Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ben üniversite hastanesinde olacağım. Doktor kendin alacaksın dedi. İnternete baktım 30 liraya bile var. Ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum tabii. Doktora sorayım bakayım.
Internetten onermiyorum VOE markasi olan medikal korselerden almaniz lazim ben oyle yaptim getiriyorlar deniyorsun bedeninize gore aliyorsunuz ve alirken biraz dar olmasi gerek dikkat edin :KK66:

Fit taş Hatunlar nasılsınız bakalım :KK66: Bende biran önce iyileşip spora başlamak istiyorum artık :KK66:
Bu ameliyatta bile ödem oldu vücudumda :KK12: Yaza kadar bomba fit vücutlar diliyorum herkese :KK49:
asıl taş olan sensin arzum77 arzum77 :21: senin nasil gidiyo iyilesme sürecin. Ödemler vücudumuzun bir parcasi oldu artik :KK70: 7 gün kaldı amlytma bende heyecan tavan valla biran once olup bitsede bende taş olsam artik :KK70::KK70:

Fit taş Hatunlar nasılsınız bakalım :KK66: Bende biran önce iyileşip spora başlamak istiyorum artık :KK66:
Bu ameliyatta bile ödem oldu vücudumda :KK12: Yaza kadar bomba fit vücutlar diliyorum herkese :KK49:
Cnm ödem geçer yaza nasıl olsa artık kusursuz oldu sanırım operasyonlar bitti dimi yaza kadar asıldın mı spora da artık gören orta yerinden çatlar :KK66:

asıl taş olan sensin arzum77 arzum77 :21: senin nasil gidiyo iyilesme sürecin. Ödemler vücudumuzun bir parcasi oldu artik :KK70: 7 gün kaldı amlytma bende heyecan tavan valla biran once olup bitsede bende taş olsam artik :KK70::KK70:
Bunlar tatlı heyecanlar sonuca odaklan ne kadar taş görüşeceğini düşün tatlım keşke benimde 7 gün kalsaydı :KK68:

evet canim ya ama busefer cok farkli bir heyecan ve endise var :KK70::KK70: senin marttaydi dimi
Evet cnm malesef :KK35: bence senin bu kez çok güzel olacak karnin zaten iyi görünüyo küçük düzeltme olacak uyluk içinde inşallah çok güzel olur ameliyat sonrası çok dikkatli ol uyluk biraz zor oluyormuş galiba :KK66:

Evet cnm malesef :KK35: bence senin bu kez çok güzel olacak karnin zaten iyi görünüyo küçük düzeltme olacak uyluk içinde inşallah çok güzel olur ameliyat sonrası çok dikkatli ol uyluk biraz zor oluyormuş galiba :KK66:
insallah canim doktorum karindan daha kolay atlaticaksin dio ama sevgili denizer arkadasimizin yasadiklarini gorunce tirstim biraz acikcasi :KK70:

İyi gidiyor çok şükür :KK66: Ödem at,sonra tekrar ödem olsun tekrar at :KK53: Neyse önemli ılan başarılı sonuç olması,ödem dediğin nedirki atılır :KK66:
Hadi hayırlısı olsun canım,inşallah başarılı harika sonuçların olur Seninde diğer arkadaşlarımızında :KK15:

Cnm ödem geçer yaza nasıl olsa artık kusursuz oldu sanırım operasyonlar bitti dimi yaza kadar asıldın mı spora da artık gören orta yerinden çatlar :KK66:
Yani... Serumlar,narkoz falan şişiyorsun yani :KK66:
Başka düşündüğüm birşey yok şimdilik. İnşallahta aklıma birşey girmez artık :KK48: Kalan yerler sporla hallolur :KK66:

Süper tatlım eğer kaçamak yaparsanda ertesi gün dengelemeye çalış tabi kaçamak yapmamakta fayda var motivasyonu düşürüyor aman inşallah olmaz

yok yok dükkanı kapadım ben kaçamak yok artık 4 kilo verene kadar bugün sırf protein ağırlıklı beslendim dünde ekemk yok hiç yağda bir tatlı kaşığı

X