Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kizlar 12 kg luk canavarlarimi aml. ne kadat sure sonra kucagima alirim? simdi internette video lari izliyorum bazilari 1 ay sonra spor yapilabilir falan filan diyor sizin doktorlar ne sekilde uyardi agirlik bakimindan?
O canavarları uzun müddet almamanda fayda var benimkilerde 11 kg lar yeni yeni taşıyorum aman dikkat bu çok önemli

Yaaa bak koyma şu resimleri bizimki de can yani elimde yeşil çay var sen bana niyeti bozduracaksin
Bak ben yaptığım halde niyeti bozmadım hedefe odaklan bebiş yeşil çay daha güzel ohhh Yudum Yudum içip keyfine bak kokusuyla doymayla yetiyorum ama sözüm var evdekilere hedefime ulaştığımda kalori partisi vereceğim :))

Ilk tepsi Pişti fistuklar haydi buyrun
Marifetli arkadaşım benimama olmuyorki böyle,bu saatteayrıca bu gün çok mutlu oldum.dar gelen pantolonumu giydim,fermuarını dahi çekemiyodum cuk diye oturdu.moralim bozulmuştu o kadar spor ve diyet yapıyorum zayıflayamıyorum diye.kilo kaybım çok olmadı ama,ciddi sıkılaşmışım.aferin bana

Amaçta bu zaten zayıf olupta fit görünmemektense kaslı olup kilolu kalmayı tercih ederim ikisi arasında ciddi farklar var tartıya değil aynadaki görüntüne bak bebeğim örneğin aynı kiloda olup farklı görünen birçok kişi var. Squat Çalışmaya başladım yavaş yavaş sixpacks yapmayıda düşünüyorum fazla zorlanmadan bakalım yarın al yanak ne diyecek yüklenme demişti çünkü kafayı fena taktım çıtı pıtı Olacağım :)) tabi şaka biryana hedefime geldiğimde duracağım koruma kısmına geçeceğim

kızlarrr selam hepinize ben yarın revizyona giriyorum ve yine regl olarak giriyorum heyecandan mıdır nedir geçen ameliyatta da öyleydi şaka gibi hemen hemen her bölge altta dahil :) öğlen giricem
dualarınızı eksik etmeyin 1 gece hastanede kalıcam bilgilendiririm sizi de olucak arkadaşlarda vardı onlarada şimdiden sımsıkı bir karın diliyorum hepinizi öptümmm

canım çok geçmiş olsun şimdiden..en kısa zamanda toparlanırsın inş.senin de doktorun ercan bey miydi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…