Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bi de aklıma gelmişken bu germe işinde fazla çekilecek alan yok alt bölgeden kaldırmam lazım çok kötü olur bikini giyemezsin dedi çok şikayetler de gelmiş başka doktorlara yaptırıp gelenler olmuş öyle diyince korktum tabi :)

Allah yardımcın olsun,şansın bol olsun tatlım... İnşallah bu sefer istediğin sonuçlar olur ve Zaman sonra sorun çıkmaz ..

Umarım herşey bu kez istediğin gibi olur cnm

Neden bikini giyemezmissin

Çok teşekkürler Cnm Anladığım kadarıyla alt bölgeden çekince deri yetişmiyor tabi benim orası havada gibi durur anladım ben Cnm
Tam anlayamadım :) ama kötü bişiy olsa gerek unuttumda örnek görmedim hiç öyle belki operasyona girmeden görmek isterim resimli daha iyi oluyo

Tatlım senin eski göbek deligi de duruyordu değilmi?
Evet duruyo alın dedim ama dediğim gibi alttan çekersen çok çok kötü olur dedi biri de burdan sanki öyle bir durumla karşılaşmış ama o Havada olan görüntü indi demişti ama kötü olur dedi artık sırf lipo

Acaba genital kısım yukarı çıkıyor izde haliyle biraz yukarda oluyor onu mu demek istedi ki ozocum

Tam anlayamadım :) ama kötü bişiy olsa gerek unuttumda örnek görmedim hiç öyle belki operasyona girmeden görmek isterim resimli daha iyi oluyo
Canım.. Benim deri fazlalığı yoktu biliyorsun. Eski göbek deliginide kesip atmak için kesi altında kalan kısımdanda gerdirildi. İlk başta kesi yukarıdaydı mesela. Genital bölgede yukarı çekikti. Ama Zaman'la gerginlik azaldıkça keside aşşagı indi genital bölgede eskisine göre daha iyi oldu.. Bikinili fotom bar biliyorsun. Görüntü gayet normal yani..

Bak işte sendin demek evet bana çok kötü olur dedi gerilse biraz daha bana da öyle geldi offfff napsam bilemedim

Yani doktor sonuçta daha iyi bilir tabi ama benim fikrim sadece bu.. Eski göbek deliginden aşsa gazla deriyi daha gergin ve sıkı bir karnın olur. Hani sadece lipo evet yağları alıyor ama deri daha gevşiyor!

Yani doktor sonuçta daha iyi bilir tabi ama benim fikrim sadece bu.. Eski göbek deliginden aşsa gazla deriyi daha gergin ve sıkı bir karnın olur. Hani sadece lipo evet yağları alıyor ama deri daha gevşiyor!
Haklısın bana da öyle geldi ısrar ettim gerelim diye yok edicem dedi ama girmeden tekrar konuşurum seni örnek vericem :)

Evet cnm öyle oluyormuş ama deri biliyorsun esnek bir yapı o yüzden zamanla normale aşağı iniyormus o zamanla dediğim de çok tauzun zaman değil üstelik şahsen ben gerebildiginizin en max gerin diycem
Haklısın ben tekrar konusucaz en azından örnek göriyim

Ayrıca şahsi fikrim.. Doğumlarda karın deriside sarkınca genital bölgedede gevşeklik oluyor. Kesi altında kalan yerinde biraz gerginleştirilmesi genitalin daha genç durmasını sağlıyor..
Benim labıumlarda gitti,dış dudaklarada yağ dolgusu yapıldı biraz valla dogum yapmamış genital bölge gibi oldu.. Keşke bundada foto paylaşabilsek yahu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…