Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Aml önce verme ihtimalin varsa psikolojik olarak daha rahat hissedersin kendini en azından iyileşme Sürecinde kalori hesabı yapmadan sadece kendine odaklanırsın, benim Zaman'ım kısıtlıydı o yüzden sonrasına bıraktım.

Zuzu53 nasil bir degisimdir o oyle:)) masallah diyelim . Dogum oncesine donmek artik nekadar kolay(fikir olarak) aml sıkıntisi illa var..
kilomuda verirsem dedigin gibi pskolojik olarak cok rahat olcm ama daha muhimi kemik yapim beni tasimiyormus :)) bide bu gobegi halletsem sizler gibi

Uyyyy haçen daaaaaa azman lahanam pişmeye hazır damak zevkine uyanlar buyursun gelsin yanına birde kuru soğanla kombin yapılınca mmm yemede yanında yat ayol :))

Eklentiler

• image.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 58
  • image.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 42
Evet fitifit bende olacağım, sıkılıyorum, biran önce olsun bitsin .
Ben seni oldn zannetim, o kadar çok yazı okudum ki karıştı artık

slm bende 17.günüm karin germe ameliyati oldum bugun ilk defa hapsurdum karin kasim cok agridi ve hala agriyor..karin kasi agrisi ne Kadar daha devam edecek bilginiz varmi?

slm bende 17.günüm karin germe ameliyati oldum bugun ilk defa hapsurdum karin kasim cok agridi ve hala agriyor..karin kasi agrisi ne Kadar daha devam edecek bilginiz varmi?
Ooo daha çok erken.. Bir ay hele dolsun rahatlarsın biraz ama yinede ani ve ağır hareketler yapmaman lazım.. Yavaş yavaş spora başladığında bu Ağrı'lar yok olmaya başlar

ya canim dikis agrim yok hersey yolunda bu kas agrisi öldürcek beni.kas agrisida surda birkac gun oldu baslayali.ondan endise ettim acaba bendemi sorun var diye.fakat yorumlara bakinca sanirim normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…