Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cok gecmis olsun canim, tabi dikkat et o zaman.. Neden acildi acaba agir mi kaldirdin ki acaba..

Ben sordum dövme ne Zaman yaptırabilirim diye sonra piercing sordum Çarşamba kontrolüm var al gel ben takarım dedi bir sorun olsa demezdi kız
Dogru diyosun dr dediyse bir bildigi var demek hadi bakalim merakla bekliyorum piercingini canim cok yakisacak gobegine

Farkında olmadan ağır kaldırmış olabilirim

Ay nr güzel al yanak ta aynı hizmet var mı acaba

ben sezeryan dikisine cocuklar 7 aylikken dövme yaptirmistim.. simdi dovme ya bozulcak yada sezerysnin ustunede baska dikisi kabul etcem

Ben sordum dövme ne Zaman yaptırabilirim diye sonra piercing sordum Çarşamba kontrolüm var al gel ben takarım dedi bir sorun olsa demezdi kız
Bir sorsana bir kaç arkadaşım var alıp gelseler el atarmısınız diyee madem yapıyor iyi sevindim adına beleşe getirdin bu işi dee

Hakkat beleşe geldi ay bizide araya kaynatabilirmi acaba :))
Ay cok fenasiniz kizlar :)) dikkat edin bakimina piercingin ben her gün iki kere temizledim 2 ay boyunca. Simdi iki günde bir temizliyorum. Birde ucuz piercing taktirmayin kalitesi cok önemli poercingin ilk zamanlar hatta iki ay plastik takti benim percingci yara acikken gümüs altin yada titan uygun degilmis. Iltihap vs olursa yeni göbeginize yazik olur ben profesyonel piercing ve tatoo stüdyosuna yaptirdim

Fenalık geçiriyorum Yardıma gelin koltukları siliyorum bugün kapı baca heryer silinecek ayyyy camlarımda dudak ve el izleri var sabah sil aksama heryer Batmış uyyyyyy evin heryerinden birşey çıkıyor sakatalık zeytin üzüm taneleri elma kabukları ve daha neler neler

Anlıyorum seni erken diyeydin gelirdim yardıma

Kızlar silikon Bant
activ'm 10x15 nerden aldınız
Eczane medikalcilerde olur demiş
Siz netten mi aldınız
Hangi siteden aldınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…