Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ozo76 beni izlediğin için teşekkür, resimlerini gördüm maşallah çok güzel başarılı olmuş, şuan kaçıncı aydasın veya günde, bende kısmetse yarın olacağım ameliyatımı. Bir de sende de dik kesi olmuş galiba, zaman geçtilçe o nasıl duruyor

Ozo76 beni izlediğin için teşekkür, resimlerini gördüm maşallah çok güzel başarılı olmuş, şuan kaçıncı aydasın veya günde, bende kısmetse yarın olacağım ameliyatımı. Bir de sende de dik kesi olmuş galiba, zaman geçtilçe o nasıl duruyor
bende persembe olacagim .. senin sadeve karin germemi olcak? lutfen yarin yasadiklarini ayrintili yaz 10bin seferde burda okusam bi 10bin kere daha okurum herhalde aml. cikana kadar durum boyle oluyo :confused:

peki onceki ve suanki gidi foton varmi? birde yanaklara yaptrdinmi?
Var vücut olarak çekilen fotomda belli ama dr un cektiği foto koymak yasak oldugu için buraya koyamıyorum özelden gönderiyorum sadece gıdı olanı yanaklara yaptırmadm sadece gıdı oda illa olsun diye değil öylesine yaptırdm yani

Evet yarın olacağım karın germe kısmetse, kendime gelince yazmaya çalışırım ama sana yetişebilirmiyim süre olarak bilemiyorum, sana da şimdiden hayırlı olsun geçmiş olsun, ben de çok okudum çok resim baktım, artık kısmetse dönüşü yok, biz de sağlıkla atlatırız ve mutlu olanlar sınıfına katılırız,

Evet yarın olacağım karın germe kısmetse, kendime gelince yazmaya çalışırım ama sana yetişebilirmiyim süre olarak bilemiyorum, sana da şimdiden hayırlı olsun geçmiş olsun, ben de çok okudum çok resim baktım, artık kısmetse dönüşü yok, biz de sağlıkla atlatırız ve mutlu olanlar sınıfına katılırız,
amin insallahhh .. sende foto varmi

Ben de gıdımı istiyorum lipo acaba rica etsem mi doktora:-) 3 ay sonra meme küçültme ve kol lipo olacak inşallah belki gıdıyı o zaman araya sokarım:-)
karariniz hayirli olsun insallah istediginiz sonuca uladirsiniz :KK66:

zuzu53 zuzu53 nerelerdesin ,guzel gobusle gezmelerde misin,bugun hic yazmadin yoklugunu hissettim.
Bugünüm çok yoğun geçti ve geçmekte yarın doktor randevum var ve aynı zamanda Arkadaşımın kızının doğum günü var orayada katılacağım özel istek üzerine parti için açma yapacağım :KK70: fakat yemeyeceğim sen nasılsın yokluğumu fark ettiğin için ayrıca çok teşekkür ederim öpüldün

Bugünüm çok yoğun geçti ve geçmekte yarın doktor randevum var ve aynı zamanda Arkadaşımın kızının doğum günü var orayada katılacağım özel istek üzerine parti için açma yapacağım :KK70: fakat yemeyeceğim sen nasılsın yokluğumu fark ettiğin için ayrıca çok teşekkür ederim öpüldün
Yeme yeme kokusu ile doyarsin zaten :)...Ben tesekkurler ederim kendine alistirdin cok,bide kardan Adami bekliyorum,ugramiyor buralara Hiiic:KK43:

Hadi hayirlisi, insallah kolay atlatirsin, benim bugun 40 gun oldu ameliyat, gecti gitti, seninde kolayca gecsin insallah.. Yarin haberlerini bekliyoruz..

kizlar 12 kg luk canavarlarimi aml. ne kadat sure sonra kucagima alirim? simdi internette video lari izliyorum bazilari 1 ay sonra spor yapilabilir falan filan diyor sizin doktorlar ne sekilde uyardi agirlik bakimindan?

X