Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Al yanakla konuştum dikkatli bir şekilde spor yapabilirmişim bfit,e gitmeyi planlıyorum geçenlerde sopa ve yan kasları çalıştırayım dedim ağrısı hala Sürüyor
Bende spora kaydolduktan 10 gun sonra ameliyat oldum, ani karar :) sporu ertelettim tabi 1 ocakta basliycam bakalim, uzerinden 2.5 ay gecmis olacak, zorlanirmiyim ki

C ChAneL81 Ben memnunum. Doç. Dr. Zühtü DEMİR yaptı 5 yıl önce. Yalnız göbek deliğim etrafındaki dikişler elimi dokunduğumda hissediliyor. Bir arkadaşımız gizli dikişten bahsetmişti burada, sanırım o belli olmuyormuş. Sizinki nasıl?

Memmun olmaniza sevindim.. Benim gibegin icindeydi dikisler ve eriyen dikis degildi alindi hepsi seninde kalmamisir dikis ama sertlik neyden geliyor anlamadim sende 5 sene gecmis birde ne bilim simdiye yumsak olmasi gerekmezmiydi?

ya kizlar gıdıya yapilan lazerlipo nasil sonuc verir? cenemden kafama korse takcaklar acaba cokmu sıkı olur bendede panik atak var rahatsiz edermi nefes almama engel olurmu oyyy oyyy kafamda deli sorular

ya kizlar gıdıya yapilan lazerlipo nasil sonuc verir? cenemden kafama korse takcaklar acaba cokmu sıkı olur bendede panik atak var rahatsiz edermi nefes almama engel olurmu oyyy oyyy kafamda deli sorular
Ben yaptırdım cenede korse oluyor cok uzun süre takamadım cidden sıkıyodu basıyodu beni dr elinden geldiiince tak demişti 3-5 saat takıp fırlatıodum ama cok iyi sonuc aldım ilk bi iki gün acır gibi oldu ama hiç önemli bi acı değildi panik atak varsa takamazsın muhtemelen

canimcim peki ne kadar takmak gerekiyordu sen ne kadar taktin? sonuctan memnunmusun

canimcim peki ne kadar takmak gerekiyordu sen ne kadar taktin? sonuctan memnunmusun
Sonuctan memnunum aslında 15 gün falan takılsa iyi olur ama dr bana dışarı cıkarken cıkarırsn evdeyken hep takmaya calış demişti bende 2 hafta evde takıp takıp cıkarıyodum daraldıımda atıodm sonra geri takıodm hiç izde kalmadı

peki onceki ve suanki gidi foton varmi? birde yanaklara yaptrdinmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…