Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kızlar benim kafama vurun,küfredin,bişey yapın..bu son bır haftadır inanılmaz stresliyim ve resmen kendimi yemek yemeye verdim.stresten ne bulduysam yıyorum acılen dıyete baslamam lazım ve spora...yoksa hiçbir ameliyat beni kurtaramaz..sanırım yaşadığım duygusal açlık oluyormuş.ay pskologa fln mı gıtsem ne yapsam bilemedim.biri beni durduuuurrrsunnnnnnnnnnnnn :'(
Neyin var guzelim senin kendini yemege verme sakin bak cektigin acilar bosa gidecek olan sana olacak :KK43:
Bende stresli olunca kendimi yemege veriyorum:KK43: kafani dagitmaya bak baska ugraslar bul ne bilim ..

Tesekürler arzumcum valla tamda gelcek haftayi buldular:KK43:iyicene okum ben yanimda agri kesici de götūrcem .canim sana bisorum da var vajen estetigi konusunda olcak . bende spiral takili buestetigi engelllermi spiral yada kayarmi ki ?ben istiyorum ama esim yok diyor hala neymis doktor orami göremezmis tövbe yani dedim haa . sanki iki cocugu odogurdu hic acmadik ama pes etmiyorum hala israrlara devam:)olmazsa sūpriz yaptim diyim haber vermeden olim diyorum; )
Ağrı kesici yapıyorlar zaten düzenli olarak. Ağrı'n oldugu zaman yine söylediğin Zaman gerekirse serumlu ağrı kesici yapıyorlar tatlım. Hastane çıkışındada antibiyotik ve ağrı kesici yazıyorlar. Sakın kafana göre ilaç kullanma. Heleki ameliyat öncesi sakın! Ameliyat sonrasıda yazılan ilacı kullan sadece :KK66:
Spiral takılı iken olmaz sanırım. Çıkartılması gerek ameliyattan önce ama sormak kazım bilemiyorum.
Bende eş sorunu yaşamıştım. Açıkcası bende tedirgin olmuştum ama tahmin ettiğim gibi olmadı yani :) pansumanlarımı asistan yapıyor zaten. Gerek görülecek bir durum olduğunda doktorum bakıyor. İhtiyacın varsa aradaki çıkart gitsin valla. Keşke karın germe ile yaptırsaydım diye düşündüğüm oldu yani. Ağrı bir operasyon değil,neticede diğer işlemlerle birlikte istirahat dönemi geçirilebilir.

Neyin var guzelim senin kendini yemege verme sakin bak cektigin acilar bosa gidecek olan sana olacak :KK43:
Bende stresli olunca kendimi yemege veriyorum:KK43: kafani dagitmaya bak baska ugraslar bul ne bilim ..

ay bilseeeem ne olduğunu..ama hiç böyle olmamıştım görmen lazım sürekli ağzıma bişeyler atıyorum şaka gibi..canım bişey yapmakta istemiyor.yarın sabah uyanıp direk spor salonuna gidiyorum.ama şu yeme düzenimi düzeltmem lazım çok acil yoksa olduğum ameliyat,param,çektiğim acılar çöpe gidecek.:KK43:

ay bilseeeem ne olduğunu..ama hiç böyle olmamıştım görmen lazım sürekli ağzıma bişeyler atıyorum şaka gibi..canım bişey yapmakta istemiyor.yarın sabah uyanıp direk spor salonuna gidiyorum.ama şu yeme düzenimi düzeltmem lazım çok acil yoksa olduğum ameliyat,param,çektiğim acılar çöpe gidecek.:KK43:

Yeme anam yeme gülümmm:KK48: ben valla aç gezmeye başladım sporu da oturtursam değme keyfimee :KK76: başla yarın hadi sen onca kiloyu vermişsin halledersinnn:KK19:

Canım.. Bazen olabiliyor böyle şeyler. Belki yaşadığın bir sorundan dolayı bazende alışkanlık gibi oluyor. İrade senin elinde.. Kişi istedikten sonra başaramayacağı şey yoktur ben buna inanıyorum :KK19:
Sende bu durumun farkındasın ve şikayet ediyorsun bak ne güzel .. Spor salonu muhakkak sana motive olur. Bende düşünce olarak bunu hissettiğimde ve yemeyi azalttığımda inan başarabiliyorum,sende başarabilirsin :KK66: Yaz ı düşün,incecik kıyafetleri düşün,bikinileri düşün :KK68:

Elime neşter alıp kendimi kesicem en sonunda :KK70:deliliğe vurayım diyorum ama olmuyor:KK70:gülüp duruyorum arzum77 arzum77 canım msj attım sana kızlar izlerim morelimi çok bozuyor canlı canlı kendimi aml edicem :KK70:

Tesekürler arzumcum valla tamda gelcek haftayi buldular:KK43:iyicene okum ben yanimda agri kesici de götūrcem .canim sana bisorum da var vajen estetigi konusunda olcak . bende spiral takili buestetigi engelllermi spiral yada kayarmi ki ?ben istiyorum ama esim yok diyor hala neymis doktor orami göremezmis tövbe yani dedim haa . sanki iki cocugu odogurdu hic acmadik ama pes etmiyorum hala israrlara devam:)olmazsa sūpriz yaptim diyim haber vermeden olim diyorum; )
Sanki karın germede çıplak olmuyorsun
Drenler 2 parmak üste takılıyor
Sonda takılıyor
İllaki görüyor zaten
Ama sen bilinçli değilsin sadece:KK45:

Bir dahamı tövbe :)) çok pişmanım çok özledinizmi beni :KK70:

hahahha baktım seni özelden tüzelden soruyorlar basın açıklamanıı ben yaptım hatta direk yetkililerden öğrenip hahhaha dedim nedir bunun sucu reklam mı yapmış dedikodu mu yapmış tez alalım kellesini :KK70:
Yerin belli hayatım de hadi hoşgeldin :KK37:

:KK200:
hahahha baktım seni özelden tüzelden soruyorlar basın açıklamanıı ben yaptım hatta direk yetkililerden öğrenip hahhaha dedim nedir bunun sucu reklam mı yapmış dedikodu mu yapmış tez alalım kellesini :KK70:
Yerin belli hayatım de hadi hoşgeldin :KK37:
Soran sormayan dedikodumu yapan yapmayan herkese çok teşekkür ederim :KK70: kelleden yırttık neyseki :KK15::21:

yaa kizlar bu aml. korsesinin ustune dr.fitto korse taksammi hem daha ii sekillenir ne dersiniz? C ChAneL81 agri yaparmi sence ben bide burdan alcam ins hakikisi gelir.. 129 tl

yaa kizlar bu aml. korsesinin ustune dr.fitto korse taksammi hem daha ii sekillenir ne dersiniz? C ChAneL81 agri yaparmi sence ben bide burdan alcam ins hakikisi gelir.. 129 tl
Canim ben olsam medikal korsemi takardim hemen baska korse takma bence iz olusur allah korusun bende iz oldu basende cok cirkin iki ay sonra baska korseye gecersin kuzum

X