Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Esim 10 gunlugune izmire gidecek is kurmak icin eger kurarsa yazin temelli donus yapmayi planliyoruz bakalim .. Kismet olur insallah anam bu adam tr ye yerlesmeyi dusundu ama benim tr de estetik dr lara yakin koyacak onu hic dusunmedi garibim :KK70: ajda pekan olup cikarim artik hahhaa

Esim 10 gunlugune izmire gidecek is kurmak icin eger kurarsa yazin temelli donus yapmayi planliyoruz bakalim .. Kismet olur insallah anam bu adam tr ye yerlesmeyi dusundu ama benim tr de estetik dr lara yakin koyacak onu hic dusunmedi garibim :KK70: ajda pekan olup cikarim artik hahhaa
:KK70:onu düşünememiş sus ses etme sen:KK70:

Çok para lazım çookkk :KK45: Allah işlerini çoğaltsın,bol kazanç bereket versin. Herşey olur :KK66:
Sen birşey söyleme ama :KK48:

Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun :KK66:
Vücut çorabıda olur :KK66: Hiçbiryer pörtlemez :KK66: Ben mayo tarzı birşey aldım :21:
Vayyyyyy memetörüm eline su dökemeyiz vallahi ben hiç kırmızı sütyen takmadım kendime yakıştıramıyorum açık tenli olduğum için birde hayatımda en sevdiğim renk siyahtır çocuklarıma bile siyah Kıyafetler alıyorum :KK70:

Vayyyyyy memetörüm eline su dökemeyiz vallahi ben hiç kırmızı sütyen takmadım kendime yakıştıramıyorum açık tenli olduğum için birde hayatımda en sevdiğim renk siyahtır çocuklarıma bile siyah Kıyafetler alıyorum :KK70:
Siyah dantel süperrr bende severim kırmızı alıcam ama denemek lazım:KK70:

Siyahın yeri Tabiki benim içinde çok farklı özel :KK66:
Bende kırmızı çamaşır almam pek,dediğin gibi yakıştıramıyorum ama bunu beğendim nedense :))

image.jpeg

Böyle birşey aldım deerrrmişimmmm :KK70:

Yapmadım daha.. Herkes katılırsa yılbaşına özel kırmızılarla kombin yapıp albüm oluşturalım demiştik.. Katılım olursa yapılacak :KK66:
Aha anladim canim nasil bikombin olmali iccamasirmi yoksa kiyafetmi anlamadim valla.:)ama katilarim su resim oyuklemeyi becerirsem:KK66:

X