Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hadi hayırlı haberlerle bekliyoruz seni tatlım. Izlerin çokmu kırmızı?

Sizinkilerde alakası yok
Ama çok mu bilemiyorum
Alyanak a siz yorumlayın Nasıl dediM
Gel dedi
Sezeyan izlerimde kırmızı ve bombeli kalmıştı
Yapım müsait yani
Hmm bana sezeryan izlerin nasıl iyileştiyse bu izlerinde öyle olacak demişti Çözümü varsa süper sevindim senin adına

bayanlar ben pansumandan geliyorum.. doktor gidigimdaki korseyi sadece gece takmami soyledi.. bide dedi dik yuru daha aml. 6 gun gecti derim musade olsa sopa yutmus gibi yuruycem :) bu arada kirmizilarla anca korseyle poz veririm

Arkadaşlar bende bugün pansumana gittim, herkesin süreci farklı işliyor sanırım, çok memnundu dikişi beğendi, korseyi sordum ne kadar kalacak diye 2 ay dedi, hem çok güzel şekillendirir seni korur ve az yedirtir dedi. Doktoruma güveniyorum inşallah en sağlıklı ve uygun şekilde atlatırız.
Resim yükledim buarada

bayanlar ben pansumandan geliyorum.. doktor gidigimdaki korseyi sadece gece takmami soyledi.. bide dedi dik yuru daha aml. 6 gun gecti derim musade olsa sopa yutmus gibi yuruycem :) bu arada kirmizilarla anca korseyle poz veririm
Sen de tam germe olmuştun dimi kasların dikilmişti, şaşırdım korseyi sadece gece takmana, her doktorun bir tarzı var demekki, inşallah en güzel şekilde iyileşiriz

Sen de tam germe olmuştun dimi kasların dikilmişti, şaşırdım korseyi sadece gece takmana, her doktorun bir tarzı var demekki, inşallah en güzel şekilde iyileşiriz
canimcim vucud korsesi 1.5 ay .. gidimdakini cikardi. . sicak komprs yapip gecelero takicam sadece..

Ayyyy o ne yahu konsep dışı olur çamaşır falan gozukmez sadece popo albümü olur o da
canimcigimm boyle korse tarzi camasirlar var cokk sexyyy bence onlardan giyebilirsin
Bu arada ben huc camasir da almak istemiyom heryerimden portluyor hevesim kacti
Odul olacakmi birinciye ilk iki kisi belli zaten kesin ben degilim

Git bakalim canim kortison ignesi iyi gelir izlere insallah gibegine de bir cagre bulur duzelmediyse..
Canim gididami yaptin senn ay merak ettim fark varmi !?
Ben hep gidimi lipo yapin dedim hic biri yapmadi yahu

Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun
Vücut çorabıda olur Hiçbiryer pörtlemez Ben mayo tarzı birşey aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…