Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım tam dukan değil dukanı yapmıştım geçmişte :)) protein ve az sebze hergün var yedikleriimde ekmek kestim canım cok cekerse tatlı şu dukan helva yada pudingini yapıyorum şak kesiyor iştahımı:)dukanda sebze hergün yok biliyon ben hergün alıyorum sebzede saçım oram buram çökmesin diye,veerirsin 5 kilo bişey değil ama sen geziyon hep yiyorsundur:KK48:

o gezmek beni bitirdi zaten :KK70: :KK70: ben de sebzeyle birlikte protein yemeliyim sanırım saçlarım çok dökülüyor sonra.ay tavuk yemekten gıdaklayacağım az kaldı :KK70: :KK70: :KK70:

o gezmek beni bitirdi zaten :KK70: :KK70: ben de sebzeyle birlikte protein yemeliyim sanırım saçlarım çok dökülüyor sonra.ay tavuk yemekten gıdaklayacağım az kaldı :KK70: :KK70: :KK70:
sorma valla gördün mü bilmem facede hafta sonu kahvaltı öncesi arkadaşlarla meze,rakı bitirdim artık kapadım gezme konusunu en az 1 ay bende ye iç gez nereye kadar:KK53: sebze ekle mutlaka aynen bendede saç ve tırnak gitmişti ama iyi vermiştim dukanla tavuk yiyemiyorum ya sevmemedim kokusunu :KK12:balık,et idare ediyorum

Alyanak a resimlerimi attım dün( göbek deliğim ve izlerimin kırmızılığından rahatsızlığımı söyledim)
Çağırdı
Cumartesi gideceğim
Sanırım izler için iğne yapacak
Göbek deliğine el atarsa süper olur aslında

X