Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kızlar selam! Nasılsınız bakalım? Karın, meme, popo, basen, burun, dudak, kaş, böbrek, dalak ve bilumum yerlerinizde ki durumlar umarım iyidir. :rolleyes:
Buraya gelmeyeli 1 ayı gecti sanırım. Hep aklımdaydınız biraz ihmal ettim ama bunda çok yoğun olmamında etkisi büyük. Neyse beni soracak olursanız gayet iyim, sıkıntım olmadı. Ameliyat olalı 4,5 ay olmuş. Göğüsler iyide karın hala neredeyse ilk günlerdeki gibi. Hafif bombe ve bazen çok şiş oluyor. İzlerimde de pek bir gelişme yok. Hala kırmızı :110:
Yavruuuuuu hoşgeldin sefalar getirdin bizi sensiz koyma buralarda gel dürt arada :KK70:

Kızlar selam! Nasılsınız bakalım? Karın, meme, popo, basen, burun, dudak, kaş, böbrek, dalak ve bilumum yerlerinizde ki durumlar umarım iyidir. :rolleyes:
Buraya gelmeyeli 1 ayı gecti sanırım. Hep aklımdaydınız biraz ihmal ettim ama bunda çok yoğun olmamında etkisi büyük. Neyse beni soracak olursanız gayet iyim, sıkıntım olmadı. Ameliyat olalı 4,5 ay olmuş. Göğüsler iyide karın hala neredeyse ilk günlerdeki gibi. Hafif bombe ve bazen çok şiş oluyor. İzlerimde de pek bir gelişme yok. Hala kırmızı :110:
Hosgeldin canim ya hani bana sozun vardi ameliyat olduktan sonra kacmak yoktu bak gelmiyorsun artik :110: ozletme kendini bu kadar bende yogunum daha da yogun olacagim once paris'e gidip tatil yapacagim guzelce sonra kendimi is hayatina atacagim :KK59: ee malum cokk para gerek cokkk :)
Benim karnim da ayni durumda hic bir degisiklik yok ..

Aman aman kimleri görüyorum işin bitti gittin yahu :KK53: hahahha dalak yokta bende var yakında minnak dokunuşlar canım bakalım kısmet:KK19: kasılma, taş gibi olma ,şişme, bir sene oldu bende arada, tabi değişir canım herkesin yapısına göre :KK51: ara ara gel özletme kendini
Vallahi bu kadar sevildiğimi bilsem arayı böyle uzatmazdım :p
Sende bakıyorumda hala formundasın buralarda bravo, yetiş jelesec hattı hala hizmette :)

Vallahi bu kadar sevildiğimi bilsem arayı böyle uzatmazdım :p
Sende bakıyorumda hala formundasın buralarda bravo, yetiş jelesec hattı hala hizmette :)
ben heryerdeyim yelpaze geniş:))) kışın k.k merkez yazın sahiller gezmeler :KK19::KK54: şimdi özelden bilgiler almaca göz kaş o bu işleri bitmez bizim başladımı işlerimiz:KK59:

Hosgeldin canim ya hani bana sozun vardi ameliyat olduktan sonra kacmak yoktu bak gelmiyorsun artik :110: ozletme kendini bu kadar bende yogunum daha da yogun olacagim once paris'e gidip tatil yapacagim guzelce sonra kendimi is hayatina atacagim :KK59: ee malum cokk para gerek cokkk :)
Benim karnim da ayni durumda hic bir degisiklik yok ..
Canım cok yogun bir dönemden geciyorum. Aöf 'ne başladım, sürekli ders calısıyorum. Birde bu okul yüzünden inanmazsın ama felsefeye merak sardım. Tüm boşluklarımı sınavlara calışmakla ve kitap okumakla geciriyorum. Resmen baska bir boyuta gectım. Artık dünyevi işlerle uğraşmıyorum :)))))
Telefonu elime hiç almıyorum desem yeri var. Çünkü biliyorum bi sararsam nete tüm boş zamanlarımı alıyor yok instagram yok facebook yok kadınlar kulubu :))
Bu arada 2 cocuk bir kocada var bakılacak, tahmin et işte halimi.
Ama sizi hiç unutmadım hep aklımdaydınız.biraz ihmal ettim sadece :oops:
Bu arada yeni nickin cok yakışmış :)

evine giidip dövmeyi düşünüyorum @zuzuyu hahahha pek kıskancım azmine de hayranım yakında ikili selfi çekeceğiz oylama yapın hangimiz taş diyee:KK48:
Benimle dalga geçiyodun hatırlıyomusun dr onunla daha cok ılgileniyor gidip o al yanağı mor yanak yapıcam diyodum, sende bana ne kıskanc seysin sen oyle diyodun :-) Şimdi de sen baslamışsın kıslanclığa hahay :KK45: Oylama yaparsanız oyumu zuzudan yana kullanıcam :rolleyes:

Benimle dalga geçiyodun hatırlıyomusun dr onunla daha cok ılgileniyor gidip o al yanağı mor yanak yapıcam diyodum, sende bana ne kıskanc seysin sen oyle diyodun :-) Şimdi de sen baslamışsın kıslanclığa hahay :KK45: Oylama yaparsanız oyumu zuzudan yana kullanıcam :rolleyes:

Kız dur hemen oylama bende diyetteyim az sporda başladı oy verme hemen gerçi zuzunun boyu benden uzun artı 7 litre alındı artı dr torpili hepsini tart öyle oy verr:KK70:

X