Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bende yemeğimi yedim yeşil çayımı içeceğim
ohh yarasin :KK50:

kizlarrrrrrrrrr tam karin germe yapildi ikizlerden dolayi karin kasim 12 cm acilmis.. simdilik iim hepinizi öpuyorum.. bana moral ve destek verdiniz arada gazda verdiniz :) cok sagolun
cok gecmis olsun saglikli surecler dilerim canim

Ben birbucuk aydir açım son bir hafta 3 kilo gitti inan.. Bende oyle dusunuyordum gitmiyor diye ama cok sukur.. Daha coook var, zayif olmadim ama o tombullugum gitti
ac gezmekle olmuyormus bu isler anladim canim ben cok ac gezdim bosuna daha beter oluyormusuz
Pes etmek yok devammm:KK19:

Yeni yoldasim :KK70:
image.jpeg

erful erful gecmis olsun iyi istrhatler Istanbultb Istanbultb canim yasin bey nasil cok merak ediyorum.. bugun hastaneye cok yakindim.symbol avm de :) gecerken dua ettim sana okudum ufledim...12 cm.acilma cogul gebelik normal..surec hakkinda firsat buldukca yaz.akademi cok iyi ekipmani saglam bir yer. Dr yasin hakkindada izlenilerin cok onemli canim tekrar gecmis olsun:KK15:

Yaptım bugün :) 1.5 saatte yürüdüm Zuzum.Seni görünce gaza geldim,idolümsün uşağum:)) Bu arada az önce farkettim dün ameliyatımın yıldönümüymüş bilseydim kutlardık üçümüz:)))
Aaaa hatta odada nerdeyse bir yıl olacak diye konuştuk meğer yıldönümünmüş tühhh nice senelere yavriiiiiii :)) ayol sen benim yaşam koçumsun eline su dökemem iyiki varsın boncuk Gözlüm

İyi akşamlar tekrar arkadaşlar. Karın germe konusunda kararlıyım ama önümde 2 seçenek var. Şu anda 75 kiloyum ve hedef kilom 65. Ya önümüzdeki ay ameliyat olacağım ve şubat tatiliyle birleştirip 4 hafta dinlenmiş olacağım. Ya da biraz daha bekleyip hedef kiloma inince ameliyat olacağım ve 2 hafta içinde okula döneceğim. Sizce hangisi? Fikirleriniz benim için önemli.

Yaptım bugün :) 1.5 saatte yürüdüm Zuzum.Seni görünce gaza geldim,idolümsün uşağum:)) Bu arada az önce farkettim dün ameliyatımın yıldönümüymüş bilseydim kutlardık üçümüz:)))
Al yanak nasılda mutlu oldu senide görünce ay sevgi pıtırcığı yahuuu :)) gitmeden önce tekrar görüşelim can can yorumların bana çok iyi geldi yakında sıfır beden olmazsam şaşma :KK70:

İyi akşamlar tekrar arkadaşlar. Karın germe konusunda kararlıyım ama önümde 2 seçenek var. Şu anda 75 kiloyum ve hedef kilom 65. Ya önümüzdeki ay ameliyat olacağım ve şubat tatiliyle birleştirip 4 hafta dinlenmiş olacağım. Ya da biraz daha bekleyip hedef kiloma inince ameliyat olacağım ve 2 hafta içinde okula döneceğim. Sizce hangisi? Fikirleriniz benim için önemli.
Benim gibi zamansal problemin varsa hemen ol derim yani aml kadar kilo verme imkanım yoktu bu yüzden sonrasına bıraktım iyikide öyle yapmışım bu durum beni daha çok motive etti bunu bedenim için yapmam gerektiğini fark ettim hala kilo kaybetmek için çabalıyorum darısı sana :) başarılar dilerim

Benim gibi zamansal problemin varsa hemen ol derim yani aml kadar kilo verme imkanım yoktu bu yüzden sonrasına bıraktım iyikide öyle yapmışım bu durum beni daha çok motive etti bunu bedenim için yapmam gerektiğini fark ettim hala kilo kaybetmek için çabalıyorum darısı sana :) başarılar dilerim
Ayyyyiii Allah razi Olsun ,agzindan bal damliyor,seni cok seviyorum yaaa,bende ustume aliniyorum bu ogutleri.

X