Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

alper beye muthis derecede lazerlipo yaptiran var.. ama karin germe icin hic bi vilgim yok. cok ilgili cok tatli bi hoca. ve bence isin ehli biri.. bende ist ama ikizlerim oldugu icin 1 ay annem baksin die kocaelinde olucam.. yoksa kesinlikle ina yaptirirdim. allahim pisman etmesin ins 2 gun sonra kocaelinde gobusumden ic basenimden ve gıdısimdan kurtulcam

Evet cok ilgili ama karin germe yorumlarini hic gormedim insallah senin aml. Iyi gecer canim gelsin yeni gobusler

daha verimli olur bak gör hadi hayırlısı Alper beyle reelden bir arkadaşım görüştü iletişimini beğendi ama liste var elinde devam dr görüşmelerine :)

Valla bende bircok doktorla gorustum birde ercan beyi cok begendim ama alper bey daha aciklayiciydi cok arada kaldim ama alper bey dedim onada aml. Olan yok konu actim tik yok valla

Valla bende bircok doktorla gorustum birde ercan beyi cok begendim ama alper bey daha aciklayiciydi cok arada kaldim ama alper bey dedim onada aml. Olan yok konu actim tik yok valla

İçine kim sindiyse ona ol arkadaşım :KK19:hem başka drlerde var bu ameliyatları iyi yapan tek yapan dr alyanak değildir :)))) birde şu var herkes foruma girmiyor hastane yakınsa Alper beyin git odasından çıkanların önünü kes ameliyat sonuçlarını gör rica et ben yaptım bunu :))))

İçine kim sindiyse ona ol arkadaşım :KK19:hem başka drlerde var bu ameliyatları iyi yapan tek yapan dr alyanak değildir :)))) birde şu var herkes foruma girmiyor hastane yakınsa Alper beyin git odasından çıkanların önünü kes ameliyat sonuçlarını gör rica et ben yaptım bunu :))))
Iyi fikirmis gittigimde cok kalabalikti ama hic karin germeye rastlamadim hepsi lipo bende o niyetle gitmistim ama lipo yaparsak iyice sarkar germe sart dedi hic aklimda yokken karar verdim mecburen koca gobekle yasamak cook itici ya pantolondan firtliyo ya sinir oluyorum artik nasi yaparsa yapicak valla kimse bisi yazmiyo haha yaptirinca ben eklicem bol bol gorsun fikir sahibi olsun insanlar :))

alper beye muthis derecede lazerlipo yaptiran var.. ama karin germe icin hic bi vilgim yok. cok ilgili cok tatli bi hoca. ve bence isin ehli biri.. bende ist ama ikizlerim oldugu icin 1 ay annem baksin die kocaelinde olucam.. yoksa kesinlikle ina yaptirirdim. allahim pisman etmesin ins 2 gun sonra kocaelinde gobusumden ic basenimden ve gıdısimdan kurtulcam
Iyi olur insallah hadi hayirlisi.. Ama oksurmeye baslarsan sakin ameliyat olma canim, dikislerle oksurmek tam bir zulüm..

Iyi fikirmis gittigimde cok kalabalikti ama hic karin germeye rastlamadim hepsi lipo bende o niyetle gitmistim ama lipo yaparsak iyice sarkar germe sart dedi hic aklimda yokken karar verdim mecburen koca gobekle yasamak cook itici ya pantolondan firtliyo ya sinir oluyorum artik nasi yaparsa yapicak valla kimse bisi yazmiyo haha yaptirinca ben eklicem bol bol gorsun fikir sahibi olsun insanlar :))
Bizde ekledik izlemeye al ve gor :)

Ya bu konu pembe dizi gibi olmuş. İlk sayfadan başlayınca okumaya bırakamıyorsun. Sürekli yeni gelen meraklı ameliyat adayları.. Kimisi olmuş sonuna kadar paylaşmış, kimisi yok olmuş gitmiş. Birde polat alemdar gibi hiç ölmeyen karakterler var jelesec gibi :) ameliyat günü resimlerini bile gördüm harikaymış, ne güzel dostluklar kurulmuş burda.
Yaaaaaa bende senin fotolarini gormek istiyorum,seni okudukca Merak ediyorum,ben ask nerelerde,ne guzel diyaloglariniz olmus,ahhh ben nerdeymisim Bunca zaman,Sizler iyilesmisinizdir coooktaaaan

evet doğru demiş gevşekse karın lipodan sonrada iyice geveşer sen mutlu olmazsın,karın germe bende buradyım uuzun zamandır görmedim görüşen arkadaşımda lipo için görüştü zaten karın olsa bekle derdim sana görürsün sonucu:)

Kızlar bazılarınızı izlemeye aldım benide alırsanız fotoları görmek istiyorum birde bende albüm yapayım dedim ama albüm oluştur çıkmıyor yapamadım bi türlü :KK43:

X