Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

simdi nasil 1 hafta daha bekliycem bilmiyorum cokk sıkıcı bi durum karin kaslari dikilince nasil bi agrisi oluyor. birde aml. bittikten sonra takilan korse cokmu sıkı daraltirmi insani. bende panik atak var.

simdi nasil 1 hafta daha bekliycem bilmiyorum cokk sıkıcı bi durum karin kaslari dikilince nasil bi agrisi oluyor. birde aml. bittikten sonra takilan korse cokmu sıkı daraltirmi insani. bende panik atak var.
Öncelikle geç olsun güç olmasın diyorum bir hafta çabucak geçer desemde sana öyle gelmeyecek onuda biliyorum :) korse çok sıkmıyor yani karın içi basıncını ayarlayabiliyorsun no panik diyorum zaten karnım nasıl oldu diye düşünürken korseyle pek ilgilenmeyeceksin öyle böyle derken onada alışacaksın. Sonucundan memnun kalmanı temenni ederim, sevgiler

ins memnunkalirim zuzu .. benim gıdıda olcak.. peki bisey sorcam uyku nasil oluyor yani yan yatmaya izin oluyormu? sirt ustu dumduzmu yatcaz? ne kadar sure egik yuruyoruz? aml. sonra ne zaman yemek yapabilirim? (ikizlerim varda) cok soru olduysa kusuruma bakma zuzucum

Yan yatış pozisyonununda sıkıntı yok ben bir ay Sırt üstü yattım bunun sebepleri vardı tabiki bacaklarımdaki ve belimdeki lipo ağrılarından ötürü sancılanıyordum eğik gezme durumuda tamamen kişisel kimisi hiç eğik gezmiyor kimisi üç yada beş gün Sürüyor yani değişken bir durum sen bunlara takılma vücudun seni yönlendirecek zaten bu arada benimde ikizlerim var dört gün sonra 15 aylık olacaklar seninkiler kaç yaşında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…