Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

yok yok dükkanı kapadım ben kaçamak yok artık 4 kilo verene kadar bugün sırf protein ağırlıklı beslendim dünde ekemk yok hiç yağda bir tatlı kaşığı

dukana mı basladın canım?bende bugün proteinle başlıyorum..sinir oldum kendime ameliyattan sonra kilo vermem gerekirken olduğum yerde sayıyorum.5 6 kg vermem lazım en az :)

Kızlar kızımın estetisyen olması için çok uğraşıcam kendi doktor olmak istiyor ilerde kardeşini gerer Memiş'lerini yapar bana dolgu felan şart oldu acemiliğinde Kk hatunları ver destek olursunuz içimizde yetiştirmek lazım nazımızı çekeni

Hahaaaaaa isabet olur ilerleyen yaşlarda çok sararız biz bu işe

dukana mı basladın canım?bende bugün proteinle başlıyorum..sinir oldum kendime ameliyattan sonra kilo vermem gerekirken olduğum yerde sayıyorum.5 6 kg vermem lazım en az :)

Canım tam dukan değil dukanı yapmıştım geçmişte :)) protein ve az sebze hergün var yedikleriimde ekmek kestim canım cok cekerse tatlı şu dukan helva yada pudingini yapıyorum şak kesiyor iştahımı:)dukanda sebze hergün yok biliyon ben hergün alıyorum sebzede saçım oram buram çökmesin diye,veerirsin 5 kilo bişey değil ama sen geziyon hep yiyorsundur

Benim zamanlamam çok iyi oldu malum ikizlerle gezmek oldukça güç o yüzden yeme problemim olmuyor oğlum ben eşim çıkıyoruz genelde hafta sonları yanıma ara öğünlerimi alıyorum akşam yemek saatime kadarda evde oluyorum ohhhh kaçamazsız geçmiş oluyor bu işi kışın yapmak daha ideal yazın yiyememek çok daha güç insan dondurmaydı soğuk kahveydi tatlıydı Alkoldü derken hooop gelsin dötler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…