Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ucarak yaparsin sen masallah...

Tam bir aydir tamamen kestim herseyi, aksam yemegi yok.. Belki de ara ogun falan yemedigimdendir. Hepten ac birakiyorum kendimi. Gece acliktan uyuyamadim yazik bana:))
Diet yaparken kendini ac birakmak dogru degil canim o zaman vucudun hemen yediklerini yag olarak stok yapiyor
Sabah kahvaltini yap mesela
Yesil cay yumurta esmer ekmek bir dilim az bisey peynir salatalik domates ve limonlu su ic

Oglen
Bir tavuk gogusu izgara yada kofte yagsiz haslanmis ince yesil fasulye yada baska sebze ligt yogurt

Ara ogun olarak yesil elma badem ceviz yesil cay tuketebilirsin

Aksam bol salata bir izgara balik sebze ve en gec saat 18:30 ta yemegi kes
Tabiki bol su ic gun icinde

Tam bir aydir tamamen kestim herseyi, aksam yemegi yok.. Belki de ara ogun falan yemedigimdendir. Hepten ac birakiyorum kendimi. Gece acliktan uyuyamadim yazik bana:))
Sabır tatlım ilk zamanlarda tartıda Artı görebilirsin daha yolun başındasın buna bende dahilim tabiki bol yürümeni tavsiye ederim açılırsın, kış aylarında vücut hareketsiz kaldığından ve metabolizma kendini korumaya aldığı için kilo vermek zorlaşabilir pes etme sakın

Bişey eksik sero burada bir dilim pizza diyet olsun bariii yemedin demiii benim yazdığımdan sonra yemezsin daha boğazında kalır

Protein grubunu donana kadar yiyorum demekki bir kibrit kutusu kadar peynir tüketseymişim iğne ipliğe dönermişim

Bişey eksik sero burada bir dilim pizza diyet olsun bariii yemedin demiii benim yazdığımdan sonra yemezsin daha boğazında kalır
arada kacamak olur canim yoksa hayatimiz diyetle gecemez dimi istedigimiz kiloya gelince zaten gerisi kolay
Pizza Yemedim oglen bol sebzeli melemen yedim ekmeksiz

ya kızlar memelerimle kafayı yemiş durumdayım..ercan beni kes diye arayasım var sabredemiyorum bir türlü..6 7 kg vermem lazım verip mi olsam..yoksa tezcanlıyım bir an önce olsam mı?ay ben ne yapsam bilmiyorum..izlerden çok korkuyorum ama seronun izler çok iyi iyileşmiş..kafam çok karıştı..bide kış günü iyileşmem zaman alır mı bir hafta yeter mi?işim de çok yoğun maksimum 1 hafta alabilirim..ben ameliyat olmaya karar verene kadar yine sizi şişiririm artık burda ahahahah

İmdaaaaaat kaçın

Merhaba canım, sen ne zaman hangi doktora olacaksın ameliyatını?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…