ye kendim gidiyorum kendim yatip kalkiyorum satte bir biraz yuruyup yatiyorum tekrar. Su anda cok şiş ama bu hali bile eskisinden cok iyi

Ohh ohhh... Maşallah :nazar:
Ameliyat sonrası ilk gün sıkıntısı fena oluyor. Keşke o günü hastaları hep uyutsalar geçip gitse :))
Lütfen dikkat et kendine zorlama Sak'ın :KK66:
canim tesekkur ederim evet keske oyle olsa ne iyi olurdu :KK70: ama nekadar aci ceksekte biz unutup siradakini dusunuyoruz :KK70::KK70:

Aaa evet,o fotoda kaldırılmış zaten..
Neyse,her KK lı ban yemeyi tadacaktır sonuçta :KK45:

ayyyy bu ban, ban mı yahu :KK59: iki kavga,iki laf sokacan, arkada dedikodu yapacan, ara ara üyeyye ,doktora saracan, iki de küfür edecen ban yiyeceksin banın hakkını vereceksin:KK48::KK48::KK48: :KK8:

Son düzenleme:
canim tesekkur ederim evet keske oyle olsa ne iyi olurdu :KK70: ama nekadar aci ceksekte biz unutup siradakini dusunuyoruz :KK70::KK70:

Canım hemen ayaklanama kendimiizi iyi hissedebiliyoruz bende hemen dikeldim ama dikişlere dikkat :KK51: o allahın emri gibi töbe töbe durmak yok yola devammm estetik manyakları olup çıkacağız :KK48:

ayyyy bu ban ban mı yahu :KK59: iki kavga,iki laf sokacan, arkada dedikodu yapacan, ara ara üyeyye doktora saracan, iki de küfür edecen ban yiyeceksin banın hakkını vereceksin:KK48::KK48::KK48: :KK8:
:KK70:
Canım hemen ayaklanama kendimiizi iyi hissedebiliyoruz bende hemen dikeldim ama dikişlere dikkat :KK51: o allahın emri gibi töbe töbe durmak yok yola devammm estetik manyakları olup çıkacağız :KK48:
Bence olduk farkında değiliz :rolleyes:

evet ya doktorum bile espirisini yapti legen kemiklerim tamamen ortaya cikmis dedim istersen onlarida alalim hic cikintin kalmasin dedi :KK48::KK48:

Gecmis olsun zuzu53 zuzu53 icerdesin bisey lazim olursa yaz bana :-) cekirdek felan
Cidden bosuna yemis bani kadin napti sanki bi sac ressmi gordum ben millet nerelerini atip koyuyor:KK12:

kızlar benim kafama vurun,küfredin,bişey yapın..bu son bır haftadır inanılmaz stresliyim ve resmen kendimi yemek yemeye verdim.stresten ne bulduysam yıyorum acılen dıyete baslamam lazım ve spora...yoksa hiçbir ameliyat beni kurtaramaz..sanırım yaşadığım duygusal açlık oluyormuş.ay pskologa fln mı gıtsem ne yapsam bilemedim.biri beni durduuuurrrsunnnnnnnnnnnnn :'(

Slm kizlar muhabbetinizi hep takip ediyorum ama cok katilamiyirum.zuzucum gecmis olsun insallah cabucak cikarsin; )
Kizlar 1hafta sonrasi ucuyorum 2sindde ameliyatim var karin germe ve memis būyūtme geri sayim basladi:)off evi temizledim ama bu haftada saliyi kadar yatili misafirim var , heryer batcak yine cok heycanliyim yanimda neler götūrūm canlar encok ne ihtiyacim olur bi akil verin:KK66:

Slm kizlar muhabbetinizi hep takip ediyorum ama cok katilamiyirum.zuzucum gecmis olsun insallah cabucak cikarsin; )
Kizlar 1hafta sonrasi ucuyorum 2sindde ameliyatim var karin germe ve memis būyūtme geri sayim basladi:)off evi temizledim ama bu haftada saliyi kadar yatili misafirim var , heryer batcak yine cok heycanliyim yanimda neler götūrūm canlar encok ne ihtiyacim olur bi akil verin:KK66:
O yatılı misafirlerine söyle Evi toparlayıp temizleyip öyle gitsinler lütfen :))
Hastane ihtiyaçları içimin konu açmıştım ben,bir göz at istersen :KK66:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...asi-gerekenler-sigara-alkol-kullanimi.585894/
Özel hastanelerde çokta birşey lazım olmuyor aslında. İki takım pijama,gecelik Nasıl rahat edersen onlardan al yanına. Gerisi konuda yazıyor işte :KK66:

O yatılı misafirlerine söyle Evi toparlayıp temizleyip öyle gitsinler lütfen :))
Hastane ihtiyaçları içimin konu açmıştım ben,bir göz at istersen :KK66:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...asi-gerekenler-sigara-alkol-kullanimi.585894/
Özel hastanelerde çokta birşey lazım olmuyor aslında. İki takım pijama,gecelik Nasıl rahat edersen onlardan al yanına. Gerisi konuda yazıyor işte :KK66:
Tesekürler arzumcum valla tamda gelcek haftayi buldular:KK43:iyicene okum ben yanimda agri kesici de götūrcem .canim sana bisorum da var vajen estetigi konusunda olcak . bende spiral takili buestetigi engelllermi spiral yada kayarmi ki ?ben istiyorum ama esim yok diyor hala neymis doktor orami göremezmis tövbe yani dedim haa . sanki iki cocugu odogurdu hic acmadik ama pes etmiyorum hala israrlara devam:)olmazsa sūpriz yaptim diyim haber vermeden olim diyorum; )

X