Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hahahha haklısın valla benim de gidicek Bakalım da kafam takıldı yawww

Hahaha bencede foto iyi olurdu birazcık alttan da gerilse fena da olmaz hani

Merak ettim germeden deriyi nasıl toplayacakmis başka bir yolu mu var acaba
Liposactıon lazer ama aklım çok takıldı izin çok güzel yazık olur felan da sesi tabi kilo da almıştım çok değil ama 2 kilo anlamadım ona da söz verdim ama bu sefer
De
Olmazsa 3. Artık olmaz hem maddi hem manevi ama bunu konuşmam lazım tekrar yarın acayip bir daha konuşuruz çok tatlı ama ya büyülü gibi oluyorum yanında ama takıldı bu yaw

Ohh sevindim adina ocak ayina kalmadin ya cok mutlu oldum hayirli olsun ama bende arzum gibi dusunuyorum simdi o lipo yapilacak ama deri hala ayni kalacak ercan bey ayni sekilde bana konusmustu ama malesef beni mutlu etmedi bu goruntu genital da hala sarkik ve eski yirtiklar var uzerinde deri esniyor sonucta genitalde yerine gelir kesi izide
hem senin eski gobek deligini niye kesip atmiyor anlamadim!
Sen mutlaka israrla istediklerini soyle yine mutsuz olma canim eger beni revizyona cagirirsa ben kesinlikle BENIM isteklerimi yaptiracagim

Aynen bende oyleydim karsisinda konusamiyordum kendinden soylediklerinden o kadar emin konusuyoki guveniyosun diyosun ki tamam haklidir .. Hakli olabilir ama risk almak da istemiyebilir..karninin derisini tutabiliyormusun iki parmaginla?

Aynen bende oyleydim karsisinda konusamiyordum kendinden soylediklerinden o kadar emin konusuyoki guveniyosun diyosun ki tamam haklidir .. Hakli olabilir ama risk almak da istemiyebilir..karninin derisini tutabiliyormusun iki parmaginla?
Sağol Cnm inşallah iyi olucak
Karnımın derisini tutuyorum ama ayakta içine çekince ortaya çıkan deriyi gerebiliyor yoksa 2 değil bende 4 parmak Cnm ele gelen daha iyi yapacağına eminim ben bu sefer olucak inşallah

kizlar israrla ve emin olarak neleri soylemem lazim doktora? mesels fazla ger yada soyle dikis gibek deligi biyle olsun neler demeliyim? genelde ben halledicm bana birak diyo ee tabi bende konunun yabancisi oldugumdan guveniyorum. ama emin olarak aml oncesi neleri konusayim.. sonra keske bunu deseydim demek istemiyrum

Bende çarşamba günü kontrole gidiyorum :) hadi güzel sonuçlarla çıkarsın inşallah hayırlı uğurlu olsun kararın

Bu konu çokta müdaheleye açık değil diye düşünüyorum yani doktorunun mutlaka kendine Özgü bir Tekniği vardır yani yapılması gerekeni muhakkak yapacaktır sen doktoruna güven hakkında hayırlısı olsun.

arkadaslar merheba ben Bakuden yaziyorum vucut estetiyi yaptirmak icin istanbulda bir kac doktorla kinustum konbine ameliyyat yaptirmak istiyorum karin germe, bacak ve popo sekillendirme yagla birde ust goz kapagi lutfen yardim edermisiniz yaptiran varmi ? aranizda Ali mezdegi ve Ayseestetige yaptiran varmi?

zuzu sennki bide arxumki super olmus yaa ins benim doktorumda sixinkil gibi marifetlidir sihirler yaratirrrrr

Doktor görüşmeniz oldumu ?

Tam bir kontrol gorusmem olmadi.kardesim ve arkadasim gogus buyutme aml.oldugunda hem refaktci hem ziyaretci oldugum zaman dr.beye gosterdim.kesinlikle gerekir ve vuct tipine gore eskisinden daha iyi olur dedi yuvarlak hatli biri oldugum icin..o zaman kikonu iyice ver denildi ama ben burda goruyorum ki kilosu benim kadar olan kisiler super sonuclar aliyor.bakalim 4/5 kilo daha hedefliyorum sonrasinda netlesicek cok heycanliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…