Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canim siteleri var Voe korse yazarsan cikiyor ordan siparis verebilirsin yada dr undan iste :KK66: o siparis verebilirim yerine ..
insallah canim ay sen bir olda dirdirini seve seve ceker cevaplarim olumsuz bisey yazsan bile destek olurum ANLAMAYA calisirim mutlaka tabi benim karnim cok kotu deildi bastan onun icin evrim gecirmis gibi degilim ama eskisine gore tabi iyiyim
Insallah sanada dikey iz olmaz olsada baska bisey olmasin dikey iz yine siliniyor ama benim su piercing izi cok kotu onun icin baya bekliyecegim bi daha piercing yapmadan
Nasip olursa ocakta ercan beye
Hayırlısı olsun inşallah

ya kızlar memelerimle kafayı yemiş durumdayım..ercan beni kes diye arayasım var :KK70: :KK70: sabredemiyorum bir türlü..6 7 kg vermem lazım verip mi olsam..yoksa tezcanlıyım bir an önce olsam mı?ay ben ne yapsam bilmiyorum..izlerden çok korkuyorum ama seronun izler çok iyi iyileşmiş..kafam çok karıştı..bide kış günü iyileşmem zaman alır mı bir hafta yeter mi?işim de çok yoğun maksimum 1 hafta alabilirim..ben ameliyat olmaya karar verene kadar yine sizi şişiririm artık burda ahahahah

Sana izin benden yok bir kere otur yerinde :KK59: kilo ver öyle ol yani illa olacaksan bana kalsa evlen:KK48: arkasından bekle evlilik otursun:KK48:(ne demekse bu evlilik otursun:) sonra çocuk en az 3:KK48: sonra emzir o bitsin ondan sonraa:oops:

:KK70: arada kacamak olur canim yoksa hayatimiz diyetle gecemez dimi istedigimiz kiloya gelince zaten gerisi kolay :KK66:
Pizza Yemedim oglen bol sebzeli melemen yedim ekmeksiz :p
Kaçamak olmasın Serap yani şu dönemde önce eksileri bir gör ondan sonra ayda bir defa kendine ödül verirsin üç aydır ağzımın suyu akıyor tatlı tatlı diye :KK70:

Valla duramam :KK70: secret kızları gibi olana kadar uğraşıp durucam :)) bazen diyorumki onlar kadınsa ben neyim ayol :))
Canım biz ewimizin kocalarımızın secret kızlarıyız:KK48:Ayrıca o secret kızları bizim gibi doğumlar yapsınlarda görim ben onların secretliklerini..ahhhh ahhhh zamanında ne secrettik bizde..canım sen bu halinle bile süpersin:KK19:

Canım biz ewimizin kocalarımızın secret kızlarıyız:KK48:Ayrıca o secret kızları bizim gibi doğumlar yapsınlarda görim ben onların secretliklerini..ahhhh ahhhh zamanında ne secrettik bizde..canım sen bu halinle bile süpersin:KK19:
Fena sardım fena ayyyy komplekse soktular beni ahhhh zamanında ne kadarda fit ve güzeldim yamuldum yamuldum 1+2 malum şaftım kaydı :KK70: bu yaz havuz Başı güzeli seçilmezsem nickimde zuzu olmasın :))

Fena sardım fena ayyyy komplekse soktular beni ahhhh zamanında ne kadarda fit ve güzeldim yamuldum yamuldum 1+2 malum şaftım kaydı :KK70: bu yaz havuz Başı güzeli seçilmezsem nickimde zuzu olmasın :))
Seni komplekse sokanları gönder bana bacım.ben onların şaftını bi kaydirim.
Sen Havuzun deyil k.k.nın secreti oldun.canımcım.
Yani seni görmesem dediklerine inanırdımda,gördüm kendine haksızlık etme:KK52:

Seni komplekse sokanları gönder bana bacım.ben onların şaftını bi kaydirim.
Sen Havuzun deyil k.k.nın secreti oldun.canımcım.
Yani seni görmesem dediklerine inanırdımda,gördüm kendine haksızlık etme:KK52:
Sağol can can o senin güzelliğin, hele bir yaz gelsin Allahın izniyle fırtınalar estireceğim k.k da :KK70:

Kaçamak olmasın Serap yani şu dönemde önce eksileri bir gör ondan sonra ayda bir defa kendine ödül verirsin üç aydır ağzımın suyu akıyor tatlı tatlı diye :KK70:
Yok zuzu kacamak yok simdilik kilolari verdikten sonra kacamak yaparim :-)
Allahtan turkiyede ki gibi baklavalar yok burda ama pastalari fena guzel buranin hele macaronlari :kk77: neyse cok yedim onlardan zamaninda artik yaza dogru yerim :KK70:

X