Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Selam, 75 iyi bir kilo baslangic icin, bak benim boy 1.68 , 85 kiloyla lipo ve karin germe oldum, bir kac gun sonra birbucuk ay olacak, su an 77 kiloyum, 8 kilo gitti, yani bence beklemeden ameliyatini ol hedefine cabuk inersin insallah, ameliyat daha da motive ediyor, hakkinda hayirlisi olsun canim..

kizlar beni dun yurutmedileer ama yatmakta eziyet suan bel ve sirt agrisindan sıkıntidan öluyorum.. hemsireler mu6his ilgili ve cok tatlilar daha doktorum falan gormedim .. yurunc rahatlarmiyim? birde sizler ne kadar sure v seklinde yattiniz? ne zaman dönerek yatmaya basladini ve ne zaman dik yurudunuz boyumda uzun ins zor olmaz yaa

Kızlarr olan arkadaşlar herkese geçmiş olsun bende çıktım yazamadım dün 16:00 gibi girdim 18:30 çıktım ilk önce çok ağrım oldu acayip sonra ağrı kesiciler geçti bu arada arkadaşlar benim reviZyon olmadı yani karnım kesilmedi komple lipo yaptı ercan bey çıkanlarlada alt bölgede dış dudaklara dolgu yapıp biraZ da dudakları düzelltti şimdiki görüntü bile süper şiş olmasına rağmen mumya gibi oldum çok ilgilendi ercan bey cidden sonuçlarda iyi olucak inşallah şimdilik bu kadar akşam üstü çıkıcam hastaneden öpüyorumm

Geçmiş olsun tatlım, inşallah herşey istediğin gibi olur mutlu olmana sevindim sevgiler

Hergün 3 set 15'er defa squat candır
Cnm çok geçmiş olsun inşallah herşey gönlünce olur

Cok geçmiş olsun ozo76 lipo bölgelerinde acı durumu nasıl

Istanbultb sana da cok geçmiş olsun

En kısa sürede iyi sonuclarla iyileşmenizi dilerim

Geçmiş olsun Can'ım

Çok geçmiş olsun, lipo sonrası ağrı bilirim bende lipo,göz kapağı olacağım göz kapağı değilde şu lipo acısı düşündürüyor hep beni ötelemem ondan:)))narkozu yemişken banada ekstra bişeyler yaparım umarım al yanak :)))

Geçmiş olsun atlattın zoru,dik yüürme kişiden kişiye değişşyor ben hemen yürümüştüm

Nerene lipo yaptırıcan kız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…