Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sevgili arkadaşlar allaha çok şükür ameliyatımı oldum. Nazar değmesin doktorum çok başarılı bir ameliyat olduğunu söyledi, ilk 2 saatim zor geçti inledim durdum ama sonra birden ağrı falan kalmadı, 2. Günüm yürüyorum bol bol tabi eğik olarak, doktorum bana birde bonus vermiş iç bacak ve iç diz bölgemede azıcık lipo yapmış düzgün ve orantılı gözüksün diye.
Şimdilik bu kadar kısmetse ctesi eve geçeceğim, oldukça iyiyim, tüm ameliyat olmak isteyenlere şimdiden geçmiş olsun, olun kurtulun bu kötü görüntüden.

Sevgiyle kalın
Geçmişler olsun Can'ım :KK66:

Sevgili arkadaşlar allaha çok şükür ameliyatımı oldum. Nazar değmesin doktorum çok başarılı bir ameliyat olduğunu söyledi, ilk 2 saatim zor geçti inledim durdum ama sonra birden ağrı falan kalmadı, 2. Günüm yürüyorum bol bol tabi eğik olarak, doktorum bana birde bonus vermiş iç bacak ve iç diz bölgemede azıcık lipo yapmış düzgün ve orantılı gözüksün diye.
Şimdilik bu kadar kısmetse ctesi eve geçeceğim, oldukça iyiyim, tüm ameliyat olmak isteyenlere şimdiden geçmiş olsun, olun kurtulun bu kötü görüntüden.

Sevgiyle kalın
Hoşgeldin Aramıza canım, çok çok geçmişler olsun. Sorunsuz bir süreç geçirmeni temenni ediyorum, sevgiler

Sanirim dedigin gibi beslenmemede sorun var bundan sonra sabahlari duzenli kahvalti yapacagim yuruyus desen zaten haftada mutkala 4/5 kere 45 dakika tempolu yapiyorum.. Badem olarak islenmemis badem yiyorum tabiki kavrulmamis hic bir katki icermeyen badem aliyorum cevizi desen kendim kirip yiyorum.. Beyaz ekmek hic yemiyorum tam bugdayli esmer ekmek kurusu var kitir kitir ondan aldim sabahlari onla kahvalti yaparim artik..

Mesela bugun yediklerim sunlar :

Sabah kalkip turk kahvesi ictim iki saat sonra bir tum bir de yumurtanin beyazini yedim sonra ustune kendi yaptigim tavuk corbasi bir kase ondan ictim.. Ve sifir yag sifir seker iceren meyveli yogurt yedim.. Hic ac degilim su an .. Bir kac saat sonra yesil cay icerim sekersiz.. Aksama da tavuk gogusu sevze yemegi dusunuyorum.. Cok acikirsamda bir yogurt yerim genelde gunlerim boyle oluyor cokmu azmi bilemedim
Serapcım birşey daha söyleyeceğim light ürünler çabuk sıkılmana sebep olabilir yani yediğin şeyden zevk almayınca Kırılma noktasına geliyorsun Meyveli yoğurtlardan ye örneğin actıvıa bolca tavuk eti balık olsun menülerinde yiyemiyorum diyorsan mantarda iyi bir protein kaynağıdır

C ChAneL81 hadi ara öğün time :KK70: tabağı annemle paylaşıyorum hepsini yemeyeceğim :))

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 59

Sevgiyle kalın
Gecmis olsun canim hosgeldin aramiza :)
Canım... Benimde kilomda çok değişiklik olmadı yahu.. Yalnız değilsin bacım..
Bu arada kahvaltı önemli bir öğün,atlama sakın..
Sen elinden gelen gayreti göster,bakalım neler olacak. Sonrasında duruma göre müdahale edilir belki..
ah senin kadar olsam keskede ayni kiloda kalsam :)

Serapcım birşey daha söyleyeceğim light ürünler çabuk sıkılmana sebep olabilir yani yediğin şeyden zevk almayınca Kırılma noktasına geliyorsun Meyveli yoğurtlardan ye örneğin actıvıa bolca tavuk eti balık olsun menülerinde yiyemiyorum diyorsan mantarda iyi bir protein kaynağıdır
yok vok guzeldir ligt yogurtlar severk yiyorum tadi ayni degisen fazla bisey olmuyor activia da severim :KK66: mantari da severim hele firinda oyle sade bayilirim ama ben eti de sevdigim icin sorun yok o yonden :KK66:

Sevgiyle kalın

Çok geçmiş olsun sıkıntısız süreç diliyorum

X